Skocz do zawartości

EPG w Polsat Box


nowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbój tak: włączasz któryś z kanałów, który nadaje na transponderze CP - np. Polsat, Jetix, TV1000, E! - i włączasz na tym kanale EPG, następnie z włączonym banerem, zmieniasz EPG przy pomocy przycisków ze strzałkami, na EPG dla kanału, który cię interesuje np. któryś kanał BBC - ale nie zmieniasz kanału, który masz włączony, gdy sprawdzasz EPG - wyjątek powinien być z kanałem Boomerang, bo tu raczej i tą metodą EPG nie wyświetla się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały TVN mają od dzisiaj jakieś takie dziwne EPG, na pasku na dole widać tylko godzinę nadawania programu (tak jak to cały czas było na TVN Warszawa), więcej można się dowiedzieć dopiero po wciśnięciu przycisku EPG na pilocie. Mam nadzieje że coś z tym zrobią i tak nie zostanie!

Na Mini nie ma tego problemu, ale na Samsungu jest tak jak wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie narzekaj, ekstra jest! W tym tygodniu nawet na Boomerangu EPG mi zaskoczyło :jupi: Tak w ogóle to EPG zawsze super działa latem. Nie wiecie czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cię zaskoczyło jak masz samsunga to jasne że epg na boomerangu cię zaskoczyło bo tam wystepuje ale na echosiach wcale nie wyświetla się na banerze trzeba nacisną epg i czekać ok5-10 min jak wyskoczy ale na banerze wcale nie ma podobny problem był kiedyś na jetix play ale po roku naprawili a na boomerangu nie ma już ponad 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co cię zaskoczyło jak masz samsunga

Tyle że ja mam Echosia! :P DSB-717.EPG wskoczyło poprzez menu EPG, najpierw ściągałem poprzez kanał E!, a później przez Boomerang. I zaskoczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak ktoś ma własny tuner to może ściągać EPG z transpondera Cyfry+ i już ma program tv na CN i TCM. Może polsatowskie tunery odbierają tak EPG? :mrgreen:

Wskoczyło, ale nie warte zachodu. Za pierwszym razewm ściągnęło mi opis filmu, który zakończył się kilka godzin temu. Przy drugim podejściu poprzednią i obecną pozycję. Ostatnim razem nic, testowałem z każdego tp oprócz tego w DVB-S2. Tak więc nie opłaca się w to bawić. Na dodatek, gdy ściągnęło, to było tylko w menu EPG. Na belce z nr i nazwą kanału (przycisk "i" )nic się nie wyświetlało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na kanale Boomerang pojawiło się EPG, dodatkowo na kanałach TV Biznes, Superstacja, Polsat Sport HD, Eurosport i Eurosport2 EPG zostało bardziej rozszerzone a nie jak było wcześniej tylko aktualna i następna pozycja.

Kilka tygodni temu EPG pojawiło się na kanale WeddingTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od dawna mam EPG na boomerangu, choć często trzeba było je "wywoływać" (przechodzić na podglądzie EPG od Boomerangu do kanału z transpondera Polsatu - Jetixa). Za to do niedawna nie działało dobrze EPG na Disney channel - były tylko dwa lub trzy programy, teraz są już wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na kanale Boomerang pojawiło się EPG, dodatkowo na kanałach TV Biznes, Superstacja, Polsat Sport HD, Eurosport i Eurosport2 EPG zostało bardziej rozszerzone a nie jak było wcześniej tylko aktualna i następna pozycja.

Kilka tygodni temu EPG pojawiło się na kanale WeddingTV.

To tak:

- Wedding TV - EPG jest od bardzo dawna

- Boomerang - też jest od dawna

- Superstacja - nie było już wcześniej rozbudowane?

A za ESP i ESP2 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...