Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie odnośnie stabilności internetu CP.

A mianowicie jak działa wieczorami i weekendy?(gdzie stosunkowo dużo osób z niego korzysta).

Pytam ponieważ mam radiówkę,która wówczas działa lipnie :(

A i jeszcze jedno czy wyrabiacie się w tych limitach i jaki macie transfer przy ściąganiu?? :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sie wyrabiamy to zalezy do czego przeznaczasz neta. Jęsli chcesz aby zastapił domowe łącze stało to źle trafiłeś...

Przy necie mobilnym i limicie w granicy 6GB to jak nie będziesz oglądał filmików na YT, ściagał mp3 i słuchał radia to straczy wyrobisz sie spokojnie.

O graniu w sieci zapomnij za wysoki PING

Stabilnośc jest OK, znjomemu dziła do 15Mbps w nocy i ok. 12Mbps w dzień bez zawieszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy pobierana jest opłata aktywacyjna?

 

2. Czy paląca sie czerwona lampka na modemie oznacza że nie mam zasiegu czy coś zle zainstalowalem? Niby po zainstalowaniu włącza mi sie normalnie cyfrowy polsat pokazuje ze urzadzenie jest gotowe ale nie mam ani sieci i do tego nad brakiem sieci jest napisane "nieznane" prosze o pomoc bo jestem zupelnym laikiem w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWA PROMOCJA DRUGIE TYLE!

TERAZ AŻ DWA RAZY WIĘCEJ DANYCH NAWET PRZEZ 6 MIESIĘCY!

 

Każdemu Klientowi kupującemu ofertę „Internet dla Każdego” wraz z cyklicznym pakietem danych aktywowana zostanie promocja „Drugie tyle”!

 

Dodatkowy pakiet danych wybrany przez Klienta będzie podwojony (zarówno w części dziennej jak i nocnej).

 

Długość obowiązywania Promocji zależy od wybranego okresu lojalnościowego:

 

­– dla umowy 15 miesięcznej: do 4 miesięcy (1 zazwyczaj niepełny + 3 pełne okresy rozliczeniowe),

– dla umowy 29 miesięcznej: do 7 miesięcy (1 zazwyczaj niepełny + 6 pełnych okresów rozliczeniowych)

 

następnie Promocja jest wyłączana i nie ma możliwości odpłatnego jej włączenia.

 

Dodatkowe zasoby są wykorzystywane zgodnie z zasadami przyjętymi dla pakietów cyklicznych. Aktywacja Promocji „Drugie tyle” nie ma wpływu na cenę modemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło kilku informacji:

 

11 października 2010r. Cyfrowy Polsat wprowadza wyjątkową Promocję „Internet dla każdego”.

 

– do 60 GB z promocją „Drugie Tyle”

– duże pakiety za nieduże pieniądze - 12 GB za 49 zł i 30 GB za 69 zł

– atrakcyjna taryfa nocna - 1 GB za 1 zł

– wydatki pod kontrolą - Klient definiuje maksymalny miesięczny poziom przekroczenia wydatków

 

Promocja ta zastępuje dotychczasową promocję „Z telewizją Internet za 1 zł miesięcznie”.

Najważniejsze zmiany to:

– promocja dostępna dla wszystkich, również dla osób nie będących Klientami CP, a już niebawem również dla firm.

– zmiana długości okresu podstawowego (z 12, 24, 36 miesięcy na 15 i 29 miesięcy)

– zmiany cen modemów na bardziej korzystne!

– możliwość zakupu routera D100 (dotychczas dostępny był jedynie w ramach Multioferty).

 

Klient nadal będzie miał możliwość wyboru oferty z pakietem 200 MB i abonamentem w wysokości 1 zł, kosztem wysokiej ceny modemu. Niższa cena urządzenia zostanie zaproponowana mu, gdy wybierze jeden z dodatkowych pakietów danych.

W trakcie okresu podstawowego (15 lub 29 miesięcy) Klient może zmienić pakiet na wyższy i ewentualnie wrócić do pierwotnego. Nie może jednak wyłączyć pakietu, ani zmienić go na niższy, niż wybrany w momencie podpisywania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło kilku informacji:

 

11 października 2010r. Cyfrowy Polsat wprowadza wyjątkową Promocję „Internet dla każdego”.

 

– duże pakiety za nieduże pieniądze - 12 GB za 49 zł

 

Jak to zobaczyłem, to zacząłem się zastanawiać nad tą ofertą. Jednak po przeczytaniu w regulaminie tego:

W tym do wykorzystania tylko w godzinach 08:00:00-24:00:00 3 GB

W tym do wykorzystania tylko w godzinach 00:00:01-07:59:59 9 GB

 

Cena 1 MB z VAT w godzinach 8:00:00-24:00:00 po wykorzystaniu

Pakietu Na Start i Nowego stałego pakietu danych 0,02 zł

 

to mi się odechciało. 49 zł za w praktyce 3 GB - nieopłacalne :/ (nocny backup "internetu" mnie nie interesuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@padziero

"... i tak mysle że po zmianie bedzie osiagalne średnio ok. 20Mbps a to juz cos do komfortowego przemierzania sieci."

komfortowe "przemierzanie " sieci to brak limitów. A w CP, przypominam są śmieszne limity, więc nie ma komfortu. Dlatego wolę Play gdzie za 45zł mam 7giga. Co zdecydowanie rekompensuje mała prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi po braku limitu jak bym miał łącze ok. 0,5Mbps, obecne strony waza sporo KB i zanim by sie załadowała to by można usnąć.

Dla mnie komfort przeglądania stron jest dzieki prędkości, gdzie nie czeka się na załadowaniu strony, załączników czy ogólnie innych dodatków.

Limit jak limit ok. 5Gb do przeglądania stron starczy, nie muszę ciagle ściagac gierp, filmów i muzyki oraz oglądać YouJizz...

Ludzie mylą net mobilny ze stacjonarnym i oczekują od takiego Polsatu czy Plusa prędkości oraz braku limitów [przy niskich cenach a nie tedy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powyżej 2Mb/s przeważnie nie zauważysz różnicy w szybkości ładowania strony, więc CP ze swoimi limitami jest śmieszny. Abonenci PLAYa mają 10GB za 45zł przy prędkości 1Mb/s i to jest całkiem OK oferta, miałem korzystałem i prawie ok 1Mega było...

btw. W tv2TYG. CP reklamuje MULTI i spece wyliczyli że na ogladanie 10h filmów online zużywa się tylko 900MB, HAHA... śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi da sie zauwazyc różnicę, strony jak onet.pl, demotywatory.pl, youjizz.com, na nich widac różnicę bo maja sporo animacji oraz zdjęć.

Ale strony jak to nasz forum czy gmail.com juz nie będzie tak bardzo widać bo sa leciutkie bardzo

 

To jest jak z autami w korku.

Litrowe Seicento bedzie równie szybkie jak BMW z 3 litrowym R6. Z tym że jak korek sie lekko ruszy to BMW szybciej go dogoni. Ale jak juz korek sie skończy to BMW zostawi daleko w tyle Seicento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...