Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dodam, że jeśli będzie jakakolwiek podstawa, żeby zerwać umowę z Cyfrą, to to zrobię bez wahania i z radością, bo jestem niezadowolony z oferty. Jeśli nowi mają więcej za mniej, to ja chętnie podziękuję tej platformie. Dajcie mi tylko po temu sposobność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek chyba nie rozumie o co chodzi w kapitalizacji. Kupiłem dwa lata temu plazme 50 cali za 4 tys, teraz taką samą mogę kupić za 2,5tys to co teraz? Mam pojechać do siedzimy Samsunga i kazać im aby zwrócili mi te 1,5tys, bo teraz każdy kto przyjdzie z ulicy ma ten sam telewizor taniej? Ogarnij się człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój ulubiony wątek. Zamierzam zerwać umowę z cyfrą zaraz, jak tylko nadarzy się jakakolwiek okazja. Mam niekorzystną umowę, bo płacę za ten sam pakiet Kompakt HD więcej, bo 44zł zamiast 38, a na dodatek nie mam darmowej opcji kanałów HD. Więc jak tylko wyczytam w tym wątku, że jest okazja, bo są zmiany, to umowa zerwana i baj baj cyfro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinasz się, bo skorzystałeś z promocji mniej korzystnej niż ta, która później była. To był Twój wybór i winić nikogo nie możesz za to. tak samo jak będzie Twoim wyborem zerwanie umowy, bo operator w późniejszym czasie dawał lepsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. almali. Muszę Ci podziękować, za uświadomienie jak powinienem postępować. Dziś kupowałem masło i płaciłem za nie 3.49. Problem w tym, że to samo masło w tym samym sklepie w poniedziałek kupowałem po 4.59. Walnąłem ręką w ladę i zarządałem zwrotu za poniedziałkowe zakupy, bo jak dziś ja i inni klienci mogą płacić mniej niż ja w poniedziałek? Zagroziłem, że więcej u nich nie kupię. I wiesz co? Poskutkowało.

Sorki za mały off top ale nie mogłem sie powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w jednym z centrum handlowych w punkcie nc+ ruch jak nie wiem. Tylko nikt nie kupuje tylko najeżdża na gościa co to za lista kanałów, czemu takie ceny. Gościu nie kumaty wcale i nic nie wie. W pewnym momencie robiłem jako informacja :) Obok punkt CP i miła pani zdenerwowanym ludziom rozdaje ulotki i tłumaczy że jakie mają niskie ceny i mr bez żadnych kabli. Praktycznie większość ludzi mówiła że jak wszystkich C+ nie dadzą w niższych cenach to rezygnują.

A co do wysyłania wypowiedzeń to wysyłasz na adres C+ bo z nimi masz umowę. Za jakiś czas zadzwoń i się zapytaj czy już je mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już wysłać. Ważne żeby nie przekroczyć okresu miesiąca do dnia zakończenia umowy.

 

Jednakże jeśli chcesz szybciej zakończyć umowę, to wstrzymaj się z wysyłką wyżej wymienionego wypowiedzenia, tylko poczekaj na ich korespondencję. Prawdopodobnie (masz opcję C+) na początku kwietnia dostaniesz kuszącą ofertę przejścia do nc+ na którą nie musisz się zgodzić, a wtedy umowa ulegnie rozwiązaniu. Chociaż tu są rozbieżne opinie. Jest jeszcze opcja z kanałami Zone Romantica, TCM i 13th Street, które niedługo odpadną (ZR nadaje do końca marca, reszta nie wiem), więc z ich powodu również możesz wysłać wypowiedzenie. Możliwości będzie dość sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie niektórzy abonenci mają podstawę do rozwiązania umowy już od 1 kwietnia.

Przechodząc do rzeczy:

Od dnia wczorajszego zostałem pozbawiony możliwości odbioru kanałów

autorskich Cyfry+ w wersji SD.

