Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę ale na oficjalnej stronie TNTV znikły informacje na temat dostępnych pakietów i ich cen  http://www.tntv.pl/

 

Próbowałem jeszcze znaleźć ich fanpage na facebooku ale nie udało się i być może że usunęli konto.

 

Myślicie że to już koniec TNTV ?

Edytowane przez dominik920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Koniec tak szybko nie nastąpi tej firmy,muszą najpierw zwrócić klientom kwoty wpłacone na konta TNTV które wpłacone były na starych zasadach,mnie po interwencji jeszcze nie raczyli zwrócić kwoty wpłaconej:(

Na e-meil  nie odpowiadają na formularz kontaktowy też cisza!

Ale działają jak na stronie dokonali zmian:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie jak dla mnie nadawanie przez internet to porażka. Ogólnie to się nie za bardzo sprawdza- zbyt zawodne. Jako odbiorca oczekuję 100% sprawności działania, a wiemy jak było z TNTV. Najbardziej żal 130 zł za tuner, który jest mało przydatny. Gdzie nawet głupie nagrania z TV są szyfrowane :( Teraz użytkuję Iplę TV. Jest poprawnie ale to też czasami słabo chodzi. To dalej zniechęcam się do tej metody rozsyłania sygnału. Równocześnie używam takiego  "zacofanego" dla niektórych "nowoczesnych" przekazu satelitarnego, który  nigdy mnie nie zawiódł nawet podczas najgorszej śnieżycy, czy deszczu. Tutaj to już tylko od nas zależy, czy zamontujemy sobie coś, co działa, czy pseudoinstalację, gdzie lekki deszczyk robi problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Podsumowując- książkowy przykład jak nie należy brać się za branżę o której nie ma się zielonego pojęcia. Po dość średnim starcie i próbie zaistnienia na rynku IPTV. Przyszła fala głębokich rozczarowań. I braku jakichkolwiek prób ratowania sytuacji. Postanowili wywiesić białą flagę i się poddać. Tylko szkoda tych co kupili dekoder i zostali dziś z ręką w nocniku. I niestety pokazuje z jaką rezerwą trzeba podchodzić do nowych operatorów.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że dekodery TNTV cały czas są sprzedawane w Auchanie (przynajmniej w Piasecznie) za 128 zł, chociaż TNTV zbankrutował. :D

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę odbiornik do naziemnej z HbbTV, niezłym UI, IMHO dopracowanym softem, działający całkiem sprawnie - jest wart tej kasy ;) Da się jeszcze zamawiać pakiety TNTV, czy wszystko martwe? Cokolwiek z IP chodzi?

 

Zbankrutować to nie zbankrutowali, myślę że raczej zderzyli się z tzw. oporem materii. nc+ robi swoją ofertę, Polsat ma Iplę. Jest problem z dogadaniem się z nadawcami, z czym zderza się też WP Pilot. To problem ogólnie rynku, ktokolwiek spróbuje wejść - będzie miał pod górę. Może by dało się to ciągnąć, tylko po co, jeśli ofertę rozbudować trudno i będzie trudniej? Wiadomym było też od końcówki zeszłego roku wejście nc+ w temat z dekoderem poniekąd na podobnej zasadzie (IPTV+DVB-T) - nawet biorąc pod uwagę kłopoty ich francuskiego oddziału byliby w stanie jechać na niskich cenach zarabiając na przysłowiowe lody, podczas gdy TNTV nie ma bogatego wujka, który się będzie dokładać - rentowność potrzebna szybciej. Do tego konsolidacja wśród nadawców na rynku i przejęcia też sprawiają, że negocjować łatwo nie jest - pogorszyło się to w stosunku do sytuacji z początku istnienia operatora.

 

Zatem jest cienko, będzie gorzej - logika biznesowa nakazuje przymknąć zanim się nie narobi więcej kłopotów.

 

Oczywiście wiadomo, że abonenta to nie powinno obchodzić, ale jako że jesteśmy na forum bądź co bądź specjalistycznym, to myślę że rozszerzone spektrum dyskusji jest wskazane ;) I nie to, żebym bronił - myślę, że też jakoś brakło im pary, np. jeszcze rok temu nie wierzę, że nie dało się z Elevenem renegocjować, żeby chociaż dorzucić Eleven Sports 3.

 

Jedyna istotna sprawa, jeśli nie działa nic - czy jeśli ktoś opłacił na dłużej - to czy odzyskał kasę za abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za projektem TNTV stała szczecińska  firma Skymaster (dawne Globo) . Producent całej gamy dekoderów satelitarnych,naziemnych i kablowych. Ostatnio także całej linii telewizorów LED/LCD  Czyli firma o dość ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Posiadająca pewne zaplecze finansowe. Więc TNTV wydawał się pewniakiem.

Jednak skala błędów jakie popełnili w trakcie realizacji tych usług zdecydowanie ich przerosła. Oto kilka przykładów :

-na starcie platformy brak było kampanii informacyjno-reklamowej. Kilka ulotek w hipermarketach to zdecydowanie za mało.  

-brak reklamy w pismach/portalach branżowych. Kto miał się dowiedzieć o TNTV ?

-kulejące Biuro Obsługi Abonentów gdzie nie zawsze można było się dodzwonić /uzyskać informację  (skąd my to znamy ? :D )

-brak jakichkolwiek nowości programowych mimo oficjalnych zapowiedzi że TNTV będzie sukcesywnie rozwijane

-TNTV chwaliło się 60 bezpłatnymi programami......a i owszem.....24 kanały to DVB-T a reszta z "darmowego pakietu"  który był aktywny tylko 10 godzin !!!! A i w tym otwartym oknie nie wszystko działało jak należy.

-częste przerwy w emisji kanałów płatnych z nieznanych przyczyn/powodów.Jakość streamingu pozostawiała też wiele do życzenia.  I tu znów odsyłam do głuchego telefonu w BOK....

-kanały widmo na liście programów. Gdzie kanał Bajka ?  

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę odbiornik do naziemnej z HbbTV, niezłym UI, IMHO dopracowanym softem, działający całkiem sprawnie - jest wart tej kasy ;)

(...)

Jest problem z dogadaniem się z nadawcami, z czym zderza się też WP Pilot. To problem ogólnie rynku, ktokolwiek spróbuje wejść - będzie miał pod górę.

(...)

;) I nie to, żebym bronił - myślę, że też jakoś brakło im pary, np. jeszcze rok temu nie wierzę, że nie dało się z Elevenem renegocjować, żeby chociaż dorzucić Eleven Sports 3.

 

Dokładnie tak!

 

Eleven Sports 3 to jedno... Mieli też np. BBC CBeebies - a gdzie reszta od BBC?

Owszem nie łatwo, ale uważam że i paczkę TVN-ów też dałoby się dołożyć jako jakiś osobny pakiet.

 

Nawet co się da z DVB-T też bym powielił jako osobny pakiet za opłatę "dystrybucyjną". Dla osób które nie mogą mieć anteny ideał.

Edytowane przez Daniel Kucharski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...