Skocz do zawartości

HGTV – Home & Garden TV


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz mamy HD :cool:

Widać różnicę ,chyba podmienili sygnał ;)

 

Nie chyba, a na pewno. Skoro dodali wersję HD w miejscu SD.

Tylko znów brak epg na wersji hd ciekawe jak długo. Po co są dwie wersje sd i hd. Żeby dzielić na lepszych i gorszych. Bez sensu. Ciekawe jaką wersja jest w smart hd i tnk HD?

Ja u siebie w dekoderze mam normalnie EPG.

SD i HD? Chociażby dlatego, że w Cyfrowym Polsacie od razu nie będzie w HD i nie wiadomo kiedy dołączy.

Już go promują :wink:

 

DSC_0032.jpg

Już wcześniej zaczęli. Na TVN Meteo Active były zapowiedzi, w autopromocji, jak i na pasku. Oraz podobno na TVN czy TVN STYLE (nie pamiętam) jakiś program promujący HGTV był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ nie ma wyłączności na wersję HD. To jest bardzo prawdopodobne.

 

Przypomnę treść komunikatu prasowego Cyfrowego Polsatu z grudnia 2014 r.

 

Porozumienia obejmują dziewięć kanałów Grupy TVN dystrybuowanych dotychczas przez największą polską platformę satelitarną Cyfrowy Polsat: TVN, TVN7, TTV, TVN24, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, TVN 24 Biznes i Świat i Mango24 wraz z wersjami HD.

Można z tego zrozumieć, że każda wersja HD z ww kanałów jaka zostałaby od tego czasu (tj. grudzień 2014) uruchomiona miałaby gwarantowaną dostępność w Cyfrowym Polsacie. TTV HD już dostaliśmy. TVN 24 BiS HD wystartował i też pewnie z czasem będzie. Wtedy było jeszcze TVN Meteo, ale HGTV - o którym teraz mówimy - wystartowało na jego fundamentach (koncesja, zasięg techniczny). O starcie HGTV było już wiadomo w czasie gdy TVN 24 BiS HD wystartował. Także Cyfrowy Polsat najpewniej dołączy oba odpowedniki HD w późniejszym czasie. Obstawiam, że wraz z NOWĄ TV.

 

Także nie martwiłbym się o brak HGTV HD ;)

Miłośnicy nc+ niech się cieszą jego brakiem, wraz z TVN 24 BiS HD, póki mogą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bzdet typu domy do remontu. Sami sobie zrobili konkurencję dla Domo+, podobnie jak Food Network dla Kuchni TV. Mam nadzieję, że te 2 kanały nie znikną z portfolio NC+. Czego nie dotknie się ITI i powiązane spółki to wszystko [...]!

Edytowane przez Barti
Nie stosujemy na forum wyrażeń wulgarnych, również w postaci skrótów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Także Cyfrowy Polsat najpewniej dołączy oba odpowedniki HD w późniejszym czasie. Obstawiam, że wraz z NOWĄ TV.

 

Także nie martwiłbym się o brak HGTV HD ;)

 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Oby nastąpiło to w miarę szybko, bo kanał jest tego warty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bzdet typu domy do remontu. Sami sobie zrobili konkurencję dla Domo+, podobnie jak Food Network dla Kuchni TV. Mam nadzieję, że te 2 kanały nie znikną z portfolio NC+. Czego nie dotknie się ITI i powiązane spółki to wszystko [...]!

Nie ma już Grupy ITI. Grupa TVN nie należy już do Grupy ITI bo sprzedali te stacje amerykanom czyli SNI Int. :-) To nie ITI dotknęło TVN Meteo Active i zrobiło rebranding kanału tylko nowy właściciel TVN zmienił jeden z kanałów które kupił na polski odpowiednik swojego kanału w USA. Wprowadzili na polski rynek swoją markę HGTV z USA jako nastepce TVN Meteo Active i tyle :-) NC+ tylko 32% należy do Grupy TVN czyli pośrednio do SNI Int. więc Kuchnia+ i Domo+ nie są ich kanałami tylko Canal+ Polska jednego z udziałowców ba większościowego udziałowca NC+ bo mają 51% w platformie NC+. Reszta 17% ma UPC Polska.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem sobie okiem na ten HGTV - fajnie to wygląda, logo w dosć niespotykanym miejscu na ekranie (prawy dolny róg), emitują w dodatku taki jakby spin-off "Międzynarodowych poszukiwaczy domów", pokazując, jak bohaterowie remontują domy, w dodatku te produkcje własne, naprawdę ciekawy kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to to! Dokładnie! Warto też dodać, że odkąd ITI Group sprzedało całość Grupy TVN do Scripps Networks Interactive, to relacje pomiędzy nc+ a TVN stały się różne. Praktycznie obie strony nie mają już niewiele wspólnego. Ale to mogą być tylko wrażenia. Również nie wiadomo co SNI zrobi ze swoim pakietem udziałów. Mogą go wciąż trzymać dla siebie, sprzedać do Groupe CANAL+, albo sprzedać komuś innemu.

Kanały tematyczne nie mają ze sobą jednak nic wspólnego. TVN jedynie sprzedaje reklamy w nc+, Mangi w Kuchni+ oraz Domo+ i tyle. Nic więcej.

 

 

Wygląda to na taką konkurencję dla DOMO+.

 

Bo to jest konkurencja dla Domo+. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kanał, jak kanał. ;) Dla mnie takie drugie Domo+.

Ważne, że ładnie to wygląda.

Edytowane przez kingofsouth
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotyp w prawym dolnym rogu to właśnie świetny pomysł! Trochę odstaje od krawędzi, ale i tak jest na plus. MGM HD świetnie wyglądało z logo w tym miejscu. Oglądając coś nie przeszkadzało ono w ogóle. A jak teraz jest AMC logo w prawym górnym rogu, to jednak rzuca się ono w oczy. Jak oglądałem Homeland ripowany z Showtime, to co jakiś czas pojawiało się ich logo. Szare, transparentne. Nawet nie wiadomo było kiedy się pojawiało i znikało. Jak oglądałem coś na Player.pl, to logotyp TVN-u w prawym dolnym rogu przylegający fajnie do krawędzi ekranu również świetnie wygląda. Aż szkoda, że normalnie główna antena tak nie nadaje swojego programu. Jedynie podpis "tvn.pl" byłby zbędny.

 

ZrMabcr.jpg

 

Gdyby tak usunąć właśnie to "tvn.pl", obniżyć logo w miejsce adresu, zachować rozmiar, to byłoby idealnie! :) Aż szkoda, że TVN normalnie tak nie nadaje.

 

Dla przykładu australijski FOX8. W Australii również wiele kanałów ma swoje logotypy w prawym dolnym rogu i wygląda to bardzo ładnie :)

 

6luaYhE.png

 

eqvRN7h.png

 

Pamiętam jak TVN STYLE swego czasu, chyba na samym początku, miał swoje logo w lewym dolnym rogu. Wtedy to dosyć dziwnie wyglądało. Później wędrowało ono po ekranie, czyli wskoczyło na górę, a później na prawą stronę i jest tam do dziś.

 

Mam nadzieję, że z czasem kolejni nadawcy pójdą wzorem za HGTV i również będą umieszczać swoje logotypy w tym miejscu ;) Oby także w TVN-ie coś im nie odbiło i nie przesunęli go w górny róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...