Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

No i zakupiłem B525S-23A. Co do prędkości to pobieranie to samo, tylko wysyłanie dużo szybsze.

 

7038208378.png

 

Chyba nic więcej nie ugram w tej lokalizacji, no bo sama karta SIM chyba nie ma nic do tego.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim B315A korzystam z LTE Watch i tam wybieram sobie pasma, bo na domyślnie wybieranym przez router LTE800 było fatalnie z prędkościami, po zmianie na LTE1800 mimo słabszego zasięgu jest znacznie lepiej. Może na Twoim też ten programik będzie śmigać. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim Huawei B 315 w mojej lokalizacj osiagalem predkosc ( pomiar wifi) 30 Mbps maksymalnie, na Huawei B525 ktorych mam od okolo 2 miesiecy najwyzsza osiagnieta Predkosc ( tez po wifi) to Okolona 70 Mbps. Man stosunkow blisko do nadajnika ( okolo 550 m). Instalacja be anteny zewnetrznej. Jako ciekawostke podam fakt, ze czesto w pasmie 5 Ghz mam predkosc nizsza niz w zatloczonym pasmie 2,4 Ghz.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W czerwcu zawarlem umowe na Internet 45GB na 15 m-cy w cenie 40 zł ze zniżką 10 zł przez 12 m-cy. Plus pakiet 100GB do wykorzystania przez cały czas umowy. Do tego jeszcze zniżka 10 zł w Smart Dom. Wcześniej miałem net 40 GB za 50 zł z darmowym pakietem nocnym i ze zniżką 50% z pierwszego Smart Domu. Stara umowa była na czas nieokreślony. Mnie się opłacało, ale jak ktoś ma większy pakiet na starych zasadach to chyba lepiej zostawić tak, jak jest.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Czy zestaw Internetu Domowego LTE ODU IDU 200/300 jest dostępny w abonamencie od 20zł? Bo na ulotkach jest inaczej napisane a w punkcie CP dowiaduje się że jest dostępny od 30zł (bo występuje w pakiecie bez limitu), ale podobno dodatkowo płace za udostępnienie 15 zł (ODU 200) lub 20 zł (ODU 300)? Ktoś coś więcej wie na ten temat?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest dostępny, tylko od pakietu 45 GB za 40 zł, jeśli już. Chyba, że po rabacie SD4 to wtedy 30 zł. I czynsz miesięczny tak, jak Ci podali. I @patryk7588 ma rację odnośnie sprzętu. 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2018 o 13:58, patryk7588 napisał:

Daj sobie spokój z ODU IDU 200, jeśli bierzesz pod uwagę ten sprzęt to tylko ODU IDU 300.

 

Jeszcze tak z ciekawości - dlaczego odradzasz ten zestaw? Ja aktualnie go posiadam nie mam zastrzeżeń, ostatnio tylko nie wiem czemu w antenie ODU mam diodę czerwoną. Wcześniej była niebieska, tak jak  w ruterze IDU niebieską mam nadal, tylko w antenie się zmieniła, ale Internet działa. Czemu tak może być? Zawsze było zgranie z ruterem, jaka dioda na ruterze, taka w antenie. :) 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a jeszcze odnośnie tej czerwonej diody w antenie. Normalnie oznacza to brak sygnału, jeśli wszystko działa jak powinno. Dlaczego w takim razie świeci na czerwono? Ruter pokazuje wszystkie diody na niebiesko. Dodam, że sprawdzałem na innych pasmach i po restarcie rutera/anteny i migających diodach nadal jest to samo - powraca do czerwonej (tylko w antenie), tak jakby coś nie współgrało. Może ktoś miał taki "problem", jeśli mogę to tak nazwać?:)

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODU IDU 300 posiada też możliwość podpięcia anteny zewnętrznej, co pozwoliłoby znacząco wzmocnić sygnał po jej instalacji. A jak w tym modemie włączyć te dwa pasma, ażeby były równocześnie odbierane?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, patryk7588 napisał:

Jesteś pewny, że to czerwony, a nie fioletowy wchodzący w róż?

 

Tak jest to czerwony. :) A jeśli nawet byłby to róż czy fiolet, to i tak nigdy tak nie miałem zawsze ten sam kolor diody w antenie co i na ruterze ( chodzi o jedną diodę ODU Status która jest niebieska ), więc chyba coś tu nie gra, a co to może być  ?

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...