Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, kara dla abonenta za niedotrzymanie warunków umowy wynosi 299zł. Tylko co z tego skoro abonent nie może jednostronnie zerwać umowy bez konkretnej przyczyny leżącej po stronie operatora. Pisząc bardziej zrozumiałym językiem, nie wystarczy zapłacić 299zł kary jeśli chce się rozwiązać umowę z operatorem bo to on decyduje o ewentualnym niedotrzymaniu warunków umowy i o karnej rezygnacji ze współpracy z abonentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak teraz mam Superpremium +2 karty + 2 PVR i place 124 czyli normalna cena 207-124 czyli moj rabat to 83 zł na miesiąc.83x18=1494 jesli zerwe np po 3 tygodniach.I z kazdym miesiacem 1494-83...dobrze rozumiem..?

 

@dymek77 było milion razy na forum :read::read:

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

 

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak teraz mam Superpremium +2 karty + 2 PVR i place 124 czyli normalna cena 207-124 czyli moj rabat to 83 zł na miesiąc.83x18=1494 jesli zerwe np po 3 tygodniach.I z kazdym miesiacem 1494-83...dobrze rozumiem..?
Tak. Mniej więcej o to chodzi, bo po 3tyg nie da rady rozwiązać umowy. Ale takie zasady dopiero po migracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że nie dostanę odpowiadającej mi oferty z nc+.

 

 

Czy jak wyślę wypowiedzenie w ostatnim miesiącu umowy to ona wraz z tym miesiącem wygaśnie czy będę musiał zapłacić 3 miesiące bez rabatów???

 

Czy Cyfra automatycznie przedłuża umowy na czas niekoreślony jak CP?

 

 

Odpowie ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam umowę do końca marca 2013 (czyli jeszcze tydzień). I się zastanawiam czy wysłać wypowiedzenie jutro( w tym tygodniu zdarzy dojść) czy poczekać aż sami zacznął mnie nękać z powodu zakończenia umowy. Druga rzecz to ta że nie wiem co dalej jeśli kończy mi sie umowa w niedziele to do kiedy będą świecić mi kanały?? poradźcie mi chopy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, gdy Club TV zamienili na CBS Drama to wysłałem wypowiedzenie. Jak już pisałem, wypowiedzenie nie zostało przyjęte, ale w liście zwrotnym informują mnie że to był rebranding i moja umowa się zakończy - ale dopiero 31.04.2013r.

Mam jeszcze jedno wypowiedzenie poleconym wysłać? Czy zostawić tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Twoja umowa ulegnie rozwiązaniu bez składania dodatkowych wypowiedzeń. Jednak dla własnego dobra zadzwoń do CTA i zapytaj czy Twoje wypowiedzenie umowy jest aktywne i czy umowa zakończy się z końcem kwietnia. Rozmowa będzie nagrywana więc jeśli Cyfra+ później zmieni zdanie to w razie czego będziesz mógł złożyć reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, gdy Club TV zamienili na CBS Drama to wysłałem wypowiedzenie. Jak już pisałem, wypowiedzenie nie zostało przyjęte, ale w liście zwrotnym informują mnie że to był rebranding i moja umowa się zakończy - ale dopiero 31.04.2013r.

Mam jeszcze jedno wypowiedzenie poleconym wysłać? Czy zostawić tak jak jest?

 

Mam dokładnie tak samo z tą różnicą że koniec 31.05.13.Nigdzie nie zamierzam dzwonić mam to na piśmie i już. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, gdy Club TV zamienili na CBS Drama to wysłałem wypowiedzenie. Jak już pisałem, wypowiedzenie nie zostało przyjęte, ale w liście zwrotnym informują mnie że to był rebranding i moja umowa się zakończy - ale dopiero 31.04.2013r.

Mam jeszcze jedno wypowiedzenie poleconym wysłać? Czy zostawić tak jak jest?

 

Kwiecień ma 30 dni :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dopiero spojrzałem uważniej na umowę i mam ją jednak do 30 kwietnia 2013. Niewiem dlaczego ale w moim ICA ceny za mój pakiet powindowały do góry tak jakby nie były już w promocji. Wypowiedzenie wysyłam dzis. A co się stanie z paczką Canal+ która posiadam w umowie??- mam rozumieć że paczka to sa wszystkie kanały Canal+ a nie że od 5 kwietnia zostawia mi tylko jakieś family???????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już w innym wątku:

mam umowę z C+ do lipca 2013 r.

Opcja Superpremium HD, MR i dekoder Ariva.

I jak zobaczyłem ceny nowych pakietów w NC+ i warunki MR i kart to spokojnie czekam i rozwiązuję umowę.

Te nowe warunki są dla mnie nie do przyjęcia.

Sorki ale wolę inaczej wydawać kasę niż na ślęczenie przed TV i np. oglądanie jak 22 gości gania bez ładu i składu za piłką.

A dzieci lepiej zabrać na spacer niż serwować im pseudo bajki, gdzie przemoc jest na porządku dziennym.

Będzie mi żal kina na HBO i C+ ale jakoś to przeżyję :)

Pa, pa C+, już wkrótce.

Dodatkowo nie zapomnę ci podwyżki, którą mi zasunęliście w pierwszym miesiącu po podpisaniu umowy. Jeszcze raz dziękuję :)

 

Z drugiej strony nie rozumiem waszego rozgoryczenia tą ofertą: tu naprawdę nie ma przymusu.

Można rozwiązać umowę i tyle.

Życie naprawdę jest łatwiejsze i przyjemniejsze bez TV :)

 

Poza tym jak sporo osób się wk...wi i rozwiąże umowy to NC+ będzie miało problem i to duży.

 

Myślę, że warto się postawić, bo 2,5 miliona klientów to nie grupa przedszkolaków, którym można opowiadać i proponować bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...