Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w mieście, to w ogóle tylko widzę anteny z napisem Cyfrowy Polsat. Moje miasteczko liczy 13 tys. mieszkańców i naprawdę widziałem tylko jedną antenę n-ki i z tego co wiem dystrybucja zostanie stąd wycofana. cyfra+ jakoś jeszcze sobie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cp i c+ . z cp jestem generalnie zadowolony a jeśli chodzi o c+ to powoli zaczyna mnie denerwować wysoka cena i coraz mniej nowości(jeśli chodzi o nowe kanały). zobaczymy co mi zaproponują jak mi się będzie kończyła umowa :) jak nic ciekawego oddaje kartę i zostawiam cyfrowy polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to co to za radość dla pojedynczego abonenta, że platforma ma 1,5 mln abonentów. Jakby kupili jakąś porządną ligę piłkarską albo polską a mieliby np. tylko 10 tys. abonentów to bym się bardziej cieszył. Bo mi osobiście nic nie przyjdzie z tych 1,5 mln abonentów, a zależ mi na tym, aby mieć coś ciekawego do oglądania. Poza tym po co mi dekoder z twardym dyskiem czy HD jak nie będzie tam nic ciekawego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch kolegów, którzy mają: pierwszy kartę Cyfry+, bo ma własny dekoder - Fredka. Drugi, bo kupił od C+ dekoder i ma dodatkowo kartę, ale obydwaj już nie są abonentami Cyfry+. Pewnie są zaliczeni w gronie "szczęśliwych" abonentów C+ :roll:

- co za śmieszna dedukcja.

i tu sie mylisz konczac umowe juz nie jestes liczony jako abonent c+,a znam wielu ktorzy od polsatu do dzisiaj dostaja rachunki nie bedac juz ponad 2 lata abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N jest jeszcze postrzegana przez niektórych jako "nowinka" technologiczna i ludzie się na to łapią!!

HD brzmi dobrze, można sie pochwalić znajomym rodzinie i innym, że ma sie wysoką rozdzielczość na tanim LCDku.

 

Wiem, że jest dużo osób którzy piszą "Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!" jest do [beep] i wieszają psy, ale dla mnie jak ktoś tu pisał najważniejszą sprawą jest to, że widzę dziesiątki anten na blokach CP pomimo tego że są telewizje kablowe!!

 

Jak N będzie miała coś naprawdę fajnego to sam sobie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaq13, o ile tak bylo pol roku temu, czy nawet miesiac temu to w tej chwili cos z enka zaczyna sie dziac na jej korzysc. Coraz wiecej ludzi spoza kregu platform chce do nki dołączyć. W sumie jest to bardzo ciekawe, a mowie to, bo mam podstawy, by tak twierdzic. Po prostu czuje to codziennie w szkole, gdzie wsszyscy wiedza, czym osobiscie sie interesuje. Stad kilka osob zwyczajnie mnie o enke pytalo lub sami mowili ze sa ta oferta zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są zainteresowani głównie dla tego, że mogą już mieć pakiety za 20 zł/mies., a jak zaq13 napisał, też dużo osób przyciąga całkiem nowa oferta na Polskim rynku, czyli dekodery z HD i HDRecorder (mam nadzieję, że nie zrobiłem błędu, ale wiadomo o co chodzi :wink: ) oraz kanały HD i usługa VoD. Fakt, że C+ ma kanał HD i to Premium, ale dopiero wprowadziła po starcie n-ki swój kanał HD. Ja osobiście nie jestem szczególnie jakoś napalony na kanały HD, czy usługę VoD. Bo np.: w wysokiej rozdzielczości odbiorcy głównie chcą oglądać nowsze filmy, zaś sport w nSport HD nie jest cały czas w standardowym HD, a MGM HD w n-ce nadaje głównie starsze filmy, więc w sumie, żadna rewelacja, żeby, więc Canal+ Sport HD ma dość dużą przewagę nad kanałami n-ki, czyli nSport HD i MGM HD, bo oferuje głównie to, czego ludzie głównie oczekują, ale też dalej do końca nie jest to to czego się chce. Dużym atutem HD w n-ce jest chyba Discovery HD, wiem, że każdy może mieć inne zdanie i to naturalne, ale ja postrzegam to tak jak napisałem, po prostu może my nie jesteśmy jeszcze gotowi do końca na taką ofertę. Wiem jedno, jak nawet pojawi się już w końcu Pakiet HD w CP, to jak na razie ja na pewno nie będę go chciał wykupywać, nawet za przyzwoitą cenę, ponieważ nie jestem chyba jestem przygotowany na tą ofertę, chociaż mimo tego, że wiem na czym polega HD i się interesuję tym, po prostu nie chcę później narzekać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Cyfrowy twierdzi że ma 1,5 mln abonentów pytam się więc dlaczego nie ma TVP Sport, jeżeli myślą, że brak tego programu to plus to myślę że się grubo mylą. Nawet jeżeli jest ich tyle co podają to zobaczymy ile zostanie po zakończeńiu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie w wielu miejscach o DiscoveryHD, i wnioskuje, że nie jest to kanał idealny. Użyszkodnikom N program bardzo się podoba, ale niestety żalą się i jednocześnie domagają zmian w ramówce. Kanał MGM HD jest dla naprawdę zagorzałych kinomaniaków stare "głębokie" czytaj mało rozrywkowe kino i dodatkowo nie w całości HD.

