Jump to content
Cyfek

Dekoder HD5500s

Recommended Posts

2 godziny temu, TOMI2 napisał:

To wstyd dla programistów

Nic dodać nic ująć- problem z dźwiękiem (a raczej jego wyjściowego poziomu) myślę że można zmienić kilkoma kliknięciami w klawiaturę komputera i wysłaniem softu w świat.

• Upvote 1

Witam.

To który z dekoderów z wyświetlaczem "made in CP" będzie lepszy / z poprawnym poziomem dźwięku od powyższego?

Mam 2 egzemplarze - główny i multiroom i ojca już szlag trafia przy przełączaniu z CP na naziemną, gdzie można zawału dostać przy takiej różnicy poziomu dźwięków...🤬

Edited by Ceberebek

HD5500s to chyba jedyny model z takim cichym poziomem dźwięku, też mnie drażnił. Miałem kontakt z mini2000, HD 3000, HD5000 oraz HD 6000 i mają podobny poziom dźwięku do DVB-T.

• Thanks 1

To na którego z powyższych(oprócz mini2000) wymienić oba 5500?

Który z nich jest/będzie najstabilniej się sprawował?

Żaden haha , evobox  LITE wydawany do multiroom wykastrowany z opcji podłączenia dysku a inne poza HD5500s są nie warte uwagi i jeszcze bardziej niestabilne i jeszcze wolniejsze !!!

• Confused 1

@Ceberebek

Używam teraz HD 5000 oraz HD 3000 i pracują tak samo jak HD 5500s . HD 5000 ma zegarek i oba mają lepszy poziom dźwięku i pracują z dyskiem, czasem coś nagrywam.

• Thanks 1

41 minut temu, patryszq napisał:

Żaden haha , evobox  LITE wydawany do multiroom wykastrowany z opcji podłączenia dysku a inne poza HD5500s są nie warte uwagi i jeszcze bardziej niestabilne i jeszcze wolniejsze !!!

Żadne "evo[beep]y" mnie nie interesują...

33 minuty temu, maks27 napisał:

@Ceberebek

Używam teraz HD 5000 oraz HD 3000 i pracują tak samo jak HD 5500s . HD 5000 ma zegarek i oba mają lepszy poziom dźwięku i pracują z dyskiem, czasem coś nagrywam.

Dzięki👍 O taką odpowiedź mi chodziło🤗

• Haha 1
  • Upvote 1

Czy można wyłączyć, funkcje audiodeskrypcji w tym dekoderze?.

Można.Wybierz ścieżkę dźwiękową bez audiodeskrypcji.

Posted (edited)

Wyłączenie funkcji audiodeskrypcji w tym dekoderze może być dość kłopotliwe. W moim okazie, muszę kilkakrotnie przełączać między ścieżkami i za każdym razem zatwierdzać wybór. Za którymś razem  udaje się wyłączyć. ;)

Edited by Power

@Power Tak być nie powinno- przywróć mu ustawienia i zainstaluj wszystko od początku.

Posted (edited)

Mój dekoder jest do wymiany, więc szkoda go resetować i pozbawiać się swojej listy kanałów. Rok temu z bólem serca został wymieniony uszkodzony dekoder HD 3000 na HD 5500 przez APS. Dekoder po odpaleniu przez około 5 minut się zacina, mrozi - potem pracuje poprawnie. Instalacja antenowa działa poprawnie - więc to wina tego dekodera. Już dawno bym go wymienił, ale na wymioty mnie bierze, kiedy muszę się użerać z miejscowym APSem. Oni zawsze mają problemy z wymianą, straszą karami itp. Zawsze to wygląda tak, jakby to oszust z 10 letnim stażem w CP chciał ich wprowadzić świadomie w błąd.

Zawsze problemem dla APSu jest to, że aneksuje umowy telefonicznie - a nie łykam ich kiepskich ofert. Za każdym razem mi to wypominają i robią wielką łachę przy wymianie uszkodzonych dekoderów.

Edited by Power
  • Haha 2

W dniu 9.03.2020 o 08:09, Power napisał:

Wyłączenie funkcji audiodeskrypcji w tym dekoderze może być dość kłopotliwe. W moim okazie, muszę kilkakrotnie przełączać między ścieżkami i za każdym razem zatwierdzać wybór. Za którymś razem  udaje się wyłączyć. ;)

Faktycznie, trudne. Udało się za którymś razem