Skocz do zawartości

OCTAGON SF4008 UHD 4K 2160p Triple DVB-2SX


asiafan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Też zrobiłem ten backup image i przy wgraniu gołego tego samego Image widzi to na penie niby pobieram a żadnych ustawień nie zmienia i nie przywraca do stanu gdy robiłem ten Backup.Tylko tu dziwnie przerzuciło na pena i zrobiło samo kopię a na innym image chciało bym założył specjalny plik do którego to wpisze.Coś czuję że znowu ustawienia od nowa się szykują.

Witam wszystkich .

Kolego widzę  że  " strasznie pomstujesz "  na ten  sprzęcik  a sprzęcik z racji że jest  nową " zabawką "  tak jak i inne nowości wymaga dopracowania.

Jak na dzień dobry to i tak  nie jest najgorzej  oprogramowania jest ilość ok  no może  z  Emulatorami  mogło by być  lepiej  ale i to z biegiem czasu się poprawi. oscam 11384 , wicardd_119 i  Ncam1.1 moim zdanie  chodzą najlepiej na wszystkich  Image .

Jak  masz  " problemy "  to proponuje  wgrać jako  gł.. SF4008 PKT SVN-3604 HYPERION v5.6  http://e2.pkteam.pl/index.php?dir=IMAGE%20OCTAGON%20SF4008/HYPERION%205.6/   i tu masz praktycznie "  kawę na ławę "  podmieniasz  tylko swój  oscam.server  ( jest w  var/keys/ ) i działa -  a jako drugi ,trzeci  itd... Egami  http://image.egami-image.com/index.php?open=sf4008  - OpenATV  i co tam chcesz  na dysk  lub  paluszka  i grzeb , ucz się ile chcesz a jak uwalisz to skasujesz i wgrasz od nowa.

Sprzęt  działa bardzo szybko i dobrze oczywiście  zawsze idzie się do czegoś przyczepić i  mi też  jedne rzeczy  pasują a inne nie też bym co nie co pozamieniał , pozmieniał  ale myślę że i  dla  SF4008 też przyjdzie " dobra zmiana " cytując  nowych klasyków.

Edytowane przez joys1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich .

Kolego widzę  że  " strasznie pomstujesz "  na ten  sprzęcik  a sprzęcik z racji że jest  nową " zabawką "  tak jak i inne nowości wymaga dopracowania.

Jak na dzień dobry to i tak  nie jest najgorzej  oprogramowania jest ilość ok  no może  z  Emulatorami  mogło by być  lepiej  ale i to z biegiem czasu się poprawi. oscam 11384 , wicardd_119 i  Ncam1.1 moim zdanie  chodzą najlepiej na wszystkich  Image .

Jak  masz  " problemy "  to proponuje  wgrać jako  gł.. SF4008 PKT SVN-3604 HYPERION v5.6  http://e2.pkteam.pl/index.php?dir=IMAGE%20OCTAGON%20SF4008/HYPERION%205.6/   i tu masz praktycznie "  kawę na ławę "  podmieniasz  tylko swój  oscam.server  ( jest w  var/keys/ ) i działa -  a jako drugi ,trzeci  itd... Egami  http://image.egami-image.com/index.php?open=sf4008  - OpenATV  i co tam chcesz  na dysk  lub  paluszka  i grzeb , ucz się ile chcesz a jak uwalisz to skasujesz i wgrasz od nowa.

Sprzęt  działa bardzo szybko i dobrze oczywiście  zawsze idzie się do czegoś przyczepić i  mi też  jedne rzeczy  pasują a inne nie też bym co nie co pozamieniał , pozmieniał  ale myślę że i  dla  SF4008 też przyjdzie " dobra zmiana " cytując  nowych klasyków.

