Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

To który z dekoderów z wyświetlaczem "made in CP" będzie lepszy / z poprawnym poziomem dźwięku od powyższego?

Mam 2 egzemplarze - główny i multiroom i ojca już szlag trafia przy przełączaniu z CP na naziemną, gdzie można zawału dostać przy takiej różnicy poziomu dźwięków...?

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, patryszq napisał:

Żaden haha , evobox  LITE wydawany do multiroom wykastrowany z opcji podłączenia dysku a inne poza HD5500s są nie warte uwagi i jeszcze bardziej niestabilne i jeszcze wolniejsze !!!

Żadne "evo[beep]y" mnie nie interesują...

33 minuty temu, maks27 napisał:

@Ceberebek

Używam teraz HD 5000 oraz HD 3000 i pracują tak samo jak HD 5500s . HD 5000 ma zegarek i oba mają lepszy poziom dźwięku i pracują z dyskiem, czasem coś nagrywam.

Dzięki? O taką odpowiedź mi chodziło?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyłączenie funkcji audiodeskrypcji w tym dekoderze może być dość kłopotliwe. W moim okazie, muszę kilkakrotnie przełączać między ścieżkami i za każdym razem zatwierdzać wybór. Za którymś razem  udaje się wyłączyć. ;)

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder jest do wymiany, więc szkoda go resetować i pozbawiać się swojej listy kanałów. Rok temu z bólem serca został wymieniony uszkodzony dekoder HD 3000 na HD 5500 przez APS. Dekoder po odpaleniu przez około 5 minut się zacina, mrozi - potem pracuje poprawnie. Instalacja antenowa działa poprawnie - więc to wina tego dekodera. Już dawno bym go wymienił, ale na wymioty mnie bierze, kiedy muszę się użerać z miejscowym APSem. Oni zawsze mają problemy z wymianą, straszą karami itp. Zawsze to wygląda tak, jakby to oszust z 10 letnim stażem w CP chciał ich wprowadzić świadomie w błąd.

 

Zawsze problemem dla APSu jest to, że aneksuje umowy telefonicznie - a nie łykam ich kiepskich ofert. Za każdym razem mi to wypominają i robią wielką łachę przy wymianie uszkodzonych dekoderów.

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 08:09, Power napisał:

Wyłączenie funkcji audiodeskrypcji w tym dekoderze może być dość kłopotliwe. W moim okazie, muszę kilkakrotnie przełączać między ścieżkami i za każdym razem zatwierdzać wybór. Za którymś razem  udaje się wyłączyć. ;)

 

Faktycznie, trudne. Udało się za którymś razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam 2 dekodery takie( podstawowy i jako dodatkowy Multiroom), niestety oby 2 wywalają bledy( albo błąd 01 albo 03 albo że sygnału nie ma). Czy jest szansa wymienić ( mogą być na taki sam model)dekodery bez przedłużenia umowy? I czy da się to ogarnąć w sobotę czy tylko w tyg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam pytanie: Czy działają Wam wszystkie kanały na tym dekoderze? U mnie obecnie brak wielu kanałów np. Polsat HD, TV 4, Tv Puls, Polsat Sport, Tvn, Tvn7. "Świecą" np. Kino Polska, HBO, Eleveny. Na tych, które nie działają jest komunikat o braku sygnału i żeby sprawdzić instalację. Liczę na Wasze rady, co z tym fantem zrobić. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Edytowane przez raafmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Na dekoderze Cyfrowego Polsatu, HD5500s, pisze, że na wejściu LNB brak sygnału. Po podłączeniu kabla do telewizora odbieram normalnie Hot Birda. Proszę o radę. Czyżby nawalił dekoder Cyfrowego Polsatu?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem o tym modelu dekodera. Poprawiono też dość niechlujną pisownię w poście, w tym liczne literówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...