Skocz do zawartości

Zestaw antenowy Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No więc tak .... zakupiłem tylko evoboxa z  ofertą max za 99,99 PLN 24/7 . Podłączyłem to pod kable wystające z anteny po N TV. Nie wiem czy to nie był błąd. Wszystko ładnie działa. Jutro bodaj ostatni dzień na odstąpienie od umowy zawartej w salonie.

Sprawdzałem dziś opcje nagrywania. I okazuje się, że na moim konwerterze quad (nie pamiętam innych danych o nim) mogę nagrywać  2 różne programy ale oglądać już nic. Poczytałem i wychodzi na to że potrzebny jest unicable konwerter. 

Mam też jeden multiroom. Coś możecie doradzić ? Czy Polsat sprzeda mi sam konwerter ? czy tylko z zestawem jak na stronie (130 zł zestaw z moim pakietem) -> mógłbym może dokupić -> w przypadku braku dobrej woli CP zagrozić jeszcze jutro odstąpieniem i zakupem ponownym, lub tak uczynić ;) 

Jakieś rozwiązania z wolnego rynku, najlepiej ekonomiczne ? Czy jeszcze jakieś korzyści wynikają z posiadania tego typu konwertera ? 

Czy ustawienia, które dokonałem czyli wybór konwertera uniwersalnego w EVO jest ok czy powinienem pokombinować z innymi ustawieniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwerter z wolnego rynku, który będzie działał z Evobox i pozwoli na pełnię możliwości http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/unicable-scr/2802-konwerter-unicable-legacy-single-lnb-unc1

Multiroom podłączysz pod wyjście legacy,

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Rozmawiałem z infolinią przed chwilą. Konsultant na którego trafiłem nie podziela powyższych rewelacji. ;) Twierdzi, że tylko przy zawarciu umowy.  Mało tego ... mówi że od umowy zawartej w punkcie odstąpić nie mogę. No nieźle. Pisałem w innym wątku w zeszłym tygodniu, że dopytywałem w APS o to i powiedziała, że mogę w terminie do 7 dni. Na forum ktoś nawet wspominał o dniach 10 ;) Chyba muszę się tam przejść i jakąś aferę skręcić!

A przy okazji bo jesteśmy w wątku o zestawie antenowym  czy jeśli uda mi się kupić zestaw CP to warto zmieniać antenę ENKI ? - obecna wisi od 2010 roku - wizualnie jest w miarę OK. Sygnał przy obecnej konfiguracji to siła i jakość na poziomie 80%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do umowy regulaminy dostałeś? Informacja o prawie zakupu zestawu antenowego z konwerterem Unicable za 129zł do 18 miesięcy od daty podpisania umowy jest w w regulaminie (w tym samym co wykaz kanałów gwarantowanych umową w poszczególnych pakietach).

Oferta świąteczna i oferta dla klientów konkurencji dostępna w APS-ach jest z opcją Trafny Wybór, czyli masz prawo do 10 dni od podpisania umowy od niej odstąpić w tym samym APS-ie, w którym podpisałeś umowę. I to prawo również jest zapisane w regulaminie promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Support za wsparcie :) Regulaminu nie dostałem z umową. Chyba, że chodzi o Ogólne Warunki Umowy ? Ale tam nic z rzeczy o których piszesz nie ma. Poszukam regulaminu gdzieś online i pewnie się pofatyguje do apsa. Zdecydowałem że jeśli się uda to chciałbym jednak dokupić ten sprzęt.

Edition: jadę samochodem, mam tylko komórkę i na tyle ile w tym ograniczonym zakresie się da poszukuję tych informacji bez sukcesu. Masz jakiś bezpośredni namiar/przepis na to?

Edition: Racja że się OT zrobił.

Możnaby przenieść te ostatnie posty w których nastąpiło zejście z tematu zestawu do działu dotyczącego umów jeśli ktoś mógłby to uczynić.

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ze względu braku możliwości montażu anteny i zgód administracji co potwierdza instalator (anulowanie umowy) czy jak oddajemy dekoder i antenę (już jest nie potrzebna) można oddać w punkcie pozwolą na taki krok by nie przepłacać lub czy pozwolą dekoder odesłać a antenę nowa nie używana nie skręcana zapakowane oryginalnie itp można po uzgodnieniu oddać do punktu? Zwrot kosztów 129zł na kartę lub pismo do polsatu o zwrot 129zł?

 

Czy Polsat będzie robił pod górkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...