Skocz do zawartości

EPG w Polsat Box


nowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To EPG to badziew. Nie dość, że na dekoderze CP działa mi na kanałach nadawanych przez CP max na 24h do przodu, to jeszcze wypisują bzdury. Podobno w Copa Libertadores gra 'Internacional Rio Grande do Sul'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Topfield 7710 HD PVR z modułem cam CP i na oryginalnym sofcie nie działało epg na kanałach TVN, BBC i wielu innych. Po wgraniu oprogramowania Enigma2 odbieram EPG na wszystkich kanałach (w tym BBC) nadawanych transponderów CP.

EPG jest dostępne na 24h (do pierwszej w nocy następnego dnia). To jest norma w CP przy module cam tak nadaje operator.

Na pozostałych kanałach nadawanych z transponderów innych operatorów epg jest dostępne, w C+ na trzy dni, TVN siedem dni.

Ponadto mam epg na kanałach Eurosportu oraz wszystkich polskich kanałach fta.

Podsumowując, problemy z EPG to wyłącznie wina oprogramowania dekoderów, które nie jest dostosowane do wymagań polskiego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie na dekoderze Mini, też krzaczy się EPG, ale mam możliwość jego uleczenia. Mianowicie kiedy wyświetlanie EPG staje się do bani, pomaga zawsze opcja "Instalacja kanałów Cyfrowego Polsatu", lub "Przywrócenie ustawień fabrycznych". Kiedy to wykonam, EPG jest jak nowe i śmiga aż miło. Potem po kilku dniach zaczynają się problemy: a to, że wyświetla się na niektórych kanałach z opóźnieniem, pojawiają się niepełne wpisy itd. Jeżeli nie zareaguję, to w efekcie po pewnym czasie EPG znika na wszystkich kanałach. Wtedy opisanym wyżej sposobem, przywracam je do stanu świetności. Stąd widać, że problem tkwi po stronie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

O działaniu EPG decyduje głównie operator, a na drugim miejscu - błędy w obsłudze EPG w odbiorniku (oprogramowanie). CAM nie ma na to żadnego wpływu. Cyfrowy Polsat przesyła w tej chwili EPG w standardzie DVB (podkreślam - w standardzie DVB, bo przypuszczalnie dla Echostarów EPG leci osobno i na dłużej) na 24h do przodu, ale trzeba mieć na uwadze, że inni operatorzy przesyłają inne ilości, n-ka do 7 dni w zależności od kanału, więc efekt końcowy jest zależny od szczęścia i tego, co oglądamy. Jak będziemy zaglądać na kanały nadawane spoza transponderów Cyfrowego Polsatu, a zwłaszcza z 10,796V i 11,449H, to EPG będzie się uzupełniać dla wspólnych kanałów danymi od innych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 lat później...
Gość dariusz.walowski34

Czy u was też nie można korzystać z epg na nowej liście kanałów na dekoderze Evobox HD wystarczy zmienić kanał i od nowa aktualizacja na każdym kanale to samo na infolini nic nie daje zgłaszanie twierdzą że dekoder zepsuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja też nie mogłem korzystać z EPG, ciągle powtarzała się aktualizacja. Więc wszedłem na iPolsat Box (ICOK), wznowiłem połączenie z satelitą i jak na razie wszystko działa. Obym nie zapeszył. Zapomniałem dodać że posiadam dekoder Evobox HD.

Edytowane przez jacekstr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...