Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi się czytać ostatnich stron, ale jakieś żale na tym forum od nieszczęśników bo płacą więcej, dajcie spokój. I już widzę, jak zmieniają regulamin i po rozwiązaniu umowy zabraniają przez najbliższe2-3 miesiące podpisać nową. Paranoja :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
pisalem w twarz, ze osoby korzystajace z kart pirackich do cyfry sa zlodziejami itp.

 

Nie oszukujmy się, byli złodziejami.

 

Tak oferta powinna byc korzystna, i realna cenowo. Od ostatniej podwyzki realna inflacja wyniosla ponad 20%. I o tyle powinien wsrosnać abonament, aby mozna bylo powiedziec, ze jest na takim samym poziomie. Nie zwrasta o tyle, wiec bedzie relatywnie tanszy.

 

Tak powinno wszystko drożeć, a my powinniśmy dalej zarabiać tyle samo.

 

Taki wnerwiaja mnie cwaniaczki podpisujace umowy promocyjne, placace pol ceny i przy byle okazji rezygnujace i podpisujace umowy od nowa. Mam nadzieje , ze cyfra zablokuje Wam mozliwosc podpsiywania umow. Wysylam do cyfry maile z prosba o ukrucenie tego procederu, bo sory, ale Ja za Was nie bede placil. Powtarzam do znudzenia: Nie musicie miec cyfry +, jak Was nie stac.

 

Może wnerwiają Ciebie, bo są kreatywni i potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji. Jesteśmy zwykłymi cwaniaczkami, którzy nie dają się oskubać do zera. Zauważ, że student też człowiek i ma określony budżet. Więc jestem oszustem, bo zerwałem umowę zgodnie z prawem i podpisałem nową. Mów mi oszust :locked:

Też jestem cwaniaczkiem w IT, bo ustawiam wszystkim znajomym, rodzinie korzystne taryfy, pakiety, łączymy wszystkie możliwe promocje. Dziwne, że wszyscy mnie chwalą a nie wyzywają od oszustów.

 

Bo pelna oferta tej platformy jest skierowana do klasy sredniej. A czasami mam wrazenie, ze tutaj wypowiadaja sie glownie dzieci bedace na utrzymaniu rodzicow...

 

Chyba Ciebie głowa boli?

Presiżowy HD+

PVR HD

HBO Digital

SUMA 200zł

 

Akurat osoby wśród znajomych, rodziny, które mają pełny pakiet bez promocji i wg Ciebie kombinowania z promocjami na pewno nie należą do klasy średniej. Bardziej bym ich do tej klasy "lepsiejszej" (wg nich samych) klasyfikował. Akurat dla nich 200zł w tą czy tamtą to jak dla mnie 20 zł w tą czy tamtą. Pomijam maniaków TV-SAT, którzy kupią dla frajdy pełen pakiet i oszczędzą na czymś innym. Tylko tacy właśnie kombinują z promocjami.

 

jak zmieniają regulamin i po rozwiązaniu umowy zabraniają przez najbliższe2-3 miesiące podpisać nową. Paranoja :crazy:

 

Jak mi gość mówi wprost z punktu Cyfry, jak oddasz kartę to możemy od razy podpisać nowa promocję na Cyfrę, ale w chwili obecnej wymaga to sporego zastanowienia.

 

Dodam, że nie mam do nich żalu, że podnoszą ceny tylko gra jest nie fair z ich strony to my też gramy nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celne uwagi. Nikt tu przecież nie odmawia prawa operatorowi do urealnienia (podwyżki) cen, ale nie mylmy rozgarnięcia z kombinowaniem (za kombatanctwo w C+ można co najwyżej załapać parę złotych plusów i TU marku76 walcz- nie o zakazy i odbieranie promocji, ALE o POWAŻNIEJSZE finansowe traktowanie STAREGO abonenta).

A dwa fakty z portalu i forum Satkuriera: 1. spora grupa abo wykorzystuje sytuację i pomniejsza liczbę abo C+ i 2. do końca 2009 C+ chce do stanu z maja dołożyć kolejnych 300 tyś nowych (a może starych nowych) WIĘC o brak atrakcyjnych promocji nie ma się co bać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pt.1 : czuję, że tym razem będzie to trrrochę więcej niż 1%.

