Jump to content

Recommended Posts

MiniMini ma juz swoją wyrobioną dobrą markę, zresztą jak dla mnie to już zbyt wiele kanałów dziecięcych pojawia sie na rynku, ale jak podejdą do tego projektu z takim zaangażowaniem ja do kanałów typu TVN 24 lub TVN Tubo to kto wie jak to sie może skończyć....

Kwiatek to dwa najgłupsze kanały. CN i B-ng to kanały raczej już dla starszych, a nie dla dzieci z przedziału 3-10. Moją 3letnią córke chronie przed tymi kanałami. Co do OTV to będzie strzał w 10. Ludzie chcą dobrej muzyki i mają dość tego syfu z MTV i Vivy. Dla tego kanału może wezmę pakiet Style... Chętnie obejrzę wszystkie koncerty z Woodstock i pewnie nie tylko. To będzie dobra rockowa stacja.

Co do OTV to będzie strzał w 10. Ludzie chcą dobrej muzyki i mają dość tego syfu z MTV i Vivy.

Jacy ludzie? Muzyka Rockowa to prąd niżowy czy to komuś się podoba czy nie. Wiadomo, że są wielbiciele tej muzyki ale topie jest teraz Hip Hop i Techno i taki kanał miałby zainteresowanie. Może dla niekórych starczych będzie to coś ale na pewno dla większości będzie to gmiot ale Weeding TV bo jakoś ciężko sobie wyobrazić, żeby były tam klipy Techno czy HH.

• 2 months later...

tak. Gdy tylko przenieśli się z HB na Siriusa. Najpierw testowali na HB 12.460 o ile się nie mylę i wkońcu przenieśli się na Siriusia, tak jak zapowiadali i teraz tam testują.

• 3 weeks later...
Guest Anonymous

Już we wrześniu pojawi się nowy kanał dla dzieci od lat 4-7. Nowy kanał będzie się nazywał KidsCo. Emisja będzie prowadzona na satelicie Sirius 2 na częstotliwości 12,188 V 27500 3/4, kanał KidsCo będzie kodowany w systemie PowerVU. Emisja będzie prowadzona w językach: turecki (będzie na platformie Digiturk), rumuński (będzie na platformie Digi TV, Dolce), węgierski (będzie na platformie UPC Direct i Digi TV), polski (będzie na platformie n), rosyjski (będzie na platformie NTV Plus) i arabski (będzie na platformie Showtime Arabia lub Orbit Network).

źródło: informacja własna

Jak sie nie mysle ten kanal jest od Hellmark Channel :arrow:

No wlasnie. Co sie stalo ? Bylo przecierz na 99% pewne, ze kanal wejdzie do "Cyfry" ?

O widzisz i o to właśnie chodzi. Miało być, a tu nic. Sorry, a tu nie "nic", a tu n-ka. I nie wydaje mi się, że Cyfra+ nie była zainteresowana. Przecież KidsCo nie stanowi bezpośredniej konkurencji dla np. MiniMini czy Disney'a. Po prostu wydaje mi się, że Cyfra+ powoli schodzi na drugi plan jeżeli chodzi o atrakcyjność dla producentów kanałów telewizyjnych. Powoli Cyfra+ przestaje być postrzegana jako ta najbardziej pożądana, w ramach której trzeba (powinno się) mieć swój kanał. Dzieje się to na korzyść N i CP. O czymś to świadczy i powinno dać do myślenia decydentom Cyfry+.

Hallmark, który ma swój kanał w Cyfrze+ w pierwszej kolejności powinien zaproponować Cyfrze+ swoje "najmłodsze dziecko" (nie mówię, że na wyłączność, ale choćby w podobny sposób jak to zrobiono z Disney'em - Cyfra+ i CP - czyli w tym przypadku N i Cyfra+), a tu nic.

Słodkich snów decydenci Cyfry+, słodkich snów.

Cyfra narazie nie ma miejsca na nowe kanały, poza tym jest tyle kanałów dla dzieci, że wystarczy. Nka łyka prawie wszystko co się pojawia, bo musi czymś przyciągnąć abonentów, tym bardziej, że nie ma szans na Disneya.

Ja bym KidsCo nie porównywał do MiniMini, bo tam puszczają rzeczy które oglądaliśmy na dobranockę za młodu, to w ogóle inna klasa ;p Jak patrzyłem na zwiastuny będą tam rzeczy które widzieliśmy w MiniMax'ie zanim przekształciła się w ZigZap, czyli kreskówki Nickolonion (czy jak to się mówi ;p)

Innymi słowy KidsCo zajmie miejsce MiniMax, bo ZigZap przeszedł na francuskie mega produkcje takie jak "Skydia", we Francji nawet fora o tej kreskówce powstają ;p

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

....rozpoczął przekaz z satelity Sirius 2 (4.8°E), dostepnyna kanale 95 w ofercie "N" :D . Jakis czas temu leciala chyba dobrze znana bajka "Rupert", a teraz "Pelswick"...nastepnie "Sonic". Wiec oferte wypelnia dosyc znane seriale animowane z tego sie zapowiada.

1001004bv7.jpg

mniejszeuh1.jpg