Jump to content
Sign in to follow this  
Mr. Orbita

SAT Krak 2016

Recommended Posts

Trochę na ostatnią chwilę, ale kto śledzi portal, to pewnie wie - niestety taki nawał pracy i przygotowań, że nie ma kiedy popisać ;)

 

Najważniejsze informacje co i jak:

 

Wystawa tak jak rok temu w Hotelu Galaxy przy ul. Gęsiej 22a. W czwartek 6.10 i piątek 7.10, ale nie w takich samych godzinach! W czwartek od 10:00 do 17:00, a w piątek od 10:00 tylko do 15:00!

Parking tylko płatny, bo cała tamta okolica to strefa - tak to już jest w Krakowie...

 

W tym roku nie ma biletów - w zeszłym roku wyszło tak, że w sumie nie było problemów z wejściem, więc w tym się ustawiliśmy tak, że jedynie gdyby ktoś się pytał - jesteście odwiedzającymi wystawy SAT Krak i już ;)

 

Lista wystawców na planie: https://satkurier.pl/uploads/14308.pdf

Tradycyjnie trwa plebiscyt SAT Kurier Awards 2016 i prosimy o głosy: http://satkrak.com/sat-kurier-awards-2016 (plebiscyt zostanie zakończony w środę o 20:00)

Co do planowanych konferencji, to aktualnie wygląda to tak:

 

6.10.2016, czwartek

10:30 – 11:45 „Plany wdrażania MUX 8” - oficjalna prezentacja firmy EmiTel

12:00 – 13:30 „Co MUX 8 zmieni na rynku?” - panel dyskusyjny - udział wezmą przedstawiciele EmiTela i wybranych producentów anten oraz znawców rynku NTC; moderator: Janusz Sulisz

 

Prezentacje Firm

14:00 – Televes, Luis Romero: „Zagadnienia i problemy instalacyjne związane z MUX 8”

15:00 – Funke Antennen BV, Onur Yalinli

16:00 – Corab, Henryk Biały

 

7.10.2016, piątek

10:30 – 11:45 „Światłowodowa instalacja multiswitchowa RTV/SAT TERRA” - Dipol, Tomasz Świątek

12:00 – 13:30 „Naziemna telewizja cyfrowa – jakość czy ilość? DVB-T czy DVB-T2?” - panel dyskusyjny - udział wezmą przedstawiciele wybranych producentów anten oraz znawców rynku NTC; moderator: Janusz Sulisz

 

Konferencje nie będą live w sieci (chociaż były przymiarki, ale wycofaliśmy się z różnych powodów), ale nagrywamy i wrzucimy w sieć za jakiś czas jak zwykle, więc jak ktoś nie będę mógł być - to konferencje uda się obejrzeć jakiś czas po wystawie  :)

 

Dodatkowe informacje są jak zwykle na portalu i na http://satkrak.com a gdyby były jakieś pytania, to proszę pytać - spróbuję dać znać ;)

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych ;) Jeśli ktoś będzie z forum, to tradycyjnie zapraszam na stoisko magazynu - mogę być gdzieś na innych stoiskach, bo zbieramy jednocześnie materiały do raportu do magazynu, ale zwykle co jakiś czas zaglądam do "bazy wypadowej", więc zapewne będzie można mnie upolować i pogadać na żywo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że wystawy nie ma o jeden dzień dłużej, tzn. w sobotę :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak - potwierdzam, mi też brakuje tej soboty. Rozmyślaliśmy nad tym w tym roku, żeby np. był piątek i sobota, ale przesunięcie nie wypaliło :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...