Faktycznie bardzo fajne image  wszystko idzie ustawić i fajnie się operuje.Choć wywaliło mi dziś w nocy image które ustawiłem w dekoder padł stanął na booting i amen.Poszło wiele godzin  i Multiboot z wieloma Image kilka ustawionych pod moje wymagania.Bo pomogło wgranie image od nowa za 2-3 razem.Zabawnym jest jeszcze to że dysk twardy nie chce się zainstalować w odpowiednie miejsce.Dopiero zainstalował się podpięty pod USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie według tej informacja mam podmontowany dysk ten 4GB?

image.png

W katalogach pokazuje mi tam gdzie powinien czyli Media/usb tu często mam takie info.Mam dziwne wrażenie że to on jest problemem że mi wywala Image z których korzystam a są na nim.Wcześniej tak mi wywaliło całkiem Open HDF i niestety do Flash musiałem od nowa wgrać też image bo nie mogłem uruchomić dekodera.Oczywiście Open HDF był na usb w multiboocie.Teraz to samo z Egami 8.5.Efekt najczęściej ten sam wywala oscama sprawdzam przy liście kanałów brak piconów które pobiera właśnie z usb tego 4GB.Kilka razy przy wy[beep]u image z Multiboota udało się wrócić tylko do tego z Flasha.I wtedy sprawdzałem i ten pen się nie podmontował.Dopiero  głębokie czuwanie raz lub więcej razy i pen się pojawiał.Edit dopiero teraz zwróciłem uwagę wersja oprogramowania Egami 8.0.1?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież  widać jak byk  " /omb "  jak wejdziesz  do ftp  to od razu widać ten katalog.

To oprogramowanie  "  SF4008 PKT SVN-3604 HYPERION v5.6  "  co Ci polecałem to już nie polecam -  facet co to robi nie ma tego dekodera i  robi to na " ślepo "  więc mogą być błędy.Widzę że Ty jesteś " Dinozaurem  "  używasz jakiś   " zabytków "  nie aktualizujesz  oprogramowania  - masz  Egami 8.0.1 gdy już jest  egami-8.0.6-sf4008-20171026  . Egami  jest OK  ale  dużo ogranicza wtyczek  więc ja wybrałem  openatv-6.1-sf4008  i  od  3 miesięcy nie mam żadnych  problemów. Czy aż  taki duży dysk  ( 1 TB )  jest jest potrzebny ? ja mam 250 SSD  i w zupełności wystarczy a i pudełko  się tak nie grzeje.Wywala oscam ?  bo masz namieszane pewnie jak w ruskim czołgu a pikony  wgraj na HD  i w razie problemów czy instalacji nowego oprogramowania podajesz ścieżkę  do nich i masz.

Masz problemy bo nie robisz z głową ! - wgraj nowe oprogramowanie  poustawiaj wszystko tak jak potrzeba  ,zrób kopie ustawień i jak coś się wysypie to masz 20 min  zainstalowany od nowa - przecież to jest tak proste  jak konstrukcja cepa co innego konf.....  emulatorów no tu trochę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie widać w tym czasie sprawdzałem i znalazłem ten dysk w Media/usb wiec?.Używam Hyperion 5.7 innego nie miałem i nie mam.Nie mam Egami 8.1 tylko 8.6 może i ok ale jak przyjdzie mi ustawić pitcony tak jak chcę to mi się nie dobrze robi bo efekty nie takie jak być powinny.Namieszane?Tak sie składa że wszystkie configi mam od osoby która jest bardzo mocno obeznana w temacie.Pitxony mam w Media /usb.Tak się składa że ustawiam wszystko sam od zera Może w Egami mam trochę stary oscam [beep] ale już w hyperionie najnowszy.A  mi też ustawiała osoba zdalnie która dobrze się zna a jednak coś się nie podmontowują jak trzeba.Edit ale faktycznie masz racje ten dysk pokazuje w Media/usb jak i omb

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam taki mały problem moze pomożecie mi go rozwiązać nie moge znaleść funkcji w open atv 6.1 która ustawi mi dysk poprawnie.
teraz mam tak ze jak przełączam po kanałach to dysk mi sie wybudza mimo że z niego nie korzystam

 

Uprzedzam wypowiedzi na temat epg podlinkowany bufer jest na pendrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

 OpenESI 8.5[/B]
 New logo.img per decoder 4K
514976307.jpg
743254889.png
226292101.jpg
   

New Skin Darkness FHD
490961305.jpg

300544340.jpg

885482544.jpg

k@y Red: Epg or New!! Weather Plugin : nuovo pannello e nuove icone meteo
843486097.jpg

k@y Yellow: AudioSelection
103932008.jpg

k@y Green: PluginBrowser
412184489.jpg

k@y Blue: Esi Panel v3.0
NEW Extra Addons: Sempre Aggiornato
Nuovo extraurl basta premere il tasto verde dal pannello extraddons
988779884.jpg

e se non presente
238472401.jpg


IPK Installer

Cron Manager

PiconPatch

Swap Manager

Mount Manager

_-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-_

k@y Color Long :

