Skocz do zawartości

Przekazy testowe (kanały) w Polsat Box


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore, nie muszą. Ostatnia umowa była przedłużana przy okazji ELEVEN SPORTS 4 (którego do dzisiaj nie ma w Cyfrowym Polsacie, co jest kompromitacją). Chyba że albo będziemy równoległe przekazy przez jakiś czas, albo była przynajmniej na rok.

 

@ARTIPAPK, Polsat Media to broker reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po napisach można stwierdzić, że w tym momencie nadawane są tam Trudne sprawy, co pokrywa się z ramówką kanału Polsat 1 (dla zagranicy). Od dość dawna jest to podejrzenie, że jest tam dosył Polsat 1.

 

Tymczasem Test W (10,758 V) i Test E (12,188 V) - kolorowe pasy Cyfrowego Polsatu w SD - plansza taka jak ta:

4954.png

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test E to dawny Eurosport 1, raczej cały czas powinno być tam EPG Eurosportu 1.

 

TestP to serwis po PPV, nie mam do niego dostępu, ale pewnie są tam albo kolorowe pasy CP w HD, takie jak na zrzucie poniżej, albo może podziękowanie za oglądanie ostatniej gali KSW - trudno powiedzieć, faktem jest, że bitrate nie spadło do klasycznego poziomu planszy testowej.

 

5081.png

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sądzę, że obecny Test 6, który już nie nadaje, jest pod kanał 4Fun Kids, który już niebawem wystartuje.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10758 jest jeszcze Test W i tam pewnie będzie ten 4Fun dla dzieci. :P

 

Test 6 to może być jakiś kanał typu bunga-bunga w HD ( :rofl: ), bo podobno tylko abonenci CP z pakietem Rozrywka HD mają uprawnienia do tego testu. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oto wygląda teraz kanał Test6, na którym wcześniej nadawany był kanał TV6 HD:

 

Test6.png

 

Kanał ten nie jest już u mnie dekodowany przez moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. Pojawia się komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie".

Kanał Test6 dekoduje się natomiast z posiadanej przeze mnie dodatkowo karty Smart HD+ (z niej właśnie zrobiłem powyższy zrzut ekranowy).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...