Skocz do zawartości

Telewizja Światłowodowa od EVIO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie mogę edytować, napisze post pod postem. Telewizja wzięta 19 sierpnia, a 24 oddana i rozwiązana umowa. Takiego badziewia nie miałem w latach 90tych będąc abo Cyfry+. Dekoder notorycznie się wieszał, wyłączał, tracił uprawnienia. Niby telewizja światłowodowa, a na koncie abonenckim przyznane pasmo 20 Mbit/s w obie strony. Plus taki, że niektóre kanały dostępny w PC+ w SD tutaj są w HD. Ale ogólnie oferta wykastrowana z co lepszych kanałów PC+ i CP. Jednym słowem, nie polecam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Sprawa dziwna, bo to tv od Evio, a oni jak mnie pamięć nie myli, oferują profesjonalny przesył sporej ilości stacji tv właśnie światłowodem do operatorów tv kablowych i nie tylko. Bo to chyba Evio stworzyło węzeł do przysyłania kanałów bezpośrednio od nadawców oraz transmisji sygnału

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cidik napisał:

Jako że nie mogę edytować, napisze post pod postem. Telewizja wzięta 19 sierpnia, a 24 oddana i rozwiązana umowa. Takiego badziewia nie miałem w latach 90tych będąc abo Cyfry+. Dekoder notorycznie się wieszał, wyłączał, tracił uprawnienia. Niby telewizja światłowodowa, a na koncie abonenckim przyznane pasmo 20 Mbit/s w obie strony. Plus taki, że niektóre kanały dostępny w PC+ w SD tutaj są w HD. Ale ogólnie oferta wykastrowana z co lepszych kanałów PC+ i CP. Jednym słowem, nie polecam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


 

Ponad dwa lata temu również wziąłem Telewizje Światłowodową z myślą o dobrej ofercie programowej i w tamtym czasie dobrej cenie ale podobnie jak Ty po pierwszym dniu użytkowania oddałem ten badziew. Widzę, że dalej się to nie zmieniło co opisujesz bo ja również miałem problemy z wieszającym się dekoderem, itd. Co do jakości kanałów to jakoś mnie nie rzuciła na kolana w porównaniu do CP z którym miałem porównanie. Liczyłem, że jeśli dosył niektórych kanałów mają światłowodowo to nie będzie dużej kompresji jednak się myliłem. Większość kanałów w tamtym czasie miałem wrażenie jakby była nadawana w 25 fps. Płynność obrazu była gorsza niż jest obecnie na  Youtube czy IPLI. Nie wiem jak teraz czy coś się w tej kwestii poprawiło ale dobrego zdania o tej telewizji nie mam także jak ktoś się zastanawia nad podłączeniem to radzę się dobrze zastanowić :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam dekoder z 123 i nic się nie zacina wszystko dobrze chodzi , poprzedni M15 wszystko się zacinało . Dekoder mały , multimedialny , mało aplikacji , pakiet HBO za 29,90 bez HBO GO umowa na czas nieokreślony. Canal plus 49,90 przy umowie na rok 69,90 czas nieokreślony, Cinemax 14,90 czas  nieokreślony Aplikacje to pogoda, radio Zet i RMF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj u znajomej i miałem okazję trochę "pobawić się" tą telewizją i muszę przyznać, że wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. Ładny interfejs, bardzo szybka reakcja na przełączanie kanałów i jakość na 42 calach bardzo dobra. Oglądałem Stars TV, MTV Music, Polsat Sport, TVP Sport i potem meczyk na TVP1. Dodatkowo bardzo duży wybór kanałów i są także te niszowe.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja mi osobiście odpowiada. Brakuje w niej HBO GO , paczki Filmbox, AXN , Polsat Sport Premium , eleven 4, paramount channel  , TNT , Polsat viasat, History 1 i 2 , nick.jr. , MTV hits , także sporo a mimo 

to w najwyższym pakiecie jest 237 kanałów . Telewizja wystartowała pod koniec 2015 roku więc , jest dość krótko na rynku . Kiedy piszę do nich z zapytaniem czy zamierzają wprowadzić powyższe usługi od 2 lat odpisują " cały czas prowadzimy rozmowy z nadawcą "

 

Edytowane przez Koziol1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Może trochę tak, ale w pakiecie mam 150 kanałów, a wszystkiego się nie obejrzy. Do uzupełnienia mam inne rzeczy.

W Jambox na stałe Eleveny były po 25 zł za miesiąc, a u mnie do popularnego mogę je dokupić za 15 zł (ale mam Polsat Box GO, od znajomego to mi nie potrzeba).

 

Wiem, że w większych miastach będzie lepsza oferta, albo tam gdzie jest wiele firm mających światłowód, u mnie mają tylko oni.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...