Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bardzo łatwo to sprawdzić ja już dwa razy dzwoniłem do boa i dwa razy usłyszałem że jest taka możliwość aby rozwiązać umowę ze względu na brak kanału Podróże tv który jest wyraźnie podany w ofercie programowej danego pakietu w raz z cenami pakietów.

Wystarczy wprost zapytać się konsultanta, i będziemy wiedzieli wszystko na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo łatwo to sprawdzić ja już dwa razy dzwoniłem do boa i dwa razy usłyszałem że jest taka możliwość aby rozwiązać umowę ze względu na brak kanału Podróże tv który jest wyraźnie podany w ofercie programowej danego pakietu w raz z cenami pakietów.

Wystarczy wprost zapytać się konsultanta, i będziemy wiedzieli wszystko na temat.

Masz rację, też otrzymałem takie zapewnienie, zresztą Artykuł 7, paragraf 1 wszystko wyjaśnia. Dzięki za podpowiedź, droga do o wiele lepszej oferty Cyfrowego Polsatu, albo wysokiej jakości na platformie n otwarta :D Polecam innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul 7 $2.

 

Niektore programy dostarczane sa przez nadawcow niezaleznych od operatora CYFRA+. Operator CYFRA+ zapewnia Abonentowi dostep do poszczegolnych Programow, o ile dostepnosc do nich nie jest ograniczona z przyczyn, na ktore Operatora CYFRA+ nie ma wplywu

 

Wiec nie wiem czy tu nie tkwi problem bo to nie z winy Cyfry tego programu po prostu nie ma.....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zerwać umowę bo uległa zmianie struktura pakietów. Nie obchodzi Ciebie dlaczego tego kanału nie ma itp, itd. Cyfra może dochodzić z kolei swoich praw od producenta kanału, ale to już nie Twoja sprawa.

 

Artykul 7 $2.

 

Niektore programy dostarczane sa przez nadawcow niezaleznych od operatora CYFRA+. Operator CYFRA+ zapewnia Abonentowi dostep do poszczegolnych Programow, o ile dostepnosc do nich nie jest ograniczona z przyczyn, na ktore Operatora CYFRA+ nie ma wplywu

 

Wiec nie wiem czy tu nie tkwi problem bo to nie z winy Cyfry tego programu po prostu nie ma.....

 

Krzychu

tak tylko tu mowa o kanałach fta spoza pakietów Cyfry.

 

A tak poza tym weźmy pod uwagę sytucję kiedy kończy się umowa z nadawcą i nadawca nie chce przedłużyć umowy z Cyfrą. Czy to sytuacja niezależna od operatora? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym weźmy pod uwagę sytucję kiedy kończy się umowa z nadawcą i nadawca nie chce przedłużyć umowy z Cyfrą. Czy to sytuacja niezależna od operatora? :)

 

Mysle ze to diametralna roznica bo to Cyfra+ dogaduje sie z dostawca..... I to tez od Cyfry zalezy czy chce przedluzyc ten ewnetualny nadawca czy nie. Ale jesli cos jest bezplatne i do tego chodzi o calkowite znikniecie tego kanalu to mysle ze 7 $ 2 jest ku temu wlasnie napisany.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Podróże TV był to kanał FTA i Cyfra de facto nie miała na jego obecność wpływu, tak więc mogą się bronić zapisem Art. 7 $2 i odmówić uznania reklamacji :P

 

To nie moja wina (ale mój zysk...) że nasze platformy oszukują ludzi na liczbie kanałów.

Drastyczny przykład: poszerzenie pakietu familijnego w CP o... Mango24 :lol:

 

Natomiast o tym czyja to wina nie ma co dyskutować bo zdaje się że UOKiK orzekł że abonent może rozwiązać umowę niezależnie od przyczyn zmian programowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego września wysłałem do c+ rezygnację z ich usług oczywiście w terminie trzy miesięcznym jak jest w ich regulaminie. Dzisiaj dostałem list od c+ cytuję : Szanowny panie z przykrością przyjejiśmy decyzję o rezygnacji z abonamentu CYFRY+. ..... Przygotowaliśmy SPECJALNĄ, niezwykle korzystną ofertę cenową.... Będą dzwonić no i zobaczymy co to będzie za oferta. To jest dobry sposób na jakiś upust w abonamencie, więc drodzy próbujcie jest sens

 

ALF :roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie z przykrością przyjeliśmy decyzję o rezygnacji z abonamentu CYFRY+. ..... Przygotowaliśmy SPECJALNĄ, niezwykle korzystną ofertę cenową....

 

Ta niezniszczalna formuła takstu z Cyfry+ jest przekazywana każdemu rezygnującemu, odkąd pamiętam, ho, ho, ho i zna go prawie cała Polska i wszyscy się śmieją. :P

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich.Jestem tu nowy i mam pewne pytanie.Jestem abonentem cyfry od 2000r (Wizja TV).Chcę zrezygnować z umowy bo wnerwia mnie płacenie czynszu za dekoder.Czy po rezygnacji z umowy jest możliwość podpisania ponownie nowej aby skorzystać z promocji i zakupienia dekodera na własność.Z góry dziękuję za odpowiedzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem rezygnację... ale nie wiem czy nie skorzystać z niezwykle ATRAKCYJNEJ oferty...

 

 

No ja jestem z cyfra od wrzesnia 2003 i juz tez skorzystalem z takiej oferty dostalem -10zł przez 6 miesiecy i canal plus tez na 6 miechow za free ale w przyszlym roku nie wiem czy nie przejde do "n" ale mam jeszcze 8 miesicy wiec zobaczymy co przyniesie czas.

 

 

A i jeszcze jedno korzystam z pakietu komfortowego i ostatnio zadzwonilem bo stwierdzilem ze przejde na tematyczny, to mila pani zaproponowala mi pozostanie przy komfortowym a ona da mi 10zł znizki i tak teraz place 58zł na miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...