Jump to content
asiafan

VU+ Ultimo 4K

Recommended Posts

Nie wiem co się stało ale mój VU+ Ultimo nie może od jakiegoś czasu pobrać żadnych wtyczek, skinów, ani pluginow. Nic.
Mam dostęp do internetu, ale podczas połączenia pojawia się kawałek kodu HTML i "page cannot be displayed".
Nie wiem, czy to jest związane z tym, ze także od jakiegoś czasu nie działa strona Vuplus-community.net.

instalowałem BlackHole 3.0.5, potem 3.0.4, potem 3.0.3 i nic. Na każdej wersji to samo.
Ktoś coś wie?

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Obecnie mam dostęp do 6 platform :nc+, CP, Skylink, tivusat, MTV, Fransat. Miejsca w Ultimo-4K wystarczy na 4 z nich. Na pozostałe 2 wystarczy dokupić podwójny czytnik kart Phoenix i wszystko będzie działać bezproblemowo? Zakładam ,że do slotów CI pójdą nc+ oraz CP, do czytników cała reszta :) Chyba, że DUO-4K i obecnie użytkowany tuner....

Możesz sobie dokupić poczwórny czytnik kart na usb phoenix i też temat ogarnie.

Dokup sobie jeszcze kartę HD+ do kompletu.

Edited by tweed77
  • Thanks 1

Posted (edited)

Nowe sterowniki do VU Ultimo 4K i działa DVB-S2X - Multistream

11147b4933488943.jpg

b31643c53b55ea68.jpg

To samo tyczy się dekoderów Vu Uno 4K SE i Vu Duo 4K z glowicami DVB-S2X

Edited by tweed77

Aktualizacja softu VTi i same wskoczą ;).

Inne OpenPli - OpenAtv też pewnie będą na dniach albo już.

No właśnie na VTI tylko są póki co, więc muszę poczekać aż się gdzie indziej pojawią:)

Posted (edited)

Cześć wszystkim :)

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Vu+ Ultimo. Przesiadłem się z Opticum HD 9600 i mam do Was pytanie, jak w Ultimo ustawić Diseqc, abym mógł korzystać z możliwości oglądania programów z 6-ciu pozycji satelitarnych. W ustawieniach z Ultimo widze tylko tryb A/B/C/D dla Disecq (czyli 4 pozycje satelitarne)

Do anteny sat. mam przymocowane 6 konwerterów i przy Opticum odbierałem bezproblemowo 6 pozycji satelitarnych używając do tego opcji Diseqc 1.1. Mój soft to Open Atv 6.2 a przełącznik diseqc Opticum DSG 10/1 Out

Jeśli ktoś będzie rad, proszę o wyjaśnienie co i jak ;)

Edited by djfreakme
Aktualizacja danych

Musisz zastosować konfigurację zaawansowaną anteny. Ale tutaj dobre wiadomości się kończą, przynajmniej u mnie. Próbuję ustawić na 2 przełącznikach: AXING SPU 8100 oraz Maximum i do 4 konwerterów działa. Przy 5 nie działa. Ustawiam odpowiednio KOMENDA DISEQC COMMITED  AA,AB,BA, BB oraz KOMEDNA DISEQC UNCOMMITED INPUT1 dla pierwszych czterech konwerterów. Przy 5 ustawiam AA i INPUT2 i wtedy nie działa.

Edited by markar