Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli miałes podpisaną 14.12.09 to umowa zaczynała sie od 01.01.10 (pierwszy niepełny miesiac gratis) a wiec trwa do końca roku. A wysłałes wypowiedzenie umowy?

Nie , mialem nadzieje ze podesla/zadzwonia z jakas oferta . Ale jutro lece na poczte z podziekowaniami dla cyfry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna łatwiej:

Jan Czarny Psia Wola 15 listopada 2001 r.

Błotna nr zachlapany

500 - 700 Psia Wola..

Nr abonenta 000123344555

 

Zwracam sie z prosba o rozwiazanie umowy z dniem 01.01.2012 ze wzgledu na zmiany w regulaminie, których nie akceptuje.

 

Własnoreczny podpis.

 

Czy w związku ze zmianami w regulaminie mogę rozwiązać umowę z dniem 1.12.2011r.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczów ,to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

ale do rzeczy dzisiaj dostałem aneks i zastanawiam się nad wypowiedzeniem i mam takie pytania

1 wypowiedzenie wysyłam na Sikorskiego 8

2 umowę mam na okres minimalny /kiedy będzie rozwiązana/ -wypowiedzenie wysyłam w ciągu paru dni

3 kiedy mogę podpisać nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczów ,to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

ale do rzeczy dzisiaj dostałem aneks i zastanawiam się nad wypowiedzeniem i mam takie pytania

1 wypowiedzenie wysyłam na Sikorskiego 8

2 umowę mam na okres minimalny /kiedy będzie rozwiązana/ -wypowiedzenie wysyłam w ciągu paru dni

3 kiedy mogę podpisać nową

To żeś zaczął..

Odpowiedź na swoje pierwsze pytanie masz JEDEN post wcześniej.. Masakra.

Odpowiedź na drugie pytanie to 1.01.2012 choć to też było na poprzednich stronach wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co zrywacie umowy, żeby potem pytać kiedy możecie podpisać nową? Przecież każda nowa aktywacja kosztuje jakieś pieniądze. Czy naprawdę się to opłaca?

@sebastiano082: przeczytaj sobie parę postów wyżej masz dokładne informacje. Czy musimy powielać wątki i co pewien czas wszystkim przypominać? Ciężko spojrzeć kilka postów wcześniej? Na wypowiedzenie masz 14 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co zrywacie umowy, żeby potem pytać kiedy możecie podpisać nową? Przecież każda nowa aktywacja kosztuje jakieś pieniądze. Czy naprawdę się to opłaca?

 

w 99 % to się opłaca - ot taka zabawa w kotka i myszkę - oni wiedza ze znacząca większość z tych co wypowiedzieli i tak powróci a Ty wiesz że jak tego nie zrobisz to płacisz jak jeleń :):)

A wprowadzenie tego TV rachunku akurat teraz to złoty środek dla tych którzy zawarli w roku ubiegłym umowy na 19miesiecy gdzie rabat kończył sie po 9miesiacach ... iteraz juz sie płaci 100% :( - jest okazja albo obniżyć wydatk ialbo za tą kasę mieć znacznie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie nie bedzie tak łatwo po zniknieciu Movies24 zrezygnowac z umowy. A to z tego powodu, ze tego kanału nie ma w nowym regulaminie, ktory Cyfra wysyła do abonentow. Decyzje o jego nieprzyjeciu mamy podjac w ciagu 14 dni. Jezeli nie wypowiemy umowy w zwiazku z nowym regulaminem, to wchodzi on w zycie 1.01.2012. W ten sam dzien wypada Movies24, ale regulamin z jego brakiem zaakceptowalismy wiec nie mozemy sie powolac na jego brak 1.01.2012 bo go w regulaminie nie bylo. No chyba że się myle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychoo napisałeś dobrze. Nie mylisz się. Natomiast wracając do opłacalności:

@trax i @toom policzcie, skończyła się promocja w październiku, zatem i tak płacisz jeszcze listopad i grudzień już pełną stawkę 139 zł wychodzi Ci przez 7 miesięcy 973 zł. W nowej promocji płacisz 99 zł x 7 + aktywacja dekodera 79 zł = prawie 779 zł różnica 200 zł. Ok opłaca się, ale pamiętaj że nie skończysz umowy w lipcu 2012, tylko w sierpniu 2013, więc dolicz sobie jeszcze opłaty za kolejne 12 miesięcy od lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość ,że nie przyjmą mojej rezygnacji z powodu nowego regulaminu ? nie zalegam z płatnościami ,tylko kończy mi się promocja na abonament /50%/ umowę mam do 01.2013/ trzeba będzie płacić full 178 zł

pytam,bo nie wiem czy podpisywać nową umowę ,żebym nie został na dwóch ,bo rezygnacji nie przyjmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...