Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie jeszcze nie dzwonili i tracę nadzieje, że cokolwiek mi zaproponują :/ . Ja do nich zadzwoniłem, aby na nach coś wymóc. Zapytałem się konsultantki z CTA Cyfry czy mogę oddać już dekoder wraz z kartą skoro zatwierdzili moje wypowiedzenie. Jednak nic mi nie zaproponowano, a dekoder mam dopiero zwrócić po rozwiązaniu umowy czyli po 31 maja (tak mi powiedziała). Mam jeszcze pytanie do tych, co się znają. Czy w dniu, w którym zdam dekoder i kartę w punkcie dystrybucyjnym, to mogę zaraz podpisać nową umowę z Cyfrą+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jesli oddasz kartę i saldo poprzedniego kontraktu bedzie na zero lub dodatnie to system przepuści nową umowę od reki :D Nie raz to przerabiałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałbym podpisywać drugiej umowy (nawet chyba drugiej nie mógłbym wziąć na swoje nazwisko), gdyż obawiam się, że znowu mogę trafić na felernego Philipsa PVR HD i ponownie przyjdzie mi jeździć i wymieniać. Ten, który mam obecnie dobrze się sprawuje i nie mam z nim żadnych problemów. Dlatego też chciałbym go zatrzymać. Coraz bliżej do 31 maja. Liczę na to, że konsultanci z CTA Cyfry zadzwonią do mnie z propozycją. Byle byłoby to w poniedziałek, bo później aż do 31 maja nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Podpisałem umowę 13 października 2008. Chcę zrezygnować ze względu na zmianę regulaminu.

1. Do kiedy mam wysłać rezygnację ???

2. Na jaki pkt. regulaminu mam się powołać ???

3. Z jakim dniem ta rezygnacja ma być (czy z dniem wejścia nowego regulaminu) ???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myśl postanowienia art. 15 § 8 Regulaminu umowy o abonament umowę należy wypowiedzieć w terminie 14 dni od dnia doręczenia treści umowy w nowym brzmieniu (czyli w Twoim przypadku Magazynu Plus). Jako, że oprócz zmiany cennika następuje zmiana niektórych postanowień Regulaminu termin ten wynosi 14 dni. Najlepiej jakbyś wypowiedzenie wysłał jutro powołując się na przepis, który wyżej podałem. Co do daty wypowiedzenia, to decyduje data stempla pocztowego i z taką datą oświadczenie zostanie przez Ciebie złożone. To równie wynika z Regulaminu (art. 15 § 5) a umowa zostanie rozwiązana z dniem 1 lipca, czyli z datą, z którą nowe postanowienia wchodzą w życie. Co do terminu 14 dni, w Regulaminie jest napisane, że liczy się ona od dnia doręczenia treści nowej umowy. Jako, że zmiany zostały zamieszczone na dwóch ostatnich stronach Magazynu Plus, który został doręczony wszystkim abonentom pocztą zwykłą (ja przynajmniej nie potwierdzałem otrzymania majowo-czerwcowego Magazynu Plus), może być problem z okresleniem daty od której należy liczyć ten 14-dniowy termin. Do mnie Magazyn Plus przyszedł około 11-12 maja, więc jutro jak wyślesz im wypowiedzenie, to z pewnością zmieścisz się w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

To znow ja staly wrzut na tylku cyfry:)

Widze ze znow nadarzyla sie okazja na zerwanie umowy prosze mi powiedziec czy tym razem tez zdaze czy przespalam moment?Jesli tak co sie pozmienialo ze mam do tego prawo.Przyznaje ze teraz mam umowe podpisana na pakiet Podstawowy/+opcja Canal +i sport.

Prosze o szybka odpowiedz moze uda mi sie jeszcze cos zdzialac i podpisac kolejna nowa umowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm mialbyc wrzod ale z pospiechu robienia wrzutki do banku wyszlo wrzut .Wstyd na calego :)

 

Ps.Tak tez myslalam ze jest napisane pare stron wczesniej jednak bedac zabiegana w pracy pozwolilam wystukac jednego posta oczekujac szybkiej odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...