Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

@milosz

Do każdego przekaźnika doprowadzany jest światłowód ( stąd takie prędkości i pingi w granicach 10ms) . Po drugie nie pierwsza a któraś z kolei ( w Szwecji są już dostępne ofert komercyjne oraz w japonii)

CenterNet jest spółką całkowicie niezależna od Solorza ( Solorz chciał kupić udziały ale oferował zbyt niska cenę - niższą od opłat koncesyjnych )

W kolejce na inne częstotliwości LTE ustawiają się duzi gracze. Orange, Play, Era i Plus. I to oni będą motorem rozwoje LTE . Solorz na razie rozwija swój internet z limitami 2 giga :) A tym samy nie liczy się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

troche ich poje*balo z tymi limitami, ze jak przekrocze te 3 GB np czy iles to za 250 mb 10 zl biora.. jak sie ktos zapomni to niezle zaplaci... ;/ a w ogole mozna jakos sprawdzic ile zostalo transferu? Ma ktos w ogole ten net ? Szybko chodzi? Na ile wam starcza transferu( chodzi mi glownie o 3 gb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limity w dzisiejszych czasach to jakaś PARANOJA... :/ Znajomy kupił internet w Plusie... 3GB... starczyło mu na 5 dni bo oglądał filmy na YouTube :lol: Taki internet był by dobry ale w 2000 roku... a teraz można oglądać filmiki i trailer'y nawet w HD... a taki jeden trailer to 170MB :read: Internet to już nie tylko NK i wiadomości na onecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ich poje*balo z tymi limitami, ze jak przekrocze te 3 GB np czy iles to za 250 mb 10 zl biora.. jak sie ktos zapomni to niezle zaplaci... ;/ a w ogole mozna jakos sprawdzic ile zostalo transferu? Ma ktos w ogole ten net ? Szybko chodzi? Na ile wam starcza transferu( chodzi mi glownie o 3 gb)

Dobre pytanie. Chyba sami nie wiedzą jakie są prędkości w poszczególnych miejscowościach, bo dają na tydzień na próbę. Czyli weż i sam przetestuj. :lol2:

A patrząc na mapę zasięgu - rewelacja! :wink:

No ale skoro dodają antenę zewnętrzną, to chyba żadnej rewelacji nie możemy się spodziewać. A z drugiej strony co to za internet bezprzewodowy skoro do modemu musimy podłączyć kabel od anteny i korzystać przy oknie!? Mogę się mylić, jeżeli tak to proszę o sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony co to za internet bezprzewodowy skoro do modemu musimy podłączyć kabel od anteny i korzystać przy oknie!? Mogę się mylić, jeżeli tak to proszę o sprostowanie.

 

ahahaha dawno tak się nie roześmiałem, ohohoho

Nie musisz podłączac anteny przy oknie, modem działa bez anteny, ona ma za zadanie wzmocnic sygnał jak masz zasłaby, szkoda źe W3 tak nie robi.

Po zatem nie musisz korzystać z internetu przy oknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego prosiłem o sprostowanie :lol2:

Kto nie pyta nie błądzi.

A tak na marginesie z podobnym rozwiązaniem spotkałem się w zeszłym roku i TAM antena musiała być podłączona do modemu kablem i w celu osiągnięcia silniejszego sygnału sugerowano wystawienie jej na zewnątrz budynku. Więc wydaje mi się, że twoje ahahy są trochę na wyrost. Proponuję następnym razem troszeczkę wzbogacić swoją wiedzę na dany temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy zasięg Internetu Cyfrowego Polsatu. Do naszej sieci przekaźników dołączonych zostało 20 nowych stacji bazowych (BTS).

 

Nowe BTS pojawiły się w miejscowościach: Białystok, Węgrów oraz na terenach woj. świętokrzyskiego i woj. mazowieckiego.

 

Szacowana liczba populacji w zasięgu wzrosła o ponad 250 tys. potencjonalnych Klientów Internetu CP, a w niektórych regionach takich jak woj. podlaskie – nawet o 25 %, zaś powierzchnia kraju w zasięgu wzrosła o 989 km2.

 

Na dzień dzisiejszy ponad 30 % Abonentów i użytkowników Cyfrowego Polsatu znajduje się w zasięgu Internetu CP.

 

W wybranych województwach Polski nawet ponad 60 % mieszkańców stanowi potencjalnych Klientów Internetu CP:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony co to za internet bezprzewodowy skoro do modemu musimy podłączyć kabel od anteny i korzystać przy oknie!? Mogę się mylić, jeżeli tak to proszę o sprostowanie.

 

ahahaha dawno tak się nie roześmiałem, ohohoho

Nie musisz podłączac anteny przy oknie, modem działa bez anteny, ona ma za zadanie wzmocnic sygnał jak masz zasłaby, szkoda źe W3 tak nie robi.

Po zatem nie musisz korzystać z internetu przy oknie

padziero specjalnie dla Ciebie:

http://www.cyfrowypolsat.pl/internet/in ... nternet.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia w której działa internet CP (HDSPA+) pozwala po spełnieniu kilku warunków (również należy uwzględnić np. wilgotność powietrza i obciążenie jednego nadajnika) osiągnąć maksymalny transfer 21Mbps (download). Więc proponuję wykazać trochę zdrowego rozsądku. ;)

Realnie można spokojnie uzyskiwać prędkości ponad 10Mbps down i ok. 3Mbps up. I jak dla mnie ten stabilny upload na tym poziomie to jest idealne a nie jak u wielu operatorów 256kbps lub 320kbps. Dostawcę usług trzeba dobierać do swoich potrzeb a nie tylko kierować się ceną. Takie jest moje zdanie. Potem się kończy jak z przetargami na budowę dróg kiedy głównym kreterium wyboru wykonawcy jest cena. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...