Wprawdzie korzystam z dekodera PACE PVR, niemniej jednak antena

satelitarna, którą zakupiłem od Cyfry przy zawieraniu umowy w roku

2008, a której do chwili obecnej używam uniemożliwia mi odbiór kanałów w wersji HD (standardowa antena 60 cm)

Zawierając Aneks Akcji CYFRA+ Powrót w lutym 2012 r. (Okres Minimalny Umowy kończy się 31 maja 2013 r.) zawartość

programowa pakietu, który posiadam gwarantowała mi dostęp do wszystkich kanałów autorskich Cyfry w wersji SD (w Regulaminie promocji w każdym pakiecie występowało wyraźne rozróżnienie na kanały autorskie Cyfry w wersji SD i HD).

 

Zastanawiam się jak rozwiązali sprawę z osobami, które mają dekodery SD - czy te osoby mają jakąś odrębną listę programów, z dostępem do kanałów w wersji SD ?

Kolejna sprawa, zastanawia mnie dlaczego np. kanał MiniMini HD został zdublowany (na nowej liście programów znajduje się na pozycji nr 42 i 90)

 

Dzisiaj rano napisałem e-maile do Cyfry z zapytaniem jaką mają propozycję w związku z sytuacją, o której napisałem powyżej żeby do końca trwania Okresu Minimalnego Umowy umożliwić mi odbiór wszystkich kanałów autorskich Cyfry+ w wersji SD.

 

Jeśli nie uzyskam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi do poniedziałku, od razu wysyłam rezygnację z umowy ze skutkiem obowiązywania od 1 kwietnia w związku ze zmianą oferty programowej. Zobaczymy co zrobią, ale ewidentnie tutaj jest jakieś niedopatrzenie. Prawda jest taka, że ta cała fuzja była wszystkim tak potrzebna jak przysłowiowej k....ie pięcoraczki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pyt.... Nie ukrywam że jestem wk... zmiana listy kanałów i czy jest jakas opcja po tej fuzji aby zrezygnowac z umowy...

 

Umowe przedłużyłem z cyfra w lutym tego roku na 15 miesięcy na pakiet

c+optimum

Promo hd

multiroom

I to wszystko za 77 zł dodatkowo na pol roku dali mi hbo, cinemaxy itp ....

 

Ale jak dziś weszłem na ICA to pokazuje mi coś takiego :

 

pakiet

CANAL+ OPTIMUM HD107zł

 

opcje dodatkowe:

Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom.20zł

HBO HD27zł

HD - Optimum promo8zł

CINEMAX HD0zł

FILMBOX HD0zł

Twoja umowa obejmuje również najem terminalu

 

 

Czy oni chą mnie wkręcic abym płacił prawie 200zł czy jak ? Będą mi dawać podwyżkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawy jestem czy jakas podwyzke beda dawac.... Pamietam jak poprzednim razem przedluzalem umowe na kwote 57zl za ten sam pakiet to po 3 miesiacach podniesli mi na 65 i wkrecali mnie ze info zostalo wyslane do mnie i ze mialem kilka dni aby zrezygnowac ale ja nic wtedy nie dostalem..hehe...

Ciekawe czy znow teraz beda dawac podwyzke.. hmmm... moze uda sie jakos zrezygnowac bez ponoszenia kosztow..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaba84 - Gdy przedłużałeś umowę w lutym tego roku, to czy w Regulaminie promocji w części, która odnosi się do zawartości programowej w poszczególnych pakietach masz np. kanał MiniMini w wersjach SD i HD ?

 

Ja pisałem dziś e-maila na adres:

informacje@cyfraplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że nie dostanę odpowiadającej mi oferty z nc+.

 

 

Czy jak wyślę wypowiedzenie w ostatnim miesiącu umowy to ona wraz z tym miesiącem wygaśnie czy będę musiał zapłacić 3 miesiące bez rabatów???

 

Czy Cyfra automatycznie przedłuża umowy na czas niekoreślony jak CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale czy spółka Canal + Cyfrowy nadal istnieje czy teraz mam umowę z nc+? Obawiam się sytuacji, że choć wyślę na właściwy adres to moje wypowiedzenie nie zostanie uznane bo np spółka C+ nie istnieje.
Jak nie istnieje? A 1.5mln abonentów to z kim ma podpisaną umowę i kto im świadczy usługi? Ja rozumiem, że forum jest po to, żeby pytać, ale miejcie czasem litość dla tych co to czytają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...