Dlaczego?. Jesienni "szczęśliwcy" brali C+ dosłownie półdarmo i zwykle na 18 m-cy dla nich realna zwyżka to - podstawowy z 20 zł na 42,90, komfort z 30 zł na 63,90 bo TAKIE ceny czekają na nich już za 2,3 czy 4 miesiące (po wykorzystaniu rabatowych miesięcy). Kto liczy to i tak z najmarniejszą nową promocją zapłaci grubo mniej. Jest też okazja wyswobodzić się z przydługiej czasowo umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem dzis do BOK, list polecony priorytet wyslalem na poczatku zeszlego tygodnia...i nadal nie jest zarejestrowany! Mam potwierdzenie nadania listu poleconego, wiec w razie czego pani zapewnila mnie, ze gdyby moje rozwiazanie umowy zaginelo, to mam wyslac ponownie z kopia potwierdzenia nadania...wydaje sie, ze tych wypowiedzen wplynelo trrrroszke wiecej niz zazwyczaj, skoro nie wyrabiaja sie z ich rejestracja...mysle, ze chciwej cyferce odbije sie ta podwyzka czkawka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z przedmówcami - jak jest możliwość rozwiązania umowy to dlaczego z niej nie skorzystać ? Patrząc z mojej perspektywy to widzę to inaczej - kupowałem Cyfrę w sierpniu 2005 pakiet podstawowy za 25 zł, potem konsultanci proponowali tematyczny, komfortowy, opcje dodatkowe. Przy każdej kolejnej umowie dostawałem nową propozycję. W tym czasie były inne promocje, korzystniejsze, niż ja otrzymałem od konsultanta. Jakoś zawsze doszliśmy do porozumienia. Obecnie mam podstawowy plus bo wybrałem ofertę najkorzystniejszą dla siebie. Oglądam raptem kilka kanałów, gdy miałem komfort to w pewnym momencie zorientowałem się, że są kanały które wcale nie oglądam tylko za nie płacę. Zrezygnowałem. Mam kolegów którzy mają prestiż - właśnie tylko mają, bo oglądać to nie oglądają. Ale jak to brzmi mieć taki pakiet. W grudniu wielu znajomych nabyło Cyfrę, brali ile dała - choć połowy nie oglądają. [beep]ość ludzka jest ogromna. Na dodatek tanio. Jak trzeba zapłacić to wielkie halooo. Zaczynają się niewybredne komentarze pod adresem Cyfry jakby ona była temu winna. ALE TAK BYŁO JEST I BĘDZIE. Skoro można mieć taniej to ...

 

Zrezygnowałem z Cyfry nie dlatego że musowo chcę coś ugrać. Wreszcie mam prawdziwy salon z kinem domowym i chce do tego dołączyć platformę z HD. Obecnie płacę 59 zł za Canal + i Podstawowy + dla jednych to dużo, dla innych mało. Płaciłem więcej. Kilka zmian regulaminów już przeżyłem ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy aby kogoś potępiać z tego powodu - skoro samemu można z tego skorzystać. Gorzkie żale.

 

Pozdrawiam - kolegę który marudzi z tego powodu. Głowa do góry - życie jeszcze nie raz Cię zaskoczy.

 

PS. Jak powtarza mój kolega Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w d.....s. :lol2: (pisownia celowa) GŁÓWA DO GÓRY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnych żródeł czyli własnych moge powiedziec ze :

wszystkie rezygnacje ze wzgledu na zmiane cen czy tez podwyzki nalezy skladac do konca maja decyduje data stempla pocztowego,

w przypadku powołania sie na zmiane regulaminu umowa zostanie rozwiazana z ostatnim dniem obowiazywania starego regulaminu tj 31/05

w przypadku powolania sie na zmiane cen umowa zostanie rozwiazana z ostatnim dniem obowiazywania starego cennika tj 30/06

Oczywiscie jedyna akceptowalna forma przez c+ to pismo listem poleconym z nr abonenta, karty dekodujacej, danymi osobowymi sama trescia czyli powodem rezygnacji i osobisty podpis Ab

