Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Walking Dead

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 vigoo

vigoo

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1693 postów
  • Od: 03 paź 2006

Napisano 18 kwiecień 2018 - 23:02

Masz rację. Strzelał z pistoletu. Widocznie też już przysypiałem...

#122 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 828 postów
  • Od: 27 mar 2014
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 kwiecień 2018 - 14:05

W czasach takiej apokalipsy to mieć takiego Judzina po swojej stronie to samo "złoto"...Powinen mieć chłopina zapewnioną podwójną ochronę ;-)

UPC 

Max Horizon PVR, Eleven, HBO, C+ Prestige, Cinemax, Fiber Power 120 mb/s

#123 the cable guy

the cable guy

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1639 postów
  • Od: 06 lip 2016

Napisano 19 kwiecień 2018 - 14:38

Nie wiedziałem, że ktoś to jeszcze ogląda. Wytrzymali jesteście. :) Dla mnie serial się skończył na ugryzieniu młodego. Zbyt wiele mojej irytacji, za to sporo braku logiki i patosu, który jest zupełnie niepotrzebny. Zbyt wiele amerykańskości się wdarło do TWD. Zachowania postaci mnie zaczęły mocno denerwować. Apokalipsa, a oni jakieś prywatne wojenki sobie toczą. Pamiętam jak zaczynałem oglądać TWD i jedna z pierwszych scen to dziewczynka zombie  :mrgreen:  Wtedy zombiaki były groźne, a teraz to taki dodatek do walczących ludzi. Przeszkadzają im we wzajemnych potyczkach.  

#124 fan tv

fan tv

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7791 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 20 kwiecień 2018 - 10:21

No w pewnej części masz rację. Ale akurat te odcinki po ugryzieniu Carla były duzo lepsze niż na początku tej serii.

COLUMBO 3         Poniedziałek - Czwartek          09:45 / 22:45           SK_TVS.png    

#125 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 828 postów
  • Od: 27 mar 2014
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 kwiecień 2018 - 10:44

W sumie jak napisałem w poprzednim swoim poście , scenarzyści tak mogli poprowadzić ten sezon z finałem, " I żyli długo i szczęśliwie" ( bez Carla..) ;-). Historia moglaby się zakończyć tak to "kombinują"  z Maggie na siłę konflikt z Rickiem.Troche to głupie się zaczyna robić.

UPC 

Max Horizon PVR, Eleven, HBO, C+ Prestige, Cinemax, Fiber Power 120 mb/s

#126 vigoo

vigoo

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1693 postów
  • Od: 03 paź 2006

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:07

Nowy sezon "Fear the Walking Dead". W pierwszym odcinku pojawia się Morgan, Rick, "Jesus", Carol.  Morgan z TWD przenosi się na stałe do FTWD. Tylko jakim cudem oś czasu zostaje zrównana w dwóch serialach???

W "Talking Dead" wystąpił m.in. odtwórca roli Negana, Ricka i Morgana. Negan miał długą, siwą brodę. Czy tak będzie wyglądał w nowym sezonie, do którego właśnie ruszyły zdjęcia? Scenarzyści zapowiadają spore zmiany. Czyżby jakiś przeskok w czasie?

Użytkownik vigoo edytował ten post 24 kwiecień 2018 - 13:53