Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W APS-ie nie złożysz wypowiedzenia umowy CYFRY+. Ten "przywilej" mają tylko abonenci dawnej n'ki.

Wypowiedzenie do CYFRY+ można złożyć wyłącznie pocztą, listem poleconym (najlepiej za potwierdzeniem odbioru).

 

Ja właśnie przed chwilą wysłałem do CYFRY+ kolejnego maila z zapytaniem, czy zarejestrowali już moje wypowiedzenie, które wysłałem 5 kwietnia br., a które otrzymali 9 kwietnia wieczorem (wg danych ze strony Poczty Polskiej - funkcja "śledzenie przesyłki"). Bo trzy dni temu odpisali mi, że jeszcze mojego wypowiedzenia nie zarejestrowali. Uważam, że to już coś za długo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale czy to że nie zarejestrowali to twój problem czy ich, bo mnie osobiście wydaję się że ich.

Przecież oni mogą dla jaj tego nie rejestrować, czy to by oznaczało że twoja umowa dalej leci?

Pewnie że nie, ważne że wysłałeś i to ty jesteś przy prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS-ie nie złożysz wypowiedzenia umowy CYFRY+. Ten "przywilej" mają tylko abonenci dawnej n'ki.

Wypowiedzenie do CYFRY+ można złożyć wyłącznie pocztą, listem poleconym (najlepiej za potwierdzeniem odbioru).

 

Ja właśnie przed chwilą wysłałem do CYFRY+ kolejnego maila z zapytaniem, czy zarejestrowali już moje wypowiedzenie, które wysłałem 5 kwietnia br., a które otrzymali 9 kwietnia wieczorem (wg danych ze strony Poczty Polskiej - funkcja "śledzenie przesyłki"). Bo trzy dni temu odpisali mi, że jeszcze mojego wypowiedzenia nie zarejestrowali. Uważam, że to już coś za długo... :roll:

 

Zdecydowanie za długo! Kręcą coś, albo ich zalewa fala wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że jest to skutek właśnie tej fali wypowiedzeń i potrzebują więcej czasu, aby to wszystko ogarnąć... :roll:

No nic, poczekam na odpowiedź od nich. Jak znów odpiszą, że nie zarejestrowali to da to do myślenia. Bo dzisiaj to już jest 10 dni, jak otrzymali te moje wypowiedzenie! Być może faktycznie będą próbowali ściemniać, że nie dostali ode mnie żadnego wypowiedzenia... :? W razie czego mam dowód nadania tego wypowiedzenia z pieczątką poczty. Zapisałem sobie też w PDF-ie stronę z witryny Poczty Polskiej (funkcja "śledzenie przesyłki") z informacją o odebraniu przez nich tego wypowiedzenia. Więc nie powinni się od tego wykręcić. :roll:

 

 

@sid007

To ja już tego nie rozumiem!

Zależy to chyba od konkretnego APS-u. Bo czytalem tutaj, że jednym przyjmują, a innym nie. Większości chyba nie. W Opolu też mi odmówili i kazali wysłać pocztą. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja dzisiaj w ogóle nie dostałem odpowiedzi na maila, którego ponownie dzisiaj wysłałem w sprawie zarejestrowania mojego wypowiedzenia... :?

Poprzednio odpisywali mi w ciągu ok. 2 godzin. Maila wysłałem dzisiaj po godz. 14:00. I żadna odpowiedź do tej pory nie przyszła.

Nie wiem, czy jutro też oni pracują i czy odpowiedź może też przyjść jutro, czy też dopiero w poniedziałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem maila z info, że umowa zakończy się 30 kwietnia. (Canal+ Start HD, oświadczenie o niezaakceptowaniu zmian w regulaminie wysłane 9.04, zarejestrowane 12.04, godz. 21, dziś przetworzone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja dzisiaj w ogóle nie dostałem odpowiedzi na maila, którego ponownie dzisiaj wysłałem w sprawie zarejestrowania mojego wypowiedzenia... :?

Poprzednio odpisywali mi w ciągu ok. 2 godzin. Maila wysłałem dzisiaj po godz. 14:00. I żadna odpowiedź do tej pory nie przyszła.

Nie wiem, czy jutro też oni pracują i czy odpowiedź może też przyjść jutro, czy też dopiero w poniedziałek?

 

jutro odpowiedzą,spokojnie za dużo wypowiedzeń mają i tego nie ogarniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wysłałem moje wypowiedzenie 5 kwietnia br. (też z powodu usunięcia z CYFRY+ kanału 13th Street Universal) i dzisiaj dostałem kolejną odpowiedź od CYFRY+, że... moje wypowiedzenie nie zostało zarejestrowane!!! :shock:

Konsultant, który mi odpowiadał na maila, napisał mi też, że w celu weryfikacji mam im przesłać mailem jako załącznik skan kopii mojego wypowedzenia, które wysłałem do nich na ich adres do korespondencji, a także skan dowodu nadania listy poleconego z tymże wypowiedzeniem. Tak też właśnie uczyniłem. Mail do nich z tymi załącznikami właśnie przed chwilką poszedł. :)

Może tym razem te wypowiedzenie wreszcie mi zarejestrują, bo od kilku dni wysyłam im z formularza kontaktowego na stronie nc+ zapytanie, czy już moje wypowiedzenie zarejestrowali. I za każdym razem odpowiedź, że jeszcze nie... :?

