Skocz do zawartości

EPG w Polsat Box


nowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem , brak EPG na tunerach CP spowodowany jest wadliwym jego przesyłem przez CP.

Sprawdzałem swoje dwa tunery na Astrze i stwierdzam , że na kanałach niemieckich tunery sprawują się znakomicie , prezentują EPG na cały tydzień do przodu ( kompletne ) i bez jakichkolwiek problemów wyświetlają program do przodu jak i wstecz .

Myślę , że tu jest ewidentna wina CP , a nie naszych tunerów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualnie mam kompletny brak EPG na kanałach grupy TVN i BBC. Korzystam z modułu CAM HD. Nie wiem czy to wina oprogramowania modułu czy odbiornika Topfield 7700 HSCI. Wcześniej korzystałem z Golden Interstara i było w miarę ok. Czy macie również podobne problemy z EPG na tych kanałach i modułem CAM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam problemy na odbiorniku Topfield 7700 HSCI wersja oprogramowania 7.01.04.

W odbiorniku wykorzystuje moduł CAM HD cyfrowego Polsatu z najnowszą wersją oprogramowania 1.07.014.

Niestety na kanałach grupy TVN (TVN,TVN24,TVN7 etc) brak jest całkowicie EPG.Również na kanałach BBC nie ma kompletnie śladu EPG.

Firma Profan u której kupiłem sprzęt to niestety zły dystrybutor nawet nie dysponuje modułem, żeby sprawdzić czy problem rzeczywiście istnieje tylko życzą sobie przesłać własny, żenada.Oczywiście ten sam moduł CAM włożony do FERGUSONA HF 8900 HD przekazuje EPG bez problemu.

Generalna uwaga omijać firmę Profan, serwis praktycznie nie istnieje.Bardzo żałuje, że nie kupiłem GOLDEN INTERSTAR GI 900 tu przynajmniej obsługa serwisowa jest bez zarzutu.Może któryś z moderatorów ma jakiś pomysł na te EPG na Topfildzie? Nawet niech to będzie soft na inny rynek byle działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł nie ma nic wspólnego z EPG.Za poprawny odbiór EPG odpowiada software odbiornika.To ,ze nie ma EPG na kanałach TVN jest troche dziwne bo nadawane jest ono zgodnie z normami DVB wiec na typowym odbiorniku nie powinno byc problemu.

Usuń wszystkie kanały z odbiornika i zaprogramuj tylko transponder TVN.Zobacz czy pojawi sie EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowand A można choćby w taki sposób, że przełączamy na któryś kanał nadający z tp. CP (np. E!) i wtedy włączamy EPG i kursorami góra-dół (ale nie tymi od zmiany programu P+ ; P-) zmieniamy na kanał BBC, wtedy powinno pojawić się EPG dla kanału BBC choć ogląda się wtedy inny kanał. To samo dotyczy Eurosportu, a z TVN nie wiem czy to da radę, bo to oni (oni = TVN) coś niedawno z tym EPG "przekombinowali" - u mnie na TVN-ach np. wyświetla się tylko godzina i nic więcej, zero o tym co teraz leci, co następnie, żadnego opisu programu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG a informacje INFO to sa 2 odrębne strumienie, dlatego czasami sa takie cuda. Naturalnie powinno to działac tak, jak kilka miesięcy temu, czyli 7 dni bez problemów, podejrzewam, że przepływności transponderów sie kurczą dramatycznie (upychanie serwisów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!

Mam problem z podobnej branży tylko, że u mnie EPG działa w pełni na wszystkich kanałach na których u Was nie działa, natomiast nie działa mi tylko na pakiecie HBO (który mam z POLSATU). W EPG wyświetla mi tylko dwie pierwsze linijki a opisu nie. Na wszystkich innych polskich lub zagranicznych kanałach działa. Mam iCORD-a z Modułem CP. Jak u Was wygląda przedstawiony przeze mnie problem?? DZIĘKUJĘ za sugestie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu pojawiły się problemy z EPG na kanałach TVN. Na moim Thomsonie nadal występują, ale niedawno zauważyłem, że można mieć EPG na TVN i TVN 7, ale tak, jak w przypadku kanałów BBC i Eurosportów, czyli z pozycji kanału dostępnego z transpondera CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...