Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie wnikliwie fragment informacja prasowej, który zamieszczę poniżej i zastanówcie się jak to jest w tej platformie z podawaniem liczy abonentów.

Dodatkowo, 300 tysięcy klientów posiadających dekoder Cyfrowego Polsatu ma dostęp do bezpłatnych kanałów niekodowanych i w dowolnym momencie może skorzystać z oferty pakietowej, wnosząc opłatę w odpowiedniej wysokości. Oznacza to, że trzy miliony polskich rodzin ma dostęp do telewizji za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu

Liczeni są ludzie, którzy nie płacą abonamentu, a "doładują sobie konto" raz na jakiś czas i się cieszą. Czy to nie ciekawe? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także. Choć nic nie piłem, to widzę siebie jako podwójnego abonenta :D Drugi tuner mam FTA, nic nie płacę, na razie nawet nie mam go gdzie za bardzo podłączyć.

 

To ja się też przyznam: mam 3 tunki po Cyfrze, 2 kupione na własność i jeden dzierżawiony HD. Czy wg nomenklatury CP jest nas trzech, w tym jeden abonent HD? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ile płacisz abonamentów? Trzy? To jest was trzech, a to, że się tak samo nazywacie to inna sprawa. Myślisz, że Cyfra+ policzyła Cię jako jednego abonenta? Chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjelne info giełdowe...

 

Komunikat Spółki CYFROWY POLSAT S.A.

 

Treść raportu:

Zarząd Cyfrowego Polsatu S.A. ("Spółka") informuje, iż na dzień 31 grudnia 2008 roku z usług platformy cyfrowej korzystało 2.726.993 abonentów, co oznacza wzrost o 658.665 abonentów w porównaniu do 2.068.328 abonentów na dzień 31 grudnia 2007 roku...

 

plus te 300 tys... "posiadających dekoder Cyfrowego Polsatu ma dostęp do bezpłatnych kanałów niekodowanych i w dowolnym momencie może skorzystać z oferty pakietowej..."

 

I co tu się śmiac z CP daje rade... obudzą sie za rok lub półtora klienci C+ jak się promocja skończy i będzie nowy napływ abo. A o TVN bym sie nie obawiał bo zniknie z 3 milionowej platformy to akcje tak sie zwalą na łeb na szyje że nawet 3xN jej nie pomoże. Już akcje TVN'u gryzą glebe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, ale CP może sobie pozwolić liczyć dekodery i moduły, gdyż samych kart nie sprzedaje czy udostępnia. To, że liczy do grona abonentów aktywne karty, ale nie opłacane to oczywiście nie powinna tak robić. Więc CP ma 2,73 mln abonentów, a nie 3 mln. I tu chyba się ze mną zgodzisz, jak i ja z Tobą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale byłyby jaja, Cyfra pozwala zrywać umowy nawet z powodu zniknięcia Podróże TV a Polsat nie pozwoliłby z powodu całej paczki TVNów? Chyba mieliby sprawę w UOKiK. Bo te ich zapisy w umowach są niespecjalnie zgodne z polskim prawem o czym kiedyś przekonała się C+ i dziś jest tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KTÓRĄ informację mam czytać "ze zrozumieniem", bo termin był przesuwany, bodajże, trzy razy. To czy umowa dotyczy wszystkich TVNów czy tylko "tematycznych" również było wielokrotnie zmieniane (ostatnio zwyciężyła opcja "tematycznych"). Nie muszę dodawać, że z każdą taką zmianą "tajemnicze źródło informacji" pana JS traci, przynajmniej w moich oczach, na wiarygodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płacisz abonamentów? Trzy? To jest was trzech, a to, że się tak samo nazywacie to inna sprawa. Myślisz, że Cyfra+ policzyła Cię jako jednego abonenta? Chyba nie?

Tak tylko "nawiasem" napiszę, że w Cyfrze możliwe jest dzielenie uprawnień z karty, czego w Cyfrowym Polsacie nie uświadczysz. Tutaj jest znaczna przewaga Cyfry, bo jej abonenci nie muszą kupować kilku abonamentów na jeden dom, przez co zliczani są tylko raz, a nie dwa, czy trzy razy, jeśli tyle mieliby odbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płacisz abonamentów? Trzy? To jest was trzech, a to, że się tak samo nazywacie to inna sprawa. Myślisz, że Cyfra+ policzyła Cię jako jednego abonenta? Chyba nie?

Tak tylko "nawiasem" napiszę, że w Cyfrze możliwe jest dzielenie uprawnień z karty, czego w Cyfrowym Polsacie nie uświadczysz. Tutaj jest znaczna przewaga Cyfry, bo jej abonenci nie muszą kupować kilku abonamentów na jeden dom, przez co zliczani są tylko raz, a nie dwa, czy trzy razy, jeśli tyle mieliby odbiorników.

to multiroom już działa? że ja nic o tym nie wiem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...