Skocz do zawartości

Knight Rider - Nieutraszony w Polsacie od 1995 roku


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomnienia wracają - też oglądałem z zapartym tchem kolejne odcinki w Polsacie 8) Zresztą McGyvera też lubiłem ;)

 

Szkoda, że K.I.T.T. nie był prawdziwy - właściwie przez cały czas myślałem, że faktycznie ma taką bajerancką deskę rozdzielczą i kilka innych bajerów (oczywiście oprócz gadania ;) - to było nie realne od początku). Bardzo sprytnie rozwiązano ujęcia - właściwie faktycznie nigdy nie pokazywano deski rozdzielczej K.I.T.T i jednocześnie przykładowo widoku z trasy podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze francuski NT1 pokazuje ten serial. Kiedyś to oglądało się te seriale, dzisiaj właściwie oprócz programów informacyjnych to już nic nie oglądam. Dobre wspomnienia pozostały po "Nieustraszonym".

Bardzo mi utkwił w pamięci odcinek gdy K.I.T.T. został zniszczony doszczętnie. Na następny odcinek czekałem z wielką niecierpliwością bo chciałem się dowiedzieć jakie będą dalsze losy tego "bajeranckiego" samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też bym bardzo chętnie obejrzał jeszcze raz AirWolf'a, A Team, czy McGyver'a i to żaden wstyd. Mnie się poprostu bardzo podobały. Na przykład Tele 5 mogłoby się postarać o te seriale. Na pewno wzrosłaby im oglądalność, a nie wydaje mi się, żeby prawa do emisji tych, jak dla mnie, kultowych seriali kosztowały krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pamiętam, że pierwszy raz obejrzałem Knight Rider'a na niemieckim

RTLu byłem zafascynowany tym czarnym samochodem.

Fajny serial :)

W ogóle mogliby powtórzyć też "Airwolf'a" oraz "SeaQuest" pamięta ktoś

ten serial? Nadawany kiedyś w TVP2 w soboty.

 

http://www.filmweb.pl/SeaQuest+1993+o+f ... m,id=93853

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
Dziś w "Raporcie Turbo" mówili o nowym serialu "Knight Rider" gdzie główną role zagra Ford Mustang Shelby GT500KR. Ciekawym kiedy w Polsce pokażą ten serial.

 

2008 Knight Rider: Shelby GT500KR KITT Official High-Res Image Gallery

 

 

Tego nowego Knight Ridera oglądam od pierwszego odcinka , naprawdę świetny serial !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
Ahh to były czasy. Złota polsatowa trójca: Nieustraszony, Drużyna A i McGyver. Seriale z lat 80 wymiatają

To wcale nie jest polsatowska trójca. To seriale, które zanim trafiły do Polsatu były emitowane w Polonii 1. Polonia 1 odsprzedała je Polsatowi. Polsat emitował te same kopie z tym samym tłumaczeniem co na Polonii 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH 1 - niestety w nowych wersjach seriale nie miały już tej duszy co kiedyś. W "MacGyverze" Mirosław Utta został zastąpiony przez Radosława Popłonikowskiego (ok. 100 odcinków) i Jacka Brzostyńskiego (reszta). W TV Puls "MacGyvera" czytał Marek Lelek. "Nieustraszonego" nie pamiętam bo nigdy go nie oglądałem. Tylko "Drużyna A" ocalała w niezmienionej wersji w wykonaniu Jacka Brzostyńskiego. Te seriale to jeszcze można jakoś przeboleć w nowych wersjach ale jak w BBC Entertainment usłyszałem Janusza Kozioła zamiast Stanisława Olejniczaka w "Allo, Allo" to odechciało mi się oglądać. Nie dlatego, że Janusz Kozioł jest złym lektorem i źle wykonał swoją pracę. Dlatego, że ten serial istnieje dla mnie tylko w oryginalnym tłumaczeniu a Janusz Kozioł dostał niewdzięczne zadanie do wykonania.

W nowej wersji polsatowskiego "MacGyvera" przy jednym odcinku pojawił się napis STEREO. Polegało ono na tym, że w lewym kanale słychać było tylko lektora a w prawym sam serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O, pamiętam ten serial. Z tego co pamiętam, to oglądałem go na TVP1. Teraz oglądam nową serię. Też jest dobra. No i na szczęście to kontynuacja poprzednich, a nie tak jak np. w filmach o Bondzie zaczęli historię tak jakby od początku i już nie jest tak dobry, jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pamiętam ten serial, w zeszłym roku w TVP1 leciał remake serialu, gdzie głosu Kitowi w USA użyczył Val Kilmer, gdzie w Polskiej wersji można było usłyszeć dwóch lektorów, ale remake Nieustraszonych nie podobał mi się. Wolę wersje serialu z lat 80-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...