Nie wiem tylko czy dzisiaj i czy jeszcze o tej porze oni pracują i czy mogą mi dzisiaj jeszcze odpisać na mojego maila... :roll: Ostatni ich mail od nich do mnie (odpowiedź ws. wypowiedzenia) datuje się na dzisiaj na godz. 12 coś tam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od dłuższego czasu śledzę to forum i zaczynam żałować że jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia,bo widzę że teraz dają dość dobre oferty przy migracji.

Mam takie pytanko czy jeżeli wyślę wypowiedzenie 29 kwietnia poleconym (z powodu wyłączenia gwarantowanych kanałów) i zostanie ono prawdopodobnie zarejestrowane już w maju to umowa zostanie rozwiązana z końcem maja (w razie gdybym się z nimi nie dogadał)? Zgodnie z regulaminem mam 30 dni na wypowiedzenie od wprowadzenia zmian a te 10 dni kwietnia które zostały to wydaje mi się trochę za mało na wysłanie,rejestrację wypowiedzenia i negocjacje,a tak mógłbym w maju negocjować.Aktualnie mam Canal+Optimum HD promo za 62 pln ,dekoder pace pvr(do września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barti, na jaki adres e-mail wysyłałeś ten skan?

Wysłałem to jako odpowiedź na tego ich ostatniego maila do mnie. Na adres: informacje@cyfraplus.com.pl

 

 

Mam takie pytanko czy jeżeli wyślę wypowiedzenie 29 kwietnia poleconym (z powodu wyłączenia gwarantowanych kanałów) i zostanie ono prawdopodobnie zarejestrowane już w maju to umowa zostanie rozwiązana z końcem maja (w razie gdybym się z nimi nie dogadał)?

29 kwietnia to może być już za późno! Wyślij jak najszybciej, najlepiej teraz w najbliższy poniedziałek! Wypowiedzienie musi do nich dotrzeć jeszcze w tym miesiącu, bo inaczej będzie nieważne. Bo zgodnie z regulaminem, wypowiedzenie należy wysłać w terminie jednego miesiąca od daty wyłączenia kanału(ów). Wysyłanie wypowiedzenia tak "na styk" niesie ryzyko, że może do końca miesiąca nie dotrzeć do nich. A jak dotrze pod koniec miesiąca, ale zostanie zarejestrowane w maju to umowa najprawdopodobniej rozwiązana zostanie właśnie w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od dłuższego czasu śledzę to forum i zaczynam żałować że jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia,bo widzę że teraz dają dość dobre oferty przy migracji.

Mam takie pytanko czy jeżeli wyślę wypowiedzenie 29 kwietnia poleconym (z powodu wyłączenia gwarantowanych kanałów) i zostanie ono prawdopodobnie zarejestrowane już w maju to umowa zostanie rozwiązana z końcem maja (w razie gdybym się z nimi nie dogadał)? Zgodnie z regulaminem mam 30 dni na wypowiedzenie od wprowadzenia zmian a te 10 dni kwietnia które zostały to wydaje mi się trochę za mało na wysłanie,rejestrację wypowiedzenia i negocjacje,a tak mógłbym w maju negocjować.Aktualnie mam Canal+Optimum HD promo za 62 pln ,dekoder pace pvr(do września).

Data 29 -04-2013 r nie jest data zbytnio bezpieczną, poniewaz może sie zdarzyć że list dojdzie jednak jeszcze 30 04-2013r do C+ i co wtedy?,

rozwiążą umowę 30 kwietnai i po temacie (obecnie wysłać już za mało czasu zostało do konca m-ca i na negocjację)

Jeżeli juz to po południu 30 kwietnai 2013r. wysłac list polecony nie priorytet za potwierdzeniem odbioru, wtedy dojdzie w maju do operatora i pozostanie 1 m-c czasu na negocjację (rzowiązanie umowy 31-maj-2013r.) dodatkowo nalezy sledzić przesyłke na stronie Poczt Polskiej i zrobic sobie wydruk z data doręczenia ( http://sledzenie.poczta-polska.pl/ )

Tez tak po cichu planuje zrobić, lub dopiero wyślę wypowiedzenie w lipcu po wyłaczniu gwarantownych CNN, cartoon Network czy TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecony następnego dnia raczej nie dojdzie. Chyba, że wysyła się go też w Warszawie. ;)

Mój polecony wg informacji ze strony Poczty Polskiej (opcja śledzenia przesyłki), doszedł do CYFRY+ po 4 dniach. A wysyłałem spod Opola.

Wypowiedzenie wysłane po 30 kwietnia br. będzie już nieważne! Jesli mówimy oczywiście o wypowiedzeniu umowy z powodu usunięcia z CYFRY+ kanału 13th Street Universal, co nastąpiło 1 kwietnia br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...