 

N-sport podobno najpokupniejszy kanał w całej N ale nie ma swojej strony www i do tego dużo gadających głów. Podobno już nie ma problemu z jakimś paskiem ino co nie których komentatorzy marudzą, że domaga się możliwości wyłączenia.

 

Mam cicha nadzieje, że dzisiaj o 12 w trakcie konferencji, którą pooglądam sobie w pracy przez http://www.n.pl/konferencja/ zafunduje sobie jakieś 2 pakieciki. Jako dodatek do mojego domowego centrum rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, ze n-ka napedzila klientow polstowi jest zupelnie sluszne. Dotychczas kompletnie nie bylem zainteresowany telewizja cyfrowa. Dopiero natarczywa reklama "n" wzbudzila zaciekawienie mojej zony. Zainteresowalismy sie i okazalo sie, ze dla nas najlepsza oferte stanowi...Polsat! Zdecydowaly 3 kanaly discovery oraz disney channel. Pakiet familijny zawiera wszystko po trochu i to jest jego sila. W "n" wszystkiego po trochu miec nie mozna. Cyfra ze wzgledu na swoja cene odpadla od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba sobie powiedzieć otwarcie. pakiet familijny CP jest ofertą skierowaną dla zwykłego usera. dostaje się masę programów, w większości jednak mało wyjątkowych typu 4funTV, Tele5, Polonia1,Puls Mango24. To taka strefa ekonomo, gdzie za nie wiele dostaje się sporo ale bez fajerwerków, ot: TVP1,2, polsat, tvn, psport, europsort, discovery, a reszte to zapchajdziury.

Cyfra skierowana jest do zamożniejszego odbiorcy, który dostanie więcej, w tym bardziej "elitarne" kanały jak C+ czy Hbo ale musi zabulić więcej. A na to nie może pozwolić sobie każdy.

N-ka to stacja w zamyśle rewolucyjna, która ma przyciągnąć ludzi "nowoczesnych" i spragnionych nowości i nowoczesnego podejscia do tv, a którzy za to wszystko gotowi są zapłacić sporo.

 

Reasumując TRZEBA powiedziec, ze promocje stacji A, prowadzą do odpowiednich posunieć stacji B i C. Gdyby tak nie było to B i C albo musiałby zaszaleć za pomocą własnych ruchów albo po prostu zniknęłyby z rynku.

 

Oczywiście 1,5mln abonentów "z winy" N-ki, uważam za "handlowe nadużycie" :P ilu z tych 1,5mln abonentów jest lub pozostanie wiernych CP po zakończeniu abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba sobie powiedzieć otwarcie. pakiet familijny CP jest ofertą skierowaną dla zwykłego usera. dostaje się masę programów, w większości jednak mało wyjątkowych typu 4funTV, Tele5, Polonia1,Puls Mango24. To taka strefa ekonomo, gdzie za nie wiele dostaje się sporo ale bez fajerwerków, ot: TVP1,2, polsat, tvn, psport, europsort, discovery, a reszte to zapchajdziury.

 

Spoko! czy zapchaj dziurami są...

Disney, Cartoon, JetiX, Travel, Polsat Sport, tematyczne Discovery, kanały Zone???

 

I czy wg. ciebbie C+ teznie oferuje takich gniotów jak 4fun.TV??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie uraz. po prostu idą na ilość a nie na jakość. pewnie, że tak to zabrzmiało, ale tak na prawdę N-ka ma HD, C+ ma Canal+ i HBO. Co ma polsat? Cinemaxy? Disneya? To są programy ponadstandardowe? Nie sądzę. Nie można ich porównać do C+ czy HbO jakby na to nie patrzyć. i ja wiem, że inni też mają taie programy za free. w takim razie czemu polsat się chwali, że ma je w SWOJEJ ofercie podczas gdy częśc z nich jest fta.

Taka prawda. Niech będzie 30 kanałów ale wszystkie wyjątkowe a nie mango, puls czy polonia1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...