Jump to content
james_b

Zestaw antenowy Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

W dniu 11.04.2019 o 17:37, roberttosat napisał:

Jak to tylko te dwa dekodery (evobox i ultrabox4K) to bym się nie zastanawiał a brał ten konwerter i rozgałęźnik konwerter.

Czyli w CP są dwa różne zestawy jeśli chodzi o konwerter, jeden z samym Unicable (tylko jedno wyjście) a drugi Unicable z 2x wyjściami legacy?

Czy oba są już "w pudełku" zaprogramowane/skonfigurowane do odbioru CP na dekoderze Evobox?

W dniu 14.04.2019 o 15:08, aster napisał:

Czyli w CP są dwa różne zestawy jeśli chodzi o konwerter, jeden z samym Unicable (tylko jedno wyjście) a drugi Unicable z 2x wyjściami legacy?

Czy oba są już "w pudełku" zaprogramowane/skonfigurowane do odbioru CP na dekoderze Evobox?

Zrobiłem rozeznanie w 2 punktach CP i "stare" zestawy anten grafitowych z logo CP i tym konwerterem nie mają już w sprzedaży. Mogą sprzedać abonentowi czaszę (poza CP - paragon) oraz konwerter unicable II ale tutaj już na paragon ale z danymi abonenta. Nie wiem czy taj jest we wszystkich punktach.

W regulaminie jest taki zapis, że promocyjne można zakupić w CP następujące akcesoria:

Spoiler

cpunicbale.png

Stąd mam pytanie, czy ten konwerter Unicable za 69 zł w punkcie 6 jest tym wskazywanym powyżej unicable II? I druga sprawa, jak już kiedyś dawno kupiłem od nich ten zestaw z konwerterem unicable + 2 legacy to mogę teraz kupić sobie ten 2 konwerter?