Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie akurat nie bardzo zalezy na tych ponadstandardowych kanalach typu HBO i CANAL+. Nie za te pieniadze. Zreszta coz takiego wyjatkowego jest w tych kanalach? Filmy powtarzane po 1000 razy w kolko? Mialem kiedys HBO (Wizja TV) i po pierwszym miesiacu zafascynowania rzadko go ogladalem. A placic trzeba bylo. Teraz zdecydowanie wole skorzystac z wypozyczalni - cena nieco wyzsza, ale ogladam co chce, kiedy chce no i jakosc nieporownywalnie lepsza.

 

Wymieniles najgorsze kanaly pakietu nadawane free. A co z pozostalymi? Wszystkie sa zapchajdziurami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam cicha nadzieje, że dzisiaj o 12 w trakcie konferencji, którą pooglądam sobie w pracy przez http://www.n.pl/konferencja/ zafunduje sobie jakieś 2 pakieciki. Jako dodatek do mojego domowego centrum rozrywki.

 

 

No to chyba pękasz z dumy :!::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

2 pakieciki, ale chyba rachunków :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zawiodła N-ka moje i nie tylko moje oczekiwania!!

 

ja mam CP jeszcze przez przynajmniej 10 miesięcy!! i powiem wam, że dobrze z żoną w listopadzie wybraliśmy!!

 

Jeżeli chodzi o VOD i jej odmiany to moj dostawca internetu na jesień cosik na pewno zaproponuje, więc nie zachwyciło mnie to!!

 

A słuchanie radia internetowego przez głośniki TV jakoś mnie nie podnieca zwłaszcza, że mam audigy i dobre głośniki komputerowe!

A ludzie którzy, nie mieszkają w RP i nie mają internetu jakoś za bardzo się też nie ucieszą z radia. Fajnie by było jak by te radyjka działały z satelitki bez necika to by było już coś!!

 

no nic pozostaje z CP a na kolejną nowinke w mojej kolekcji przyjdzie mi jeszcze poczekać przynajmniej do świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nie bardzo zalezy na tych ponadstandardowych kanalach typu HBO i CANAL+. Nie za te pieniadze. Zreszta coz takiego wyjatkowego jest w tych kanalach? Filmy powtarzane po 1000 razy w kolko? Mialem kiedys HBO (Wizja TV) i po pierwszym miesiacu zafascynowania rzadko go ogladalem. A placic trzeba bylo. Teraz zdecydowanie wole skorzystac z wypozyczalni - cena nieco wyzsza, ale ogladam co chce, kiedy chce no i jakosc nieporownywalnie lepsza.

 

Wymieniles najgorsze kanaly pakietu nadawane free. A co z pozostalymi? Wszystkie sa zapchajdziurami?

 

w chwili obecnej w pakiecie CP familijny jest chyba 8-9 kanałów fta, a polsat ma je u siebie w pakiecie i wygląda to tak jakbyśmy musieli za nie płacić także. Oczywiście logicznym wydaje się włączenie ich do pakietu skoro są an tej samej satelicie i robią tak wszyscy. ale nie chodzi o to by wszyscy mieli te same programy, ale aby któraś z firm się wybiła czymś oryginalnym. Nka "wybija się" swoim HDtv, C+ programami uważanymi za exkluzywne czyli C+ i HBO (nie oszukujmy się, gdybym chciał nowości i ich różnorodność to kilka godzin po pirackiej premierze mam je na dysku, ale chodzi o atrakcyjność kanałów puszczanych przez telewizje a nie o dostępność ich w necie) i póki co trudno znaleźć dla nich skuteczne porównanie. Co ma CP? najtańszy stosunek CENA/ILOŚĆ. czy to wystarczy?

 

Nie miałem do czynienia z Nką i pewnie miec nie będę, bo po co mi wiadomości sportowe w HD, a filmy z MGM mogę sobie z neta zassać nie mówiąc o nowościach. To także dotyczy Cyfry choć tutaj przynajmniej jest sport na najwyższym poziomie, NBA i zagraniczne ligi, których nie ma w Psport czy Nsport. A polsat? Niestety polsat sprzedaję codziennie i wiem co mają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli chodzi o kanały FTA (Polskie) oferowane w Pakietach, to są one z prostej przyczyny. Operatorzy podpisują umowy z tymi kanałami i w razie np.: VIVA Polska postanowi zakodować sygnał na satelicie, to my najprawdopodobniej i tak uzyskamy dostęp do tego kanału, ponieważ jest w ofercie. Oczywiście nie wiem, czy mam rację, ale tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie N i C+ dodają do swoich pakietów także kanały FTA, ale przynajmniej Cyfra+ i CP informują że kanały FTA znajdują się w KAŻDYM pakiecie, natomiast w N dużo osób może pomyśleć że żeby oglądać takie 4Fun.tv czy Viva Polska muszą specjalnie wykupić Style Moda Muzyka, chodź mają inne pakiety w tej platformie...

