Skocz do zawartości

Przekazy testowe (kanały) w Polsat Box


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie potwierdzą kanał 4K dopiero jak będą oficjalnie wiedzieć, że ich fabryka i ADB będą w stanie dostarczać na bieżąco nowe EVOBOXY UHD, jeśli się spóźnią zawsze mogą puścić pierwsze mecze LM w 4K w Netii,aby przyciągnąć klientów po kablu :D a testy zostaną zawieszone zablokowane na sat, żeby nie faworyzować posiadaczy modułów Ci ;)

Osobiście uważam, że lepiej aby ten test 4K to był normalny ogólny "Polsat 4K", niż "Polsat Sport 4K", bo ten drugi byłby zapewne okazionalny, a jako kanał ogólny mogliby pokazywać fajne filmy UHD, czy dokumenty.

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisali wyraźnie, że transmisje w 4K będą testowo i na tę chwilę mają dotyczyć jedynie rozgrywek UEFA. Po co to drążyć w nieskończoność, skoro wiadomo tylko tyle i aż tyle? Podzielą się kolejnymi informacjami, to nimi będziemy się zajmować. Nie ma co wymyślać różnych historii i opisywać jakby to oni mogli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Kamil   W mojej lokalnej kablówce w miejscu gdzie wcześniej zakończył nadawanie Wellbeing Network HD jest też nadawana plansza testowa z logo TV 4 ale w hd. Logotyp też ma dopisek hd.

A ten przekaz u mnie już łapie na cameleonie więc pewnie będą przenosiny...

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że Test 1 to będzie Hustler HD, a Test 2 Blue Hustler - czyli przenosiny z 11662. :]

 

Godzinę temu, czytnik napisał:

 

A czy jest różnica w jakości obrazu?

Czyli gdzie jest lepszy obraz? Z tp. CP, czy ten drugi przekaz?

On nie jest na tp CP.  :P Za 10930 prawdopodobnie odpowiada albo M3, albo sam Eutelsat. ;)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
22 listopada do przekazu Vivid Red HD z nowych parametrów technicznych dodano systemy dostępu warunkowego od Cyfrowego Polsatu (Irdeto i Nagra MA), ale na razie brak uprawnień. Stację dodano także na listy w dekoderach jako TESTVR na pozycję 908. Na nowym tp. na razie brak systemów CA od kart erotycznych we Viaccess.

 

Tak.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 19:05, kolos22 napisał:

Spróbuj poszukać Test H1 powyżej kanałów 500+ (kanał 538) na głównej liście CP.

 

U mnie nie działa ten test. Mam Rodzinny HD i komunikat "kanał kodowany". Dekoder HD5000.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...