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem do CTA Cyfry+ i konsultant poinformował mnie, iż moje wypowiedzenie umowy dotarło do nich dziś, jednakże nie zostało jeszcze wprowdzone do sytemu. Poprosił mnie, abym zadzwonił jutro i wtedy też będzie wiadomo jak zostało ono rozpatrzone :roll: . Trochę to dziwne, bo skoro piszę w nim, że nie akceptuję nowego regulaminu (do czego mam przecież prawo), to powinno zostać ropatrzone pozytywnie bez żadnego ALE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja rowniez zlozylem rezygnacje z powodu nowego regulaminu i dzisiaj dzwonil do mnie konsultant i.....powiedzial gdzie mam zwrocic karte i dekoder ;/// promocji nie ma dla tych klientow co zlozyli rezygnacje z powodu zmiany regulaminu - powiedzial ze jak chce to moge sobie podpisac nowa ! Co teraz zrobic ??? hmmm. Mam obecnie prestizowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu wysłałem rezygnację w związku ze zmianą regulaminu. Dziś dzwonił konsultant cyfry i proponował 30% na wszystkie pakiety na 11 miesięcy. HBO za 29zł na 11 miesięcy i do tego Canal + gratis. PVR HD za 10 zł na 11 miesięcy, 3XHD Opcja 6 zł na 5 miesięcy. Umowa na 13 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tajfun81 a od kiedy masz cyfre i jaki abonament/opcje? Ja kupilem w promocji w listopadzie 2008, zastanawiam sie czy mi tez cos zaproponuja...bo korci mnie wlasnie powrot do nki, dla kanalow HD, recordera bez kosztow wynajmu, niskiego abo i nizszej ceny za HBO, no i dodatkowo nowe kanaly nfilm 1 i 2 tez sa kuszace ... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z Cyfry+, nie ze względu na podwyżkę, ale po prostu nie odpowiada mi do końca ich oferta programowa. Uwielbiam żużel, a wszystko, co najlepsze w tym sporcie, to dzieje się w polskiej lidze. Dlatego czekałem z niecierpliwością na TVP Sport, bo dla mnie jedyny powód, dla którego warto mieć ten kanał, to właśnie Ekstraliga żużlowa. Niestety, bardzo się rozczarowałem, kiedy kanał pojawił się w pakiecie komfortowym+. Miałem nadzieję, że będzie, jako opcja dodatkowa, bo są miesiące, kiedy nie ma nic ciekawego na tym kanale. Inny mój ulubiony sport, to hokej na lodzie. Tu Cyfra, nie ma nic do zaoferowania, chociaż słyszałem plotki, że ma pojawić się kanał ESPN, na którym są transmisje z NHL.

Rozwiązałem umowę, z uwzględnieniem 3 miesięcznego wypowiedzenia, ale wczoraj kilkakrotnie do mnie dzwonili. Niestety, były kłopoty z połączeniem, więc dziś na pewno znów będą dzwonić. Jeśli zaoferują mi naprawdę coś ciekawego, to może się skuszę, aby pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanie dotyczące rezygnacji z Cyfry+. Co w przypadku, gdy zawierając umowę w zeszłym roku w październiki w ramach promocji zakupiłem również dekoder. Dzwoniłem na infolinię i do punktu sprzedaży, w którym zawierałem umowę - w obu przypadkach powiedziano mi, że nie muszę dekodera oddawać, bo po pierwsze kupiłem go więc jest mój, a po drugie to Cyfra+ naruszyła warunki umowy zmieniając ceny i regulamin (to drugie powiedziano mi oczywiście w punkcie sprzedaży :smile: ). Teoretycznie zatem wiem co z tym dekoderem, ale czy na pewno tak jest - mógłby ktoś to potwierdzić :?: Nie chciałbym, żeby później przywalili mi jakąś karę albo kazali oddać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś dekoder na własność to jakim prawem masz im go oddawać? Jest już twój. Pytałem o to samo i oto odpowiedź od CTA:

 

"uprzejmie informuję, że w ciągu 30 dni od daty rozwiązania Umowy zwrotowi podlega tylko karta (stara i nowa). Potwierdzam, że dekoder jest przez Pana wykupiony na własność."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Do mnie zadzwonili wczoraj około 18 ,że jest zgoda na rezygnacje i umowa wygasa 31.05 ,list polecony za potwierdzeniem odbioru wysłałem 13.05,

konsultant mnie przekonywał i namawiał na przedłużenie ,dawał jakieś 11 miesięcy gratisu i pytał co będe teraz oglądał jak usłyszał odpowiedź o telewizji na karte to proponował coś za 11 zł lub 13 zł od czerwca ale jako ,że nastawiłem się na przerwę z cyfrą max do grudnia to go zbytnio nie słuchałem ,niewiecie o co mu chodziło????????

 

P.S miełem przedłużenie cyfry z 11.08 na 13 miesiecy ,9 miechów po 20zł i 4 pełne ,pakiet podstawowy+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...