Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem pewna, że do 15.03 można składać takie wymówienia...więc to może Ciebie ktoś zle poinformował?;)

Sprawa jest dość jasna, kazdy ma prawo wypowiedziec umowe w ciągu 14 dni po zmianie np. regulaminu czy podwyżek od daty otrzymania informacji o tych zmianach.

Jezeli ktoś otrzymał list np. 22 lutego 2012 roku to czyja to wina - jego? w takim przypadku ma prawo zdecydowac sie na wypowiedzienie umowe do 7-marca-2012r., i mieć date stempla pocztowego na potwierdzeniu listu poleconego najpoźniej 7-03-2012r.

Kiedy C+ odnotuje w sytemie ten fakt to juz jej sprawa.

Doradził bym aby po otrzymaniu takiego listu o zmianie ceny w tak poźnym terminie niezwłocznie wysłac wypwiedzenie i emailem o takim opóźnieniu poinformować C+, tak dla jasności sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "otrzymanie informacji" w tym przypadku ?

Email, list zwykły, telefon ?

Miesiąc czasu do rezygnacji ?

Jakieś teorie tworzycie.

Spokojnie najpierw przeczytaj do końca wypowiedż, w której w dalszej części jest wyraznie napisane o otrzymaniu informacji o zmianach listem.

Co do e-maila to podałem aby o fakcie tak dużego opoźnienia poinformować tylko i wyłacznie grzecznościowo !

Zresztą też poczytaj wspomniane artykuły regulaminu.

 

... przeciez zmiany w cenniku obowiazuja od 1 marca i do tego dnia powinny wplynac rezygnacje

po tym terminie rezygnacja ujmowana jest jako zerwanie warunkow umowy i doliczana jest kara na rzecz operatora 300 PLN

Masz racje, ale sytuacje losowe sie zdarzaja, a skoro list nie był polecony, bo operator oszczędzał na znaczkach to czyja wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już opisałem w tym wątku, moje kontakty z Cyfrą i rezygnacją, streszcze pokrótce,

15 grudnia dociera do mnie list z info iż zmienia się regulamin 1 stycznia 2012, nastepnego dnia wysyłam rezygnacje poleconym...

rezygmacja nie uznana, pytam dlaczego, odpowiedź że mialem 14 dni na rezygnacje, odpowiadam że wysłałem nastepnego dnia,

jeszcze raz podaje artykuł regulaminu który o tym mówi, dostaje odpowiedź iż akcja wysyłkowa miała miejsce od listopada i datą graniczną ( którą sobie cyfra ustaliła) jest 10 grudnia, i co z tego że w regulamini jest 14 dni jak można sobie ustalić date graniczną i abonent nic nie może.

Doszedłem do wniosku że ten ich regulamin jest jak w tym powiedzieniu, tylko po to aby go łamać.

 

Na szczęście jest podwyżka, o której do tej pory nie zostałem poinformowany, jednak czytałem to forum na początku stycznia, pojawiły się głosy iż coś przysyłają, więc wysłałem za wczsu polecony z potwierdzeniem odbioru. Tym razem to oni prosili mnie, ale figa z makiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...