Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok poszło zapytanie potem zadzwonię jak nie zdążą do 15stej;p oddzwonić :D I zapytam czy będzie można tak zrobić jak napisałeś bo 1miesiąc im podarowac? to troszeczkę nie fer:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ta Cyfra tyle dni robiła z Twoim pismem ?

Potrzebują "tylko" trzy tygodnie na łaskawe rozpatrzenie pisma? Wytłumaczenia są dwa: albo robi to jedna osoba albo zostali za[beep] takimi pismami.

Ja pisze do nich od 19 stycznia- bo tego dnia moje pismo do nich wpłynęło- i ciągle mi odpisują że jeszcze nie zarejestrowane i proszą o cierpliowość.

Zastanawiam się nad wycofaniem pobrania z mojego konta opłaty za styczeń ale trochę się obawiam bo nie wiadomo co z opłatą za styczeń-zwrócą na konto czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Jeśli Ci tak powiedziano to tak będzie. Trzeba cierpliwe czekać. Nie ma innego wyjścia.Obawiam się tylko czy przy obecnym tempie rozpatrywania pism rozwiążą umowę przed następnym pobraniem z konta-7 każdego miesiąca- bo wtedy będzie problem z odzyskaniem kasy. No ale może wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pismo o rezygnacji wysłałem na początku stycznia i grzecznie ich w mailu poinformowałem, że w związku z rezygnacją nie zapłacę za styczeń. A tym że mojego pisma wciąż nie zarejestrowali nie zamierzam się przejmować :) . odzyskaniem pieniędzy również nie :). Teraz to już ich problem jak i kiedy to sobie załatwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie ma na co czekać .ja jutro podpisuje nową umowe mimo iż nie wiem jeszcze co z multipakietem którego wypowiedzenie wysłalem 21 stycznia.mam jeszcze pytanie.czy nadal obowiązuje możliwośc zerwania umowy w ciągu 10 dni od jej podpisania.Gdzie się zrywa taka umowe -tzn pisze się coś do cyfry czy idzie do dystrybutora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: A ja dziś odebrałem ze skrzynki pocztowej liścik od C+, w którym ucieszyły mnie dwa zdania. Cyt."Z przykrością przyjęliśmy decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament. Rozwiązanie nastąpi zgodnie z postanowieniami jej regulaminu." The End :jupi:

A powiedz kiedy wyslales do nich pismo z rezygnacja? Ja wyslalem 13 stycznia i do dzisiaj cisza. Nie maja wypowiedzenia w systemie. Zrobilem wiec tak:

Kobietka w BOK zapewniala mnie w 100 % ze rezygnacja nastapi w trybie natychmiastowym jesli w pismie napisalem slowa "... z powodu zmiany regulaminu...". Przyjecie pisma trwa tak dlugo poniewaz maja jakies opoznienia (mysle ze zostali za[beep] rezygnacjami). Trzeba cierpliwie czekac. Pieniazki za styczen zostana zwrocone albo przekazem pocztowym co jest najczesciej praktykowane albo na konto o ile maja jego numer. Za miesiac luty mam juz nie placic.

Zadzwonilem na Infolinie Cyfry i zarezerwowalem sobie abonament oraz karte (chce sama karte) do odbioru w poniedzialek w wybranym punktcie Cyfry w moim przypadku Centrum Cyfra+. Kobietka z infolinii wyslala taka rezerwacje do tego punktu. Zadzwonilem tam z zapytaniem czy wszystko dotarlo a gosc odpowiedzial mi ze wydrukowali juz moja umowe i lezy gotowa do podpisania. W poniedzialek wpadne. Zapomnialem dodac ze nowa umowe podpisuje na brata aby za duzo nie mieszac poki nie jest jeszcze rozwiazana stara. Bo logicznie myslac nowa umowe bym podpisal zgadzajac sie na regulamin z ktorym nie zgadzam sie w starej umowie. Po calkowitym zakonczeniu z przygoda starej umowy przeniose ten nowy abonament na siebie tak aby nie meczyc psychicznie brata ktory i tak poszedl mi na reke.

Jestem spokojny, nie musialem leciec dzis po pracy podpisywac umowe ani nie musze jutro szukac punktow Cyfry po nocach w hipermarketach. Umowa juz czeka do podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy podpisując w poniedziałek umowę, którą zaklepałeś dzisiaj i dziś też została wydrukowana przez przedstawiciela abonament za luty będziesz mial za free?

Tu wlasnie nie wiem czy dobrze zrozumialem panienke z infolinii :] Z tego co pamietam to chyba pierwszy rachunek bede mial do zaplaty do 18 MARCA 2009. Tak mi sie wydaje ze tak uslyszalem, raczej napewno. W moim przypadku to bedzie tylko 44,50 zl tak wiec nie przykladam uwagi do tego czy przypadkiem sie nie pomylila i zamiast do 18 LUTEGO powiedziala MARCA. Jak bedzie tak bedzie. Zawsze zwroca mi tez te moje 40 zl ktore zaplacilem za styczen tak wiec pokrycie bedzie 8) Ten moj manerw wykonalem tylko po to bo nie chcialo mi sie dzisiaj biec do punktu ani jutro. W poniedzialek sobie pojde na spokojnie z bratem.

Panienka z Infolinii powiedziala takze ze jesli sie rozmysle to rezerwacja ulegnie anulowaniu. Zawsze ktos z Was moze zglosic chec odbioru sprzetu i podpisanie umowy np. na 5 czy 10 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze taki sposob jak rezerwacja sprzetu i odbior tego w jakims dniu lutego jest dobrym pomyslem dla tych ktorzy jeszcze nic nie zrobili w kierunku podpisania nowej umowy a takze dla tych ktorzy nie chca lub nie moga jutro isc do punktu Cyfry. Wystarczy zadzwonic na Infolinie, nie BOK, Infolinie czyli telesprzedaz numer to (022) 334-60-60 i zamowic. Szybko odbieraja telefony bo tak jak mowilem nie jest to BOK. Tylko trzeba zadzwonic jutro do poludnia bo jutro szybciej zamykane sa punkty Cyfry. A tak poza tym to nie wiem czy przypadkiem w soboty Infolinia Cyfry jest nieczynna. Ale tego to juz Wam nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja od 1.02 wg informacji na 99%:

zasady promocji pozostają podobne jak obecnej - tylko okres abonamentu tańszego o 50% będzie wynosił nie 10, a 5 miesięcy.

radzę więc się pośpieszyć...

jest problem z dekoderem philipsa hd pvr - prawie nigdzie go już nie ma...

nie ma się co przejmować brakiem potwierdzenia cyfry - jeżeli macie potwierdzenie odbioru rezygnacji ze względu na brak akceