Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DejwidBDG, nie banda idiotów, tylko duża rotacja ludzi, raz trafisz na doświadczonego, raz na świeżaka. Często też ludzie tak formułują pytania, że muszę dopytać o co dokładnie im chodzi, żeby nie powiedzieć ogólnie, jak pytają o jakiś szczegół i na odwrót.

 

W obecnym regulaminie sprawdź czy masz zapis o rachunku TV lub polsaty w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem stare wpisy na tym forum bo interesuje mnie rozwiązanie umowy z powodu zmiany regulaminu. Jesli dobrze zrozumiałem, mozliwość taką będą mieć tylko ci którzy w systemie Cyfry mają tunery HD. Ja mam tuner Sagemcom kupiony z drugiej ręki i Cyfra o tym nie wie. Czyli co, ja nie będę miał możliwości wcześniejszej rezygnacji z umowy.

Umowę podpisałem w styczniu 2011 na start + c+sport, w kwietniu nie wiem czy podpisałem nową czy tylko aneks ale dostałem C+start do sierpnia 2012 i tak bym zostawił ale we wrześniu dałem sie namówić przez telefon na podwyższenie pakietu na C+kompakt za 47 zł. Miałem nadzieję / i nadal mam / , że przyjdzie mi ten regulamin i będę miał możliwość wrócić do pakietu C+start.

Mam jakieś szanse ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dot. nowego regulaminu- dla abonentów mających dekodery SD jest wyjście aby zerwać umowę z powodu zmiany oferty programowej Pakietów (braku w ofercie programowej kanału Movies24). dzwoniłam.. konsultant potwierdził.. także jeśli ktoś podpisywał umowę przed 1 paźdzeirnika opcja j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowę aneksowałem telefonicznie 27.09,patrząc na regulamin nie widzę kanału Movies24 w pakietach,nie mam zamiaru wypowiadać umowy ze względu na zmianę regulaminu gdyż warunki bardzo dobre(C+Optimum-57zł,multiroom),natomiast odnośnie powyższych postów,ww. kanału nie ma w moim regulaminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotyczyło abonentów którzy mają ten kanał ale ze wzgledu na wprowadzenie nowego regulaminu mówiąc w szczególności o zmianach dot. rachunków na dekodery hd.. podałam opcję, furtkę dla tych co chcą zerwać umowę a maja dekodery sd

 

.. do TIDES no to jak nie masz zamiaru to po co te oświadczyny??? chyba nie ten wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem list z Cyfry+ za aneksem do umowy (zmiana regulaminu).

Moje pytania:

1. Ile mam czasu na decyzję i od jakiej daty licząc - doręczenia listu czy jego wysłania?

2. Gdybym wypowiedział umowę, kiedy zostanie wyłączony sygnał?

3. Wiadomo coś już nt. promocji grudniowych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ blueman

Czyli teoretycznie mogę wycofać wypowiedzenie umowy, gdyby w grudniu nie pojawiło się nic ciekawego?

 

ps. 14 dni od jakiego dnia? BO otrzymałem list w kopercie niestęplowanej, bez żadnej daty a przesyłka nie była polecona.

14 dni od daty otrzymania nowego regulaminu :) jest to teoretyczny termin bo wiadomo jak działa Poczta Polska :)

Tak, będziesz mógł wycofać wypowiedzenie.

 

Lennar - już nic nie zrobisz. Masz nowy regulamin to po pierwsze, a po drugie nie masz w tym regulaminie zapewne kanału Movies24. Więc lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...