Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj konsultanta grzecznie co mówi regulami w kwesti wypowiedzenia: ma być dostarczone listem poleconym. Co Ciebie to interesuje, że oni nie potrafią go zeskanować? Ty swoje zrobiłeś i nie daj sobie wmówić, że coś jest nie tak. Mailem czy faksem nie można wypowiedzenia wysłać więc dlaczego skan dokumentu ma być ważniejszy niż oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, w sumie dwukrotnie. Bo żeby mnie dalej załamać, pierwszy konsultant doradził mi, żebym sprawę załatwił automatycznie, po uprzednim naciśnięciu "1". Jak się domyślacie, zaprowadziło mnie to w krzaki. Rezultat ponownego telefonu? "Panie, radzę panu, aby pan wysłał wypowiedzenie jeszcze raz, tym razem napisane odręcznie i większymi literami. I żeby koniecznie zawierało słowo "wypowiedzenie"." (Tak jakby wyrażenie "rezygnacja z umowy o abonament" brzmiało dla kogoś jak czarna magia.

I co...wysłać znów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RP73

Hmm, jest może w pobliżu twojego miejsca zamieszkania jakieś "Centrum nc+", czyli taki salon firmowy tej platformy? Jeśli tak to może udaj się tam i tam na miejscu spróbuj ponownie złożyć wypowiedzenie. Podobno taka możliwość już jest. Wcześniej tylko abonenci n'ki mogli składać wypowiedzenia w APS-ach, jednak po fuzji CYFRY+ z n'ką, taką możliwość zyskali też właśnie abonenci CYFRY+.

Ja w kwietniu br. wysłałem wypowiedzenie umowy z CYFRĄ+ z powodu usunięcia kanału 13th Street Universal i też miałem cyrki z tym moim wypowiedzeniem. Jednak po kilku moich mailach do nich w tej sprawie, przesłaniu im mailem skanów własnoręcznie podpisanego pisma z wypowiedzeniem oraz dowodu nadania wypowiedzenia listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, a także wizyta w "Centrum nc+" w tej sprawie pomogła. :) Moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane i na skutek tego moja umowa z CYFRĄ+, a tym samym moja przygoda z tą platformą, z końcem kwietnia br. przeszła do historii. :D Nigdy więcej abonamentu w nc+!!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ponowiłem wypowiedzenie, tym razem odręcznie, wręcz kaligrafując. Zaakceptowali. Chcieli mi coś jeszcze wcisnąć, ale widać tak troszkę z musu i poczucia obowiązku. Co tym bardziej dziwne, że co miesiąc zostawiam im 161 PLN. Tak czy siak rozstajemy się "w zgodzie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie odpowiadajac na e-mail,uprzejmie informuje,ze zgodnie z rozdzialem 8 ustawy o rachunkowosci,jestesmy zobowiazani do przechowywania danych przez 5 lat od rozliczenia Umowy po jej zakonczeniu w celach dokumentacyjnych.To dostalem na zadanie usuniecia wszelkich moich danych z bazy NC+.A co z ochrona danych osobowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A monitowałeś w ogóle u nich w tej sprawie? Dzwoniłeś? Pisałeś maile? Jeśli tak to wyślij jeszcze poleconym pismo z żądaniem zwrotu tej nadpłaty. Jeśli to oleją to wyślij ponownie, ale z ostrzeżeniem, że jeśli ci tej nadpłaty nie zwrócą w wyznaczonym przez ciebie terminie (np. 7 dni) to skierujesz sprawę do sądu. Jeśli i to nie poskutkuje to wtedy pozew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wniosek byl w kwietniu jakis tydzien temu byl fax i meil telefonow bylo moze z 15.Jaden konsultant podal adres punktu i zeby zlozyc wniosek pojechalem specjalnie 70 km a pracownica powiedziala ze nie wezmie tego wniosku.Dzwonie kolejny raz a kolejny konsultant ze takich wnioskow nie sklada sie w punktach.Trzy reklamacje zlozone dwie zaginely bylem w CP prawie 12 lat to sie zachcialo tego dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spokojnie, C+ Cyfrowy po rozwiązaniu umowy zwraca kaucje pomniejszoną ewentualnie o niezapłacone rachunki za abo :D Nic się tu nie przedawnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280zł to juz nie jest niska szkodliwość społeczne i nie wykroczenie, a przestępstwo. dobrze to rozumuje ?

A na zwrot kasy chyba maja 30 dni tak czy nie?(od zakończenia umowy) i chyba nie ma przymusu im o tym przypominać ?

Wiec wygrana w sądzie powinna być pewna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...