Skocz do zawartości

The Walking Dead


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smaczku też dodała ucieczka mieszkańców Wzgórza na widok jeźdźców. Niechęć i nieufność-zwrot broni... Ciekawe a Meggi co zwiedza okolicę, slucha płyt wspólnie z zapoznaną grupą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta informacja nieco ucieszy kolegę @fan tv.

Angela Kang potwierdziła, że Maggie, grana przez Lauren Cohan, powróci w sezonie 10.-tym.

https://fanfest.com/2018/11/22/angela-kang-maggie-will-return-for-the-walking-dead-season-10/?fbclid=IwAR2X45ygLH-1FNkxDBZleZDeregBvt8iFzOULbaLYik7EOW2Z_54fVweycM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak tam wrażenia po nowym odcinku? 

Dla mnie epizod bardzo nierówny. Te wszystkie scenki na Wzgórzu są tak nijakie i rozciągane jak z telenoweli. Za to sceny z Neganem bardzo fajne. No może poza tym, że zbyt powoli zabierał się do ucieczki i że jakoś nikt nic z tym za bardzo nie zrobił. A poza tym to fajnie, że ubrał się w second-handzie, napuścił szwendacza na psa (ciekawe kto kogo zjadł?) i odwiedził starą chałupę, no i zburzył ścianę i niczym Emmett Brown i Marty McFly znalazł swój wehikuł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Ciekawy wątek że zrezygnowanym Neganem.

Ģłupiutki wątek mała vs Negan.Serio serial dla dorosłych?

Na deser: pupa Michonne..?

 

*kiedyś to był serial, na który każdy odcinek czekało się z niecierpliwoscią

a teraz to..taka "bajka" przed spaniem.

Oglądam jeszcze tylko z przyzwyczajenia.Z resztą bez Ryka to już nie to samo.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Zaczyna się robić w końcu ciekawie.

Pani Alfa już się ujawniła, liczę zatem na krwawą jatkę. 

Mniej gadaniny i  dziwnych akcji, jak wypad "lasek" poza bazę.Cos mi się wydaje , że mają większę wiedzę na temat Przebierańców.

Liczę na jakiś zwrot akcji.

Kiedy głupota młodzieńca mającego 2 mamy zostanie ukarana?

Bardziej działa frustrująco niż mała w kapeluszu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
17 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Alpha to postać, którą to ta telenowela potrzebowała. Świetna muzyka w trakcie sceny z tą nową "granicą"

  Pokaż ukrytą zawartość

Szkoda, że zginęły postaci, których nie znam, oraz te, które mnie nie interesują

Nie mogą przecież ubić kogoś ważnego, bo ostatnio dużo już odeszło - tylko w tym sezonie Rick, Maggie i Jesus. Tara była od 4 sezonu, więc kolejna postać z długim stażem.

 

Carol

Spoiler

musi być tym kto zabije Alphę tak jak to Negan zrobił w komiksie.

 

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Scena była niesamowita z tymi nabitymi na pale  ruszającymi się  głowami.

A stado kontrolowane przez Szeptaczy też zrobiło wrażenie.

Alfa chyba może nosić zaszczyt Psychola nr 1 w całym serialu.

Beta to jakiś terminator.

* spodziewałem się zgonu Króla

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdawało czy we wczorajszym odcinku pojawił się aktor Steven Yeun? (grał postać Glenna).

Spoiler

Słyszałem, że w finałowym odcinku za tydzień Rick ma się skontaktować prawdopodobnie z Neganem (lub kimś innym), ale raczej go nie zobaczymy. Nie potwierdzam zaś, że to prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie ogladał tego serialu od sezonu 7, rownież pomyślałbym, że byłby to Glenn. Podobieństwo wręcz uderzające

2 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Czy mi się zdawało czy we wczorajszym odcinku pojawił się aktor Steven Yeun? (grał postać Glenna).

 

No i w końcu doczekaliśmy się zimy w serialu. Dzięki Angeli Kang ponownie polubiłem ten serial, co więcej, nawet Daryl stał się moim ulubieńcem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fan tv napisał:

Dziwną tam mają zimę, w Georgii (bo chyba tam nadal są?) Niby trawa żółknieje a liście soczyście zielone. :D

 

Obejrzyj Sneak Peek epizodu 16

 

Tak, serial kręcony jest na terenie Georgii, ale sama akcja serialu wciąż toczy się w okolicach Waszyngtonu.

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wczoraj zaczął się 10 jubileuszowy sezon "The Walking Dead" i myślałem, że ktoś napisze od razu po jego premierze.... :) Odcinek rozpoczął się ciekawie według mnie. Ciekawe co to były 

Spoiler

Za strzały na niebie, pojawiające się 2 razy oraz po tym pożarze skąd pojawiła się rakieta? ? 

Chociaż oglądam ten serial, aby tylko oglądać (bo chcę zobaczyć jak się skończy) to pierwszy odcinek 10 sezonu zapowiedział się ciekawie :) PS. Ma ktoś jakieś informacje nt. filmu pełnometrażowego, w której główną rolę ma mieć Rick Grimes? Według zagranicznego źródła film ma mieć premierę w kinach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komiks "The Walking Dead" zakończył się na 193 tomie wydanym 3 lipca. Pojawia się w nim Carl Grimes, lecz w serialu został ugryziony po czym wkrótce zmarł. Jak dla mnie serial mógłby się zakończyć na 10 sezonie. Po wczorajszym odcinku, w którym pod koniec widzimy Negana atakującego ludzi Alfy można by uśmiercić ją za tydzień lub przed przerwą w odcinku ósmym. Według zwiastuna odcinka szóstego (za tydzień) w radiu odzywa się Maggie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...