Skocz do zawartości

HGTV – Home & Garden TV


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jestem poza domem to głowy nie dam uciąć, ale chyba HGTV HD działa mi w pakiecie Optymalnym. Wersja satelitarna.

W Orange nie ma wersji HD i na razie nie będzie według informacji konsultanta.

To jedyny kanał HD TVN-u , który nie jest w ofercie Orange , reszta jest w HD, poza Mango, które nie nadaje w HD, a wszystkie inne są tylko w HD, a kopie SD zostały usunięte ( poza TVN 24/TVN Turbo / TVN Style )

Mogliby usunąć wreszcie wersję SD z satelity, bo wersja HD ma kodowanie Viaaccess, więc nie ma problemu z podmianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oficjalnie nie ma go w ofercie, ale technicznie HGTV HD działa w Orange z satelity (i działał na 100% już w marcu, bo wtedy robiłem listę kanałów).

Może tylko na liście brakuje, albo w IPTV jest SD.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o oficjalne dekodery WHD80 / UHD80 DTH, tam ich nie ma , a wyszukać nie można , więc wszystko zależy od operatora.

Jaki masz sprzęt? Mozesz to jakoś potwierdzić? ( że masz HD w Orange)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest to efekt nowości. Za chwilę skończą się premiery i po cztery razy dziennie będą emitowane te same programy, więc widownia spadnie. Zresztą już spada.

Cały czas rośnie, nic nie spada. W maju, w grupie ogólnej: 0.49% udziałów, a w grupie komercyjnej 0.59% udziałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Monika Pieczyńska objęła stanowisko redaktora naczelnego kanału HGTV.

 

Do jej obowiązków należy m.in. tworzenie i wdrażanie strategii programowej HGTV, planowanie ramówki programowej i dobór kontentu z biblioteki Scripps Networks Interactive oraz kierowanie zespołem pracowników kanału. Pieczyńska odpowiada także za nadzór merytoryczny nad lokalnymi produkcjami stacji.

 

Wcześniej Monika Pieczyńska pracowała jako sekretarz programowy HGTV, a poprzednio związana była z redakcją kanału TVN Fabuła.

 

Warto dodać, że do tej pory kanałem wnętrzarskim HGTV kierowała Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego ds. kanałów tematycznych. Łupina wprowadzała HGTV na polski rynek.

 

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...