Skocz do zawartości

The Walking Dead


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sezon "Fear the Walking Dead". W pierwszym odcinku pojawia się Morgan, Rick, "Jesus", Carol.  Morgan z TWD przenosi się na stałe do FTWD. Tylko jakim cudem oś czasu zostaje zrównana w dwóch serialach???

W "Talking Dead" wystąpił m.in. odtwórca roli Negana, Ricka i Morgana. Negan miał długą, siwą brodę. Czy tak będzie wyglądał w nowym sezonie, do którego właśnie ruszyły zdjęcia? Scenarzyści zapowiadają spore zmiany. Czyżby jakiś przeskok w czasie?

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga, mocny SPOILER dotyczący nowego sezonu, więc czytajcie na własną odpowiedzialność

S

P

O

I

L

E

R

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak donoszą amerykańskie media, Andrew Lincoln, znany jako Rick Grimes, główna postać serialu, ma opuścić serial w połowie sezonu. Postać ma pojawić się tylko w sześciu epizodach. Aktor jeszcze nie przedłużył kontraktu, bowiem chce poświęcić więcej czasu rodzinie. Prawdopodobnie jest już zmęczony graniem tej samej roli od niemal DZIEWIĘCIU lat (o mój Boże...). Nowy kontrakt podpisał już Norman Reedus, któremu zaoferowano kwotę aż 20 mln dolarów za sezon (!), oraz rolę wiodącego aktora serialu, gdy Lincoln całkowicie opuści plan zdjęciowy serialu. Oczywiście nic nie jest pewne, ale wiadomo, że za kulisami serialu poraz kolejny zagrzmiało. Więcej informacji:

http://www.filmweb.pl/news/Andrew+Lincoln+odchodzi+z+"The+Walking+Dead"-128467

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym, lepiej niech oni to już zakończą z jako taką godnością, bo oglądalność im spadnie jeszcze mocniej to pewne, bo poza nim Lauren Cohan (Maggie) też podpisała kontrakt na tylko 6 odcinków i ma grać główną rolę w innym nowym serialu. Danai Gurira (Michonne) też podobno kończy się kontrakt i nie jest przedłużony jeszcze.  

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Obejrzałem jak na razie fragment epizodu na Foxie - niby nowy początek,  a odnoszę wrażenie, jakby obcięto budżet na ten sezon. Z ciekawości obejrzę

Śmierć Ricka. Specjalnie dla tego materiału, na ekran powrócą Hershel, oraz Shane

Wczoraj niestety odszedł Scott Wilson, czyli serialowy Hershel. Wielka strata, aktor świetnie wykreował postać, którą pokochały miliony widzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie spoilerując powiem krótko - Andrew Lincoln odszedł z serialu, ale za to z jakim przytupem! Chyba najlepszy epizod zaraz po premierze sezonu 7

No to tak. Nasz dzielny szeryf przetrwał wybuch mostu, potem odleciał w siną dal. A konkretnie do The Connonwealth. A ekipa jest przekonana, że zginął. Miło znów zobaczyć Shanea, czy Hershela.

Teraz czas na kolejny przeskok czasowy, tym razem sześcioletni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że był to również ostatni epizod serialu, w którym pojawiła się Maggie Rhee (córka Hershela). Czyli w sumie w tym samym epizodzie dopięto sagę Grimesów (Judith jest córką Shanea), oraz rodziny Greene (no i oczywiście Glenna). Można powiedzieć, że dopiero teraz rozpoczyna się nowa era w świecie TWD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informacje, że Maggie jeszcze pojawi się za tydzień, potem ma zniknąć, ale z możliwością jeszcze powrotu w 10-tym sezonie.

 

A co do Ricka to mam nadzieję, że jeszcze wróci, może w 11-tym lub 12-tym sezonie jak sobie trochę odpocznie, o ile serial bez Ricka ocaleje, ale może Negan będzie teraz takim Rickiem. ?

 

A co do wczorajszego odcinka to w sumie mi się podobał, może nie był (do pewnego momentu) jakiś rewelacyjny, ale na pewno lepszy od ostatnich.

Ale ostatnie minuty bardzo interesujące.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, po tym co oni wyprawiają to nie zdziwi mnie jak go ubiją, ale z drugiej strony odejście dwóch głównych postaci

Spoiler

(plus będzie jeszcze jedna śmierć według plotek dość ważnej postaci - przynajmniej z punktu widzenia jej roli w komiksie)

to może go oszczędzą, ale trzeba pamiętać, że

 

Spoiler

Whisperers i ta słynna sceną z głowami nabitymi na pale najprawdopodobniej będzie w tym sezonie, więc może ktoś ważny zginąć. Też nie zdziwię się jak zakończą sezon cliffhangerem przy tej scenie podobnie tak jak było z Neganem. 

i właściwie tylko dlatego jeszcze to oglądam, chce zobaczyć jak to rozegrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 17:42, fan tv napisał:

Znalazłem informacje, że Maggie jeszcze pojawi się za tydzień, potem ma zniknąć, ale z możliwością jeszcze powrotu w 10-tym sezonie.

 

Jednak jej nie było, ale odcinek świetny. Czuć duży powiew świeżości, choć też za bardzo nie chwalę bo to może być jednorazowa poprawa.

I przynajmniej dla mnie parę postaci żeńskich wypiękniało.:D Podoba mi się też postać Judith, idealną aktorkę wybrali do tej roli. A ta scena jej z Neganem rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdybym, nie przeczytał wcześniej spojlerów to prawie bym uwierzył w teorię Eugenia ....Swoją drogą dziwne ,ze Szwendacze/ Szeptacze go nie znaleźli w szopie a podobno 2 razy obok przechodzili. Dziwny sposób wybrali na egzystencję łażąc wspólnie ze stadem. Oby twórcy serialu przedstawili ich  w bardziej upiorny sposób niż Zbawców i nie zepsuli klimatu.

Twórcy scenariusza jednak nie zdecydowali się poprowadzić zwrotu akcji w kierunku związku gejowskiego dwóch brodaczy z Jesusem w roli głównej i uśmiercili kolejnego bohatera.

 

Co oznaczają znaki na plecach  Mischone i Daryla, macie jakieś  teorie ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję, że odkryli już to, że ci szwendacze to

Spoiler

przebierańcy. :mrgreen:

Mogli dłużej żyć z teorią Eugenia. :D

 

A może Jesus jeszcze przeżyje bo on chyba miał jakąś zbroję na klatkę piersiową, nie ochroniła go trochę? 

 

Mnie trochę dziwi to, że nie zaakcentowali mocno zniknięcia z serialu Maggie.

 

A co do tych znaków to nie mam konkretnego pomysłu, może walczyli w tym przeskoku czasowym z inną grupą i niedługo z nimi się znów zmierzą. 

 

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...