Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lepiej wysłać wypowiedzenie, choć w tym przypadku gdy abonent jest już na "czasie nieokreślonym" może lepiej przeliczyć, czy nie bardziej opłaca się dostać trochę gorsze warunki, ale wcześniej i nie płacić pełnych stawek, czy czekać do końca na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Data oraz miejscowość ]

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym chciałbym oświadczyć, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu [ Data zawarcia umowy z Cyfrą+ ] i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie podpisanej umowy okresu minimalnego.

Z poważaniem,

[ Imię i nazwisko ]

 

Adres: [ Adres ],

Telefon: [ Telefon ],

Nr abonenta: [ Nr abonenta ]

 

 

Witam,

 

Mam pytanie odnosnie wysłania rezygnacji. Czy cytowana wyzej forma rezygnacji bedzie poprawna dla umowy, którą podpisywałem poraz pierwszy? Chodzi mi dokładnie o kawałek "...i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie podpisanej umowy okresu minimalnego." Jest to moja pierwsza umowa z cyfra, nigdy jeszcze jej nie przedluzalem wiec chyba zadnego aneksu do umowy nie posiadam? Jak to poprawnie skonstruowac w wypadku jezeli jest to pierwsza moja umowa z Cyfrą?

 

Jezeli to wazne, to konczy mi sie w Lipcu.

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelka pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :)

 

Jeszcze jedno pytanko. W umowie mam dwa adresy. Dane abonenta - tutaj mam dane z dowodu osobistego i Adres do korespondencji - tutaj gdzie przychodzi od nich korespondencja i tutaj gdzie mam zestaw. Ktory adres wpisac w rezygnacji? Ma to jakies znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy wiecie cos o odłączeniach kanałów w Cyfrze tak aby wypowiedziec umowę?? Chcę się na siłe pozbyć tego dziadostwa!!!

 

Ewentualnie jestem nawet skłonny zapłacic karę za to!!!

I tu mam pytanie...

Czytam na umowie, umowa zawarta na okres 15mc w przypadku rezygnacji abonent musi zapłacić kwotę 299zł w terminie 7 dni.

mam pytanie czyta kwota jest malejąca?? Tak jak w przypadku sieci GSM gdzie rabat jest pomniejszany o okres do końca umowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie cos o odłączeniach kanałów w Cyfrze tak aby wypowiedziec umowę?? Chcę się na siłe pozbyć tego dziadostwa!!!

 

Ewentualnie jestem nawet skłonny zapłacic karę za to!!!

I tu mam pytanie...

Czytam na umowie, umowa zawarta na okres 15mc w przypadku rezygnacji abonent musi zapłacić kwotę 299zł w terminie 7 dni.

mam pytanie czyta kwota jest malejąca?? Tak jak w przypadku sieci GSM gdzie rabat jest pomniejszany o okres do końca umowy??

 

Po co brałeś jak to takie "dziadostwo"? Więc płać kare i ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...