Skocz do zawartości

Freesat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach Szczecina mam stały odbiór wiązki UK na antenie 125 cm, w TV odbiór (siła/jakość) niebo lepszy, niż w linuxowym tunerze.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Szczecina mam stały odbiór wiązki UK na antenie 125 cm, w TV odbiór (siła/jakość) niebo lepszy, niż w linuxowym tunerze.

 

Stały, czyli niezależny od pogody?

Czyli wszystkie kanały BBC jednak można jakoś odebrać przy większym talerzu?

To chyba nie na tym multifocusie, co masz w opisie?

Jaką dokładnie masz konfigurację? Zaczynam się wkręcać powoli. :)

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały SD niezależnie od pogody, w przy większym deszczu czasami pojawiają się zacinki na kanałach HD, problemem jest to że nie wszystkie kanały z wiązki UK są na tej samej pozycji. Antenę mam 125cm z obrotnicą, na multifocusie też był odbiór, ale na granicy i o stabilności nie było mowy.

@Barti, kiedyś samo wycinało podpis w Tapatalku, nie da się tego przywrócić?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti, kiedyś samo wycinało podpis w Tapatalku, nie da się tego przywrócić?

 

Ja nie korzystam w ogóle z aplikacji Tapatalk, więc niestety nie potrafię odpowiedzieć ci na to pytanie. :( Poszukaj w ustawieniach tej aplikacji.

Poza tym, niniejszy wątek nie jest wątkiem o tej aplikacji, a więc i miejscem na dyskusję w tej kwestii.

Koniec off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kanały SD przez cały rok, a HD czasami bywa problem w okresie letnim, szczególnie jak pada deszcz. Antena 120cm, okolice Szczecina, bliżej Kostrzyna nad Odrą.

 

P.S.Najlepszy odbiór mam bezpośrednio na TV z 2016 roku, na nowszym gorsze parametry, jak również na tunerze.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...