A tutaj kolega się uczepił akurat CP, jak inni robią to samo, a nawet gorzej...

Mam pytanie, czemu nie przyczepisz się do pakietu Powitalnego w Cyfrze+? Tam tak naprawdę nic nie ma oprócz ogólnodostępnych kanałów, no oprócz MiniMini? Ale ile za to chcą? 18zł!

 

Ogólnie śmieszy mnie te twoje nazywanie platform cyfrowych "stacjami", chodź twierdzisz że niby sprzedajesz CP, więc powinieneś używać prawidłowej nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma CP? najtańszy stosunek CENA/ILOŚĆ. czy to wystarczy?

 

Wlasnie do tego zmierzam. Jak komus nie wystarcza to bierze C+, ale placi juz 140. Chyba wszelkie dyskusje na temat wyzszsoci jednej platformy na druga nie maja sensu. Kazdy bierze to co mu pasuje i na co go stac. Kazda z platform ma swoje wady i zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle jednak myslę, że jest to "sztuczna" liczba, gdyż z obserwacji wnioskuję, że klienci CP po zakończeniu umowy myślą o zmianach platformy. Pewnie, że 1,5kk ludzi to sporo jak na stosunek względem konkurencji, no ale jesli z tych 1,5 po umowie odejdzie np. 33%, bo oferta sie znudzila, bo chcieliby cos wiecej, bo słyszeli o hbo i c+ a tutaj tego nie ma, bo kupili sobie hdTV a inni juz puszczają takie obrazy, to z tego miliona moze sporo odejsc. pewnie, ze inne stacje tez mogą miec spadek sprzedazy, no ale tylko CP az tak sie reklamuje. najpierw 1 000 000 abonentow, a teraz 1 500 000. Przypomina mi to głos rządu, który trąbi co to on nie zrobił, podczas gdy tak na prawdę nikt tego nie docenia, bo zauwaza rzeczy, których rząd nie chce widzieć i o nich wspominać. paradoksalnie czasami sprzedaję ludziom tą telewizję i powinienem być hepi z takiego obrotu sprawy, to tak na prawdę nie jestem.

 

Ale faktem jest, że kazda stacja ma swoje + i - i nie powinienem się czepiać tej jednej :P

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe co będzie jak w przyszłości włączą 2 viasaty Explorer i V.History? i to na wyłączność CP... ,wtedy może dojdzie więcej klientów do CP... :P !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam mandzieje, że CP wprowadzi NOWY pakiet za XXzł i będzie pakował w nim nowe kanały!!

 

Kto zechce sobie pooglądać zapłaci dodatkową kase bez żadnych aneksów porozumień i itp.

 

Nikt jeszcze tego nie ma!! I to by była nowość w 4-RP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Cyfra+ nie miała w swojej ofercie HBO i Canal+

To do dzis by mieli ze 500000 klientów za taka cene z taka ofertą...

 

Dlatego Cyfra ma najlepszą oferte bo ma te kanały, więc jaki ma sens to co napisałes? te kanały nakręcają całą platforme. Dlatego też jest taka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tym bardziej jak wszyscy pamietamy to Canal+ mial byc w wizji, jednak zrobili numer wlascicielowi tej platformy i zrobili Cyfre+
Nie tak do końca. Cyfra zapowiedziała swoją platforme, a Wizja swoją. Potem się dogadali miała być jedna i wstrzymali start Wizji. Jednak nie wszystko było jak powinno i się rozstali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 0,5mln abonentów niby w jednym kwartale totalna dezinformacja i blef ze strony CP jedyna możliwość jest taka iż są to wszyscy abonenci od początku istnienia w tym już martwe dusze!!!!

 

Źle mówisz... Polsat jest do tego zdolny! W miesiącach najlepszych dla siebie zdobywał ponad 150000tyś klientów miesięcznie!

Więc pół milione w pół roku jest możliwe...

Polsat bił w tym ostatnio rekordy, nawet ten ustanowiony przez Wizje TV chyba 170000 klientów...

Gdzies juz otym pisało na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...