Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zero kontaktu dla klienta przez 3 dni nie można się dodzwonić do biura obsługi klienta - w firmie oferującej m.in. usługi telefoniczne.

To generalnie denna sieć, zero jakości, po wprowadzeniu cyfrówki kanał analog jeszcze się pogorszył (opinia sąsiada który nie zmienił na cyfre) zero kontaktu z klientem. Dobry jesteś do momentu gdy podpiszesz umowę. Potem technika ty nam możesz. Zdecydowanie odradzam kontaktów z tz siecią najbardziej poroniony pomysł ich to centrum kontaktów - które nie działa, jeżeli przez kilka dni nie można się dodzwonić. Gratuluję wizażysty. Mają mnie w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie jesli chodzi o Vectre.

 

Abonament sie placi od mieszkania czy od TV. Czy oplata za abonament i posiadanie w domu 2 Odbiornikow jest legalne? Czy wedlug prawa powinno sie oplacac 2 odbiorniki?

 

I jak to sie ma np do dodatkowego Pakietu C+ w Vectrze. Jesli dadza Dekoder to bedzie odbierac w obu TV czy tylko w tym pod ktorym jest podlaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg prawa powinno się płacić od mieszkania i chyba tak jest.

Odbieranie sygnałów w jednym mieszkaniu/domu w kilku miejscach jest zgodne z prawem i można rozdzielać sygnał, ale TYLKO w obrębie domu/mieszkania, jeśli wyjdziesz poza swoje złamiesz prawo.

Nie wiem jak to jest z odbieram TV na kablu, ale jakoś sygnał rozdzielić na pewno się da i powinno dać się odbierać TV na dwóch odbiornikach.

Wiadomo, że aby sygnał odebrać trzeba mieć jakiś kabel podłączony, bo bez niego sygnał nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament sie placi od mieszkania czy od TV. Czy oplata za abonament i posiadanie w domu 2 Odbiornikow jest legalne? Czy wedlug prawa powinno sie oplacac 2 odbiorniki?

 

Też tak kiedyś miałem, że przeciągnąłem kabel przez całe mieszkanie i była kablówa na dwóch telewizorach. Jednakże z czasem zrobili mi drugie gniazdko w moim pokoju i dopłacam 5 zł za nie do abonentu. Może zastanów się nad takich rozwiązaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dźwiękiem nie ma żadnego problemu, tylko trochę irytują pionowe pasy, których nie da się całkowicie usunąć. Ale oglądać w jakiś sposób można. @Poli, nie wierzę, że uzyskujesz bardzo dobry obraz, choć to też zależy od posiadanego telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie można ustawić tak by był całkiem niezły (ale szumiący) obraz :P ale wtedy zaczyna dźwięk strzelać :> więc stwierdziłem że można mieć albo dobry dźwięk albo dobry obraz :P

Zauważyłem też że inny telewizor inaczej odbiera ten niby kodowany HBO :> więc rezultat może być inny zależnie od telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...