Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat cyfrowy mam od poczatku istnienia tej platformy i jedno co moge o nim powiedziec to to ze jest kapletnym dnem przeznaczonym dla ludzi o bardzo skromnym budzecie chcacym popisac sie telewizja cyfrowa! Zenada w kazdym calu! Daleko jej do cyfry p.s moj ideal i do jakze mlodziutkiej ale dynamicznie rozwijajacej sie n-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat cyfrowy mam od poczatku istnienia tej platformy i jedno co moge o nim powiedziec to to ze jest kapletnym dnem przeznaczonym dla ludzi o bardzo skromnym budzecie chcacym popisac sie telewizja cyfrowa! Zenada w kazdym calu! Daleko jej do cyfry p.s moj ideal i do jakze mlodziutkiej ale dynamicznie rozwijajacej sie n-ki

 

Jesteś w dużym błędzie. Ja mam CP od 2001 roku i stać mnie na CP i nawet C+ z największym Pakietem jednocześnie opłacać, ale to nie chodzi o wydawanie tylko kasy, ale też o to, że za nie duże pieniądze masz spory wybór kanałów, a oferta jest cały czas poszerzana. Twój post jest beznadziejny, ponieważ skoro CP jest taki beznadziejny, to poco wydajesz na niego kasę i np. nie weźmiesz, jak dla mnie beznadziejnej n-ki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ja posiadam CP i mi stanowczo wystarczy, nawet bez Cinemax-ów, no ale cóż cały czas każdy myśli, że niby CP jest dla biedaków, ale prawda jest taka, że CP jest dla osób mniej wymagający, którym nie zależy aż tak mocno na kanałach Premium, chociaż jakby na CP pojawiły się kanały HBO, to na pewno miały by też wzięcie. Ja osobiście kiedyś miałem C+, jeszcze przed CP i jestem do niej trochę uprzedzony, ale to nie znaczy, że każdy ma mieć uprzedzenia, bo każdy ma swój gust i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cyfre+ polsat n-ke wszystko i doskonale wiem co jest git a co dno i polsat to d................................

Twoj nick pasuje do ciebie jak ulal.Masz cyfre i n-ke i Polsat jak twierdzisz ale nie masz bladego pojecia o tym co piszesz.Po prostu lubisz sobie od czasu do czasu powyzywac sie na innych ktorzy mysla inaczej niz ty.A w domku pewnie ogladasz Cp z pakietem mini i denerwujesz sie ze nie stac cie na Relax Mix....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cyfre+ polsat n-ke wszystko i doskonale wiem co jest git a co dno i polsat to d................................

 

Oj Cielak Cielak kolejny smark co sie dostał do kompa :) Jak długo istnieje to forum jaki poprzednie zawsze znajdowali sie tacy jak TY krytykanci. Niektórzy kilkakrotnie przewidywali upadek CP i wogóle wypisywali dziwne rzeczy. U mnie w pracy w ciągu miesiąca 3 osoby zakupiły CP. Jedna zastanawia sie nad n-tką. Kolejna czeka aż wygaśnie jej umowa z C+ i przechodzi do CP, a jest to osoba na stanowisku kierowniczym.

A propos mojej pracy Cielak... wiesz że każde ciele w Polsce musi posiadać kolczyki?? i paszport?? Jestem ciekaw czy ty zostałeś juz zakolczykowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak wyśle rezygnacje do cyfry i dostanie dobra ofertę /a pewnie dostanie / to nie wiem czy tak szybko przejdzie do polsatu /chyba ze jest jakaś anty..../

 

Ja osobiście mam cyfrę i polsat /teraz pakiet mini/ ale miałem możliwość wyboru no i zdecydowałem sie na podstawowy za 18 zł i canal + za 23 zł czyli 41 zł zamiast za 35 familijny, myślę ze dokonałem trafnego wyboru bo o dobrej platformie świadczą filmy i sport na wysokim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Polacy, przynajmniej niektórzy, lubimy z natury się lansować i płacimy za uznane, prestiżowe w opini społecznej marki tylko po to żeby później pochwalić się tym na przykład na forum. Dotyczy to nie tylko platform cyfrowych ale także innych produktów ze znaczkiem ekskluzywnej marki. Chodzi tylko o to żeby było jak najwięcej do zapłacenia. Dzięki temu można później wytknąć wieśniakom ich zaściankowość, pokazać jacy jesteśmy wielcy. To samo jest z samochodami, byle nowy i byle miał gwiazdę na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Polacy, przynajmniej niektórzy, lubimy szpanować.

A młodzież często chwali się czymś czego nie ma, ale za to mają to ich rodzice, znajomi lub koledzy. Zwłaszcza na forum na którym można sobie popuścić wodze fantazji, nic nie broni nam aby wyposażyli swój dom w najnowocześniejszy (czytaj najdroższy) sprzęt audio, video z obowiązkowym posiadaniem wszystkich trzech naszych platform cyfrowych.

Pozwólmy im na tę odrobinę podróży w krainę fantazji.

:wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na mój gust to tylko wystraczyło by odrobinę zdrowego rozsądku oraz trzeźwego podejścia do sprawy w końcu to w naszym było nie było interesie....

wracając do ww. wypowiedzi to teraz za przedłużenie umowy z cyfrą wychodzi nawet taniej niż polsat więc z tym przepłacaniem to tak do końca można by sie nie zgodzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 50 zł polsatu za pakiet relax mix to nie jest znowu tak mało popatrzcie sobie jakie kanały filmowe są w takiej cenie owszem jest wyraźnie tańszy od cyfry ale cyfra ma inną grupę docelową- wybrednych a polsat taką przeciętną chcącą mieć dostęp do dużej ilości kanałów satelitarnych ale nie najwyższej jakości a że takich w polsce jest zdecydowanie więcej to taki świetny wynik polsatu jednak nie dziwi mnie że cyfra ma lepsze wyniki finansowe

dla mnie to, że polsat podniesie abonament nie jest taką oczywistą sprawą no bo nie wiadomo czy mu się to po prostu opłaci jeśli już to nowe kanały np. NONSTOPKINO i FILMBOX za 10 zł miesięcznie a kanały TVP to po prostu SKANDAL żeby TVP HISTORIA trzeba było ściągać z Astry!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extor z zazdrości głupoty piszesz ja mam C+ od 9 lat bo chcę mieć i nikt mnie nienaciąga a ty chcesz mieć polsat to sobie miej dobrą oferta dla mnie to ma C+ a polsat jakieś tam kanały niszowe a pozaty ten wątek co kto lubi byłporuszany z 100000 razy na tym i innych forach że szkoda gadać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...