Skocz do zawartości

HGTV – Home & Garden TV


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oglądałem coś na Player.pl, to logotyp TVN-u w prawym dolnym rogu przylegający fajnie do krawędzi ekranu również świetnie wygląda. Aż szkoda, że normalnie główna antena tak nie nadaje swojego programu. Jedynie podpis "tvn.pl" byłby zbędny.

Od kilku lat wszystkie materiały Playera mają logo w prawym górnym rogu. Dolny prawy róg to tylko te materiały które były wrzucane w pierwszej kolejności.

 

Co do HGTV to uważam, że kwestią czasu jest jak logo powędruje w prawy górny róg ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z tym logo na dole mnie się również podoba z resztą czy to ważne? Już sobie wyobrażam co by się działo jakby HGTV w ogóle nie miało loga na ekranie  :crazy:  I wreście nie ma dopisku HD. Wiekość kanałów powinna pojść w tym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

..... I wreście nie ma dopisku HD. ....

Też jestem zwolennikiem braku znaczka HD w logotypach, ważne by jakość obrazu była w wysokiej rozdzielczości :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Facebooku HGTV napisał, aby nc+ dodało do banera w dekoderze dopisek "HD" w nazwie kanału :D

 

Od kilku lat wszystkie materiały Playera mają logo w prawym górnym rogu. Dolny prawy róg to tylko te materiały które były wrzucane w pierwszej kolejności.

Szkoda :( Właśnie to zauważyłem, jak pobierałem dwa roasty Wszyscy na jednego, czyli... :) Niestety poza granicami Polski nie można normalnie oglądać Player.pl, więc nie wiedziałem że to zmienili. Mogliby w końcu pójść śladem IPLI i umożliwić odbiór zagranicą. W końcu dużo Polaków jest w Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

 

Co do HGTV to uważam, że kwestią czasu jest jak logo powędruje w prawy górny róg ekranu.

Oby zostawili jak jest! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj również nie mam żadnych zastrzeżeń. Oglądałem premierowo Domowe rewolucje i mi się podobało.

 

Właśnie jestem Luksusowych minidomach. Sympatyczny program. Produkcja oczywiście amerykańskiego HGTV. Dwa duże plusy! Pełne tłumaczenie programu. Każdy tekst jaki się pojawiał, był po polsku. W tym tytuł w czołówce. Zero reklam podczas programu! Pełne 21-22 minut. Dopiero teraz leci maraton z nimi, więc w tym czasie można pójść do WC, zrobić kawę czy coś do jedzenia ;)

 

Tematyka kanału wiadomo jaka jest, ale nadaje zaledwie kilka dni, a wyniki ma już świetne, a samo wykonanie też jest bardzo dobre.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znaczny skok oglądalności po zmianie TVN Meteo Active na HGTV.

HGTV w czołówce kanałów lifestyle'owych! :)
 

Na piątej lokacie uplasował się nowy kanał HGTV Home & Garden, który wystartował w sobotę, 7 stycznia br. w wyniku przekształcenia TVN Meteo Active. Jego średni udział w styczniu br. wyniósł 0,33 proc., podczas gdy wynik samego TVN Meteo Active w styczniu ub.r. wynosił 0,10 proc. (stacja ta była wówczas 8.). Oznacza to największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 230 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HGTV z kolejnym wzrostem udziałów. Kanał utrzymał w lutym 5. miejsce wśród kanałów lifestyle'owych z udziałem 0,36% (0,33% w styczniu) w grupie 4+ oraz spadł na 5. miejsce (z 4.) z udziałem 0,41% (0,44% w styczniu) w grupie 16-49.

 

W porównaniu do lutego 2016 r., w okresie kiedy jeszcze nadawał TVN Meteo Active, udziały kanały wzrosły dla każdej z grup odpowiednio o 300% oraz 412%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że jest w czołówce. A to są tylko uśrednione udziały za luty.

 

Kanał dobry, oferta ciekawa i fajnie przygotowana. To nic dziwnego, że się przyjęło.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby z czasem wskoczyli nawet na 3. miejsce.

 

Natomiast co do Domo+, to trochę niebo a ziemia. HGTV wykorzystał duży zasięg po TV Meteo/TVN Meteo Active i wysoką dostępność w pakietach. Natomiast Domo+ raczej nie jest tak dostępny prawie wszędzie i w najniższych pakietach. Nawet w Cyfrowym Polsacie HGTV jest niżej w pakiecie niż TVN STYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...