Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta TNTV jest dla mnie słaba, gdyż nie znajdę w tej ofercie najpopularniejszych kanałów z kablówek i platform satelitarnych.

Jedyny plus to kanały z naziemnej telewizji cyfrowej i kanały zagraniczne.

A te kanały naziemne nie są dostępne dopiero po podłączeniu anteny DVB-T? Tak wygląda ze schematu

http://www.tntv.pl/jak-dziala-usluga

Poza tym polecam poczytać regulamin:

 

Artykuł 4. Aktywacja Pakietu Bezpłatnego.
1.
Abonent uzyskuje prawo do korzystania z Pakietu Bezpłatnego po podłączeniu Urządzania do Internetu i akceptacji
Regulaminu lub Regulaminu Promocji.
2.
Abonent może bez wnoszenia Opłat korzystać z Pakietu Bezpłatnego w wymiarze 120 godzin w okresie 12 miesięcy.
Po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu wymiaru 120 godzin, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, Abonent
traci prawo do korzysta
nia z Pakietu Bezpłatnego.

 

Edytowane przez _Kaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje ten tuner/dekoder? Z tego, co patrzyłem to do IPTV są bardzo drogie. Fajnie, że jest połączenie z NTC, dzięki temu tradycyjne formy nadawania telewizji nie odejdą do lamusa, bo jestem przeciwny temu, aby wszystko przenieść do internetu.

Co do Pakietu Bezpłatnego to wychodzi na to, że aby mieć do niego dostęp w miarę przez cały rok to można go oglądać maksymalnie 20 minut dziennie.... Trochę żenada z tym, w  szczególności że są tam przede wszystkim kanały FTA z SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest połączenie z NTC, dzięki temu tradycyjne formy nadawania telewizji nie odejdą do lamusa, bo jestem przeciwny temu, aby wszystko przenieść do internetu.

 

Co ma jedno do drugiego? IMO telewizja DVB-T jeszcze długo pożyje.

 

Tak naprawdę, z pakietem rodzinnym to tak bardzo źle nie wygląda. Może ich jest mało, ale za takie pieniądze są wartościowe. Oczywiście reszta pakietów to dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma jedno do drugiego? IMO telewizja DVB-T jeszcze długo pożyje.

No tak, ale dzięki temu połączeniu telewizja przez łącza internetowe w dużej części nie zastąpi tradycyjnie nadającej telewizji.

 

Mało co wiadomo odnośnie ceny dekodera, ma ktoś może jakieś info w tej sprawie. Fajna sprawa, bez anteny możliwość oglądania popularnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, jak pakiety dopracują to będzie dobrze, bo na razie za te 9,90 jest mizernie, aczkolwiek cena nie wygórowana. W chwili obecnej nie wziąłbym, bo dla mnie nic za bardzo ciekawego. Rażą mnie pełno zagranicznych kanałów na siłę wciskanych do oferty aby wyglądała ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja napisałem do nich i dostałem taką odpowiedż.

Dzień dobry.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą usługą.

Zapraszamy w najbliższy weekend do sieci sklepów (nazwy tych sklepów są wymienione na ich stronie)

Nasz dekoder będzie dostępny w cenie 179,00 PLN.

Pozdrawiamy.

Zespół TNTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będą rozszerzać ofertę kanałów.

 

Tyle,że to nie sklep i nikt ot tak nie da dostępu do czego się chce.

 

Np. żeby mieć po co iść do Discovery to trzeba przynieść ze sobą odpowiednią liczbę klientów.No chyba,że chce się zapłacić tyle, że nie będzie to opłacalne.

 

Dla mnie pomysł super. Zabierasz dekoder gdzie chcesz,musi być tylko net. Ciekawy zamiennik za TNK SD. Pytanie, jaka będzie jakość obrazu?

 

No i możliwość dokupowania dowolnych pakietów, a nie żeby mieć Eleveny to trzeba kupić ileś tam innych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa fajna, pomysł świetny moim zdaniem. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć więcej niż  DVB-T ale nie chcą się wiązać umowami z operatorami satelitarnymi czy kablówek, nie chcąc również płacić za dużo. Usługa ta jest w sumie tańsza niż ipla, TV Mobilna czy nc+ na kartę, a też na pewno warta uwagi.

Dekoder nawet niedrogi (płacimy trochę więcej niż za THD-210 z Polsatu, za to większa oferta), za 10 zł dostaje się 32 kanały po polsku, z czego ponad połowa jest faktycznie płatna, reszta FTA ale i tak się opłaca. 

Minusem jest oczywiście dziwny pomysł z limitowaniem pakietu darmowego. Poza tym oferta nie miażdży - owszem, jest solidna, ale w przypadku np. gdyby do naziemnej dołączyło TVP Sport już nie byłoby tak kolorowo. Inna sprawa to kwestia kanałów zagranicznych. Sporo z nich jest tylko ciekawostką, faktycznie przydatne są na pewno Abu Dhabi Sport i Super Tennis oraz informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...