Skocz do zawartości

I Oficjalny zjazd forumowiczów SAT Kuriera


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli miałoby się to odbyć to jak pisałem wyżej - obawiam się, że w moim wypadku w grę wchodzi wyłącznie Kraków - na wakacje w tym roku nie mam szans. Do tego weekend. Właściwą datą startu forum jest 12 sierpnia - w tym roku akurat będzie to niedziela :wink: Aczkolwiek pierwsi użytkownicy zaczęli się rejestrować 14 sierpnia.

 

W sumie pomysł nie jest zły, ale nie wiem ile osób byłoby zainteresowanych jeśli byłby to Kraków i 12 sierpnia?

 

Wydzielam temat, niech się dzieje wola nieba - może uda się to zgrać, a jak nie to zorganizujemy zjazd forumowiczów w innym terminie ;)

 

Oczywiście wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to pomysł Mr. Orbity burzy. Wszyscy chętni na "zlot" mieliby się dostosować do jego możliwości. A może przez te dwa i pół miesiąca znajdzie się jeden lub ewentualnie dwa dni, w których mógłbyś wyjechać poza Kraków. Nie wierze, że przez ten czas nie pojawisz się np. w Starachowicach. Poza tym nie podoba mi się pomysł knajpy w Krakowie.

 

Moim zdaniem - idąc za myślą przewodnią kolegów z SDTV - spotkanie użytkowników forum powinno zostać zorganizowane w formie np. wspólnego grilla, gdzieś w plenerze. Z dala od miasta, gdzie panowałaby cisza, spokój. W nocy jakieś ognisko, a rano powroty do domu. To jest moja wizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w święta nie przyjeżdżałem do Starachowic. Odkąd tu mieszkam nie byłem ani razu poza Krakowem i nie zanosi się na zmiany.

 

Jest to propozycja; przecież nie jestem niezbędnym elementem układanki - jeżeli ktoś jest w stanie zaproponować inne miejsce i to zorganizować - od tego jest temat. Przy czym jak pisałem - mnie nie będzie - trudno; świat się nie zawali ;) Byleby fotki zrobić ze zlotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym i najważniejszym punktem wycieczki będzie spotkanie "na żywo" z naszym kochanym Administratorem :lol: A więc cóż jeszcze wymagać, trzeba jechać do Krakowa :wink:

 

No właśnie, forum wystartowało 12 kwietnia, ale wtedy jeszcze było niedostępne dla "zwykłych" śmiertelników :roll:

Widzę iż stali bywalcy w większości zalogowali się 14 sierpnia. Też chciałem się zarejestrować tego samego dnia, tylko jakoś zapomniałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- trudno; świat się nie zawali ;)

... a słowo wstępne, kto wygłosi i zagai wycieczkowiczów ("zlot"). Toast bez gospodarza, to jak butelka bez "%" :wink:

 

 

Towarzyszki i towarzysze!

Witam na dorocznym zjeździe satkuriarzy!

Szczególnie serdecznie chcę jednak pozdrowić nieobecnego przewodniczącego Orbitę. Ten zacny człowiek był bowiem inicjatorem naszego, jakże miłego, spotkania.

Brawa dla niego. {didaskalia: 5 minut rzęsistych braw}

W dalszej kolejności witam Was, koleżanki i koledzy. To forum bez was byłoby przecież jak ten zwiędły kwiat albo gorzej: jak nasz parlament gdzie jeno durnie i chołota . To Wy jesteście solą ziemi, tej ziemi. Ehe, chciałem powiedzieć tego forum.

Myślę że będziecie długo wspominać nasze spotkanie. No chyba że komuś urwie się film. A propos: na zdrowie!

 

Zrzekam się praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Myślę że ten zjadz dało by się zorganizować nawet w Krakowie. Ale zatym idą wielomiesięczne przygotowania.

Najpierw termin zjazdu, liczba chętnych, koszt jaki każdy uczestnik powinien ponieść, rezerwacja noclegu na własny koszt,

rezerwacja miejsca zjazdu(knajpa lub inne miejsce jeżeli ma to być forma pikniku).

No i oczywiście wielka pomoc ze strony władz Satkuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...