Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerzę, że mam głupi problem :P Nie mogę znaleźć listy kanałów jakie są dostępne na stronie Vectry. Czy ktoś może mnie oświecić w tej sprawie ? :oops::lol:

 

Niestety, ale analogowa vectra ma tak, że w każdym oddziale co innego jest. Wiec nie ma jednej ustalonej listy programów tak jak w cyfrowej V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerzę, że mam głupi problem :P Nie mogę znaleźć listy kanałów jakie są dostępne na stronie Vectry. Czy ktoś może mnie oświecić w tej sprawie ? :oops::lol:

 

Niestety, ale analogowa vectra ma tak, że w każdym oddziale co innego jest. Wiec nie ma jednej ustalonej listy programów tak jak w cyfrowej V.

 

I to jest własnie bład według mnie teraz kiedy wprowadzaja stopniowo cyfrowke w nalogu powinni przerobic tak oferte zeby była jedna atrakcyjna analogowa oferta we wszystkich miastach Vectry. Do wy[beep]a dla mnie sa Discovery tematyczne blokuja kanały tylko nastepnie Polsat Sport Extra tez w analogu jest chyba zbedny w ŚTK jest duzo kanałow niemeckich tez bym wywalił kilka a w analogu w ich miejsce dałbym wszedzie Disneya, TVP Kultura (ŚTK nie ma), Animal Planet. Zastanowiłbym sie co do tych angielskich MTV i labo wyłaczył te 2 w analogu (nie iwem czy wszedzie sa w ŚTK sa tylko MTV 2 i Base) albo wlaczył MTV Hits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie o zwalnianiu kanałow tylko o wprowadzeniu lepszych kanałow takich jak Animal Planet czy Disney Chanel w miejsce temtycznych Discovery te kanały blokuja tylko kanały. Analog powinien byc tak ułożony żeby tam były kanały dla mysle ze wiksozsc ludzi wolała by w analogu mieć Animal Planet i Viasat History niz tematyczne powtórkowe Discovery

 

Edycja RafiX: Skasowane zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro u mnie nie zamierzają wprowadzić cyfrówki w przyszłym i prawdopodobnie też następnym roku oferty cyfrowej, to dlaczego podwyższają cenę także w moim mieście. Oferta nie jest aż tak zacna, by było z czego podwyższać. Ja już się boję, bo jak w następnym roku dołączą do cyfrowej oferty kolejne programy, to mnie podwyżka nie ominie, a nic z niej nie będę miał. Chyba muszę wrócić do pomysłu przerzucenia się do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę wrócić do pomysłu przerzucenia się do CP.

Lepiej pomyśl ze dwa razy, czy będzie warto. Fakt, na satelicie będziesz miał wiele kanałów, jednak jeżeli zagraniczne stacje Ciebie nie interesują, to może potem i CP Ciebie zawieść . Proponuję zrobić prosty przelicznik, co stracę, co zyskam i jak to się będzie miało do abonamentu.

 

O tym pisałem w innym temacie (to dotyczy oczywiście Vectry analogowej):

Nie tak dawno dokonałem przelicznika (pomijając przy tym wszystkie możliwe promocje, jakie by mnie czekały w kablówce). Doszedłem do wniosku, że decydując się na jakże tani CP (pakiet Relax Mix), straciłbym dostęp do kanałów: MTV Base, MTV Hits, Hallmark, NGC, Ale Kino, MiniMini, Travel&Adventure, Planete, Viasat History, natomiast zyskałbym możliwość odbioru Zone Reality, CN, TCM, Disney, E!, Wedding, Extreme, TV1000, FoxLife, Zone Europa, 2xAXN, Bomerang i to wszystko za 8 zeta więcej korzystając z CP. Niby większą liczbę miałbym polskich kanałów, jednak tych dodatkowych kanałów zawartość programowa pozostawia wiele do życzenia moim zdaniem (to są dane jeszcze przed podwyżkami w CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez do analogu wlacza Comedy Central i TVP Historia stad ta podwyzka]

No i co? Comedy Central kosztuje powiedzmy 50 groszy od gniazdka, a TVP Historia jest chyba darmowa. I to tłumaczy tak kolosalną podwyżkę?

 

W ogóle to mam wielką prośbę. Jeśli ktoś ma taką możliwość, to niech zeskanuje list, który przysłała wam Vectra. Ja go mam jednak w podartej wersji :) A jest mi bardzo potrzebny, najlepiej w wersji elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Comedy Central kosztuje powiedzmy 50 groszy od gniazdka, a TVP Historia jest chyba darmowa. I to tłumaczy tak kolosalną podwyżkę?

 

W ogóle to mam wielką prośbę. Jeśli ktoś ma taką możliwość, to niech zeskanuje list, który przysłała wam Vectra. Ja go mam jednak w podartej wersji :) A jest mi bardzo potrzebny, najlepiej w wersji elektronicznej.

 

U mnie pdwyzka 2,70 zł. A co do listu top moge spróbowac go zeskanowac ale to troche pozniej wiem ze tam jest takie zdanie "Na przełomie grudnia i stycznia wprowadzimy tu interesujace zmiany" wiec moze nie skonczy sie tylko ma tych 2 kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale informacyjhnym pisze ze w grudniu maja wejsc Comedy Central i TVP Historia. Fajnie by było jakby w styczniu dali Fox Life, FilmBox i TVP Sport no ale zaduzo bym pewnie chciał w analogu Ci co maja Cyfrowke moze dostana te kanały.

Bo aż tyle w analogu miejsca nie ma żeby tak szaleć. Poza tym w cyfrówce wyjdzie nie tylko nam taniej, ale i samemu operatorowi. Najpierw muszę zobaczyć czy Vectra wywiąże się z obietnic i czy w grudniu zdąży dodać do oferty Comedy Central i TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media2 napisały:

 

http://media2.pl/media/30716-vectra-wie ... -ceny.html

 

Rozrywkowy kanał Comedy Central zwiększa swój zasięg. Teraz będzie dostępny w ofercie analogowej oraz cyfrowej jednej z największych polskich telewizji kablowych – Vectra. Włączony zostanie także kanał TVP Historia. Wiąże się to jednak z podniesieniem abonamentu w sieci.

Stopniowe włączanie Comedy Central do oferty Vectra rozpocznie się już w sobotę, 1 grudnia. Dzięki temu, że kanał dostępny będzie zarówno w analogowych jak i cyfrowych pakietach, jego zasięg wzrośnie do 1 mln gospodarstw domowych w Polsce. Wraz z nim do Vectry włączona zostanie TVP Historia, program przygotowywany przez telewizję publiczną.

 

Nie obyło się jednak bez podwyżek abonamentu w sieci Vectra. W zależności od miasta, zwyżka cen wynosi od 2 do prawie 7 zł w pakiecie analogowym. Zmianę cennika, który ma obowiązywać już niedługo operator tłumaczy zwiększaniem ilości usług oferowanych przez Vectrę, w tym włączaniem w kolejnych oddziałach telewizji cyfrowej. W 2008 roku Vectra planuje uruchomienie kablowej „cyfrówki” w kilku miastach w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeśli chodzi o tv Historia to przeskanuj tv u mnie cisza.... ze go dali hahha skanowałem dziś tv i patrze jest... tuner w stacji czołowej pewnie jakiś trefny bo zacina obraz jakby było coś złe ustawione ale jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...