Red k@y long : Istant Record

Green k@y long : Media Player

Blue k@y long : Info Plugins

_-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-_


_-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-_


_-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-_

Update Settings-Default-OpenESI - 13E TNX © by Manutek


Update OpenWebIF Mod OpenESI

357397391.png
  


And what changed:
Updated Enigma2 for new version OpenESI-8.5

- Correzioni di bug
- Corretta Traduzione ITA
- Aggiornamenti di Stabilità

_-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-_
  
_-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-_-_-_-_
 
 
Download ,indir ;


http://www.openesi.eu/images/index.php?dir=Octagon/sf4008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

OCTAGON SF4008 4K UHD E2 Updates 26.05.2019

 

 

 https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/5/27/19ef91e6d3ebb049add3fefc74c8fcc6-full.jpg

 

- [sf4008] update ir drivers
- New Online/Local Flash Menu
- New Complete Backup Menu
- Install Full Backup Image from Power Button Standby Menu
- [multiboot] add MessageBox before reboot
- RDS Info for Radio Ch. fix.
- exteplayer3 fix.
- webkithbbtv update
- MIS/PLS LCN Multistream Plugin Support
- python-youtube-dl update
- Add GPT usb disk support in fastboot
- Change the default bootargs in fastboot for sf4008
- So it can enter recovery even lost bootargs partition for sf4008. 
- Fixed a assert error during boot and remove some debug infos
- Remove the debug info for kernel print
- [rt8723bs] disable powermanagement
- Software Manager (Flash Online):
- fix BSOD then get io error open STARTUP files
- about fix startup infos for new multiboot images
- Fixed noise when playing 32bit PCM Audio
- Sound problem fixed
- [linux] Add Hauppauge DualHD bulk models
- Add Inverto IDLU-UST110-CUO4O-32P (Unicable)
- add missing dat time changes
- [FileCommander] add path to script parameter
- [FileCommander] fix title for translation
- [FileCommander] fix possible bs
- [FileCommander] add setTitle in FileCommanderContextMenu
- eDVBFrontendParameters FEC add.
- scanStatusChanged update
- eDVBTSTools update
- EPGlist update
- Movielist update
- Addons key actions update
- Add missing FECs for dvb-c2/t2/s2
- ServiceScan update
- ScanSetup update
- Transponder parameter update
- Fix rewind freeze
- Kernel Update & Modify
- [linux] fix mt7601u detection
- [submodule] update realtek rt8188fu
- rt8188fu change git with more updates for older kernels
- add wifi rtl8188fu 
- [linux] fix issue dib7000 add patches from 4.4.179
- dvb-usb-linux_4.4.179.patch
- dvb-usb tuner with dib7000 chip 
- VirtualKeyBoard fix merge issue


Ab morgen in den Images!
From tomorrow in images!
Yarinki imajlardan itibaren!

 

OCTAGON GERMANY SUPPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Panowie mam problem zainstalowałem Hyperiona 6.1 i za żadne skarby nie mogę teraz zainstalować innego softu. z pozimu tunera nie ma możliwości wybrania źródła danych za wyjątkiem online. nie można się zalogować ogolny dramat. przez usb nie daję rady uruchamia się odrazu nieszczęsny jak dla tego tunera Hyperion. Jak wrócić do ATV

1 hour ago, piots said:

Witam,

Panowie mam problem zainstalowałem Hyperiona 6.1 i za żadne skarby nie mogę teraz zainstalować innego softu. z pozimu tunera nie ma możliwości wybrania źródła danych za wyjątkiem online. nie można się zalogować ogolny dramat. przez usb nie daję rady uruchamia się odrazu nieszczęsny jak dla tego tunera Hyperion. Jak wrócić do ATV

Temat zamknięty już po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

new function : 
For amateur radio and DX`er
-----------------------------

Frequency input 3 placeS after comma as Ex. 1xxxx, xxx.

Allow to enter DVB-S frequencies in KHz
But keep the dimension in MHz by adding a decimal point

PS: Tested with OpenEight 6.7

3decimal2.jpg

 

3decimal1.jpg

 

3decimal3.jpg

Edytowane przez sami noor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...