Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no tak pepe1974 ale jak ja nie mam dekodera hd (a w przyszlosci chcialabym od nich wziac) to czy ten regulamin co teraz ma przyjsc moge z nim sie nie zgodzic jesli na dzien dzisiejszy mnie nie dotyczy i wypowiedziec umowe juz w listopadzie?? zaraz Cyfra bedzie mi psac ze mnie to nie dotyczy na dzien dzisiejszy i nie moge sie wypowiedziec ;) !!
Możesz się nie zgodzić... nowy regulamin wchodzi w życie z dn. 01/01/2012 i z tą datą umowa zostanie rozwiązana, masz 14 dni od otrzymania informacji o nowym regulaminie, w praktyce pewnie do końca listopada, na wysłanie wypowiedzenia, pamiętaj tylko żeby w treści umieścić informację że chcesz rozwiązać umowę ze względu na ZMIANĘ REGULAMINU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego z Pace PVR HD i multiroom . Magazyn dostaje e-mailem i zrezygnowałem z faktury papierowej. Z tego co wiem pismo o nie przedłużaniu umowy trzeba dostarczyć do Cyfry 3 miesiące przed terminem czyli do końca listopada 2011r. Czy mogę wysłać już takie pismo a ewentualnie 2 rezygnacje ze względu na zmianę regulaminu ? Co będzie korzystniejsze pod kontem negocjacji nowej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekbaj, bądź poważny, najpierw chcesz rozwiązywać umowę przez wzgląd na brak akceptacji regulaminowych zapisów, a później negocjować nową umowę? :)

 

Toż to komedia jakaś.

 

No, chyba że nowa umowa będzie już na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego z Pace PVR HD i multiroom . Magazyn dostaje e-mailem i zrezygnowałem z faktury papierowej. Z tego co wiem pismo o nie przedłużaniu umowy trzeba dostarczyć do Cyfry 3 miesiące przed terminem czyli do końca listopada 2011r. Czy mogę wysłać już takie pismo a ewentualnie 2 rezygnacje ze względu na zmianę regulaminu ? Co będzie korzystniejsze pod kontem negocjacji nowej umowy ?

pod kątem negocjacji nowej umowy - lepiej ze względu na koniec okresu minimalnego, Jeśli masz umowę na czas określony (do końca lutego) to obowiązuje Cię miesięczny okres wypowiedzenia (NAJPÓŹNIEJ do końca stycznia powinieneś wysłać wypowiedzenie - ale możesz wcześniej) od początku grudnia możesz zacząć negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.01.2012 r. wchodzi kolejny, nowy regulamin Umowy o Abonament. Informacje będą wysłane w listopadzie z rachunkiem. Zmiana polega na tym, że posiadacze dekoderow HD i PVR (tylko i wyłącznie zarejstrowanego na umowie) będą otrzymywali informacje o płatności na dekoder na kanale 190. Nie bedzie już wysyłana do tej grupy Abonentów forma papierowa. Jeżeli ktoś ma podany @ w systemie, automatycznie będzie wysyłana forma pdf. Owszem, jest mozliwosc dalszego wysyłania rachunków w formie papierowej - ale to wiaże się kosztem 5 zł (za każdym razem). W przypadku wymiany dekodera HD na SD - wysyłanie rachunków będzie tak jak dotychczas - papierowa wersja i bezpłatnie.

Zgodnie z Regulaminem, Abonentowi przysługuje prawo odstąpienia od Umowy w ciagu 14 dni od daty otrzymania pisma.

Rachunek listopadowy będzie ostatnim rachunkiem w formie papierowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy zarejestrowane do kontraktu? Gdzie tego szukać w umowie?

Podpisując umowę mozesz kupić dekoder HD lub wynająć PVRa. Ja dobrałem dekoder Philips 3201 SD, gdyż mam spliter. W sprawie rezygnacji muszę poczekać na likwidację movies24 - względy czysto ekonomiczne. Ale wiem, że będzie wiele narzekań na likwidację rachunków i pojawianie się komunikatu. Plusem byłoby, gdyby ten komunikat miałby być tylko na jednym konkretnym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komunikat bedzie małą koperta w gorym rogu ekranu. Znikajacy wraz ze zniknieciem belki z info o programie. A TV rachunek tylko na 190 programie.

Odnosnie rezygnacji: ze wzgledu na usuniecie moves 24 jak i zmiana regulaminu. Znowu bedzie wielu co sie obudzi po fakcie.

 

najśmieszniejsze jest to, że ludzie mają ciekawe promocje, rezygnują dla zasady, a potem idą podpisać nową umowe, często na ciut gorszych warunkach... Minusem nowych umów jest chociażby opłata za aktywację dekodera (ok 100 zl)...

 

no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komunikat bedzie małą koperta w gorym rogu ekranu. Znikajacy wraz ze zniknieciem belki z info o programie. A TV rachunek tylko na 190 programie.

Odnosnie rezygnacji: ze wzgledu na usuniecie moves 24 jak i zmiana regulaminu. Znowu bedzie wielu co sie obudzi po fakcie.

 

najśmieszniejsze jest to, że ludzie mają ciekawe promocje, rezygnują dla zasady, a potem idą podpisać nową umowe, często na ciut gorszych warunkach... Minusem nowych umów jest chociażby opłata za aktywację dekodera (ok 100 zl)...

 

no ale...

To niewielki procent, zdecydowana większość to użytkownicy SD. Wielu chce przejść na HD dołączając opcje do pakietu ale za prawie 26zł rezygnują. Likwidacja movies24 da im furtkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej pomocy dalem się nabrać cyfrze na promocje pakiet optium z canal+ umowa 69 miesiecznie a teraz dowiaduje sie ze jest mozliwosc za 57 dzwonilem do cyfry dwa razy aby zmienic na 57 zl to nie chca sie zgodzic co moge teraz zrobic zeby miec 57 zl pomocy bo to wazna roznica dla mnie te 12 zl i nie chce im płacić więcej jak mogę mniej,pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej pomocy dalem się nabrać cyfrze na promocje pakiet optium z canal+ umowa 69 miesiecznie a teraz dowiaduje sie ze jest mozliwosc za 57 dzwonilem do cyfry dwa razy aby zmienic na 57 zl to nie chca sie zgodzic co moge teraz zrobic zeby miec 57 zl pomocy bo to wazna roznica dla mnie te 12 zl i nie chce im płacić więcej jak mogę mniej,pozdrawiam wszystkich.

nie dałeś się nabrać, tylko zaakceptowałeś warunki umowy :brawo:

... i oczywiście to nie Twoja wina! :mrgreen: kazali Ci! :lol2: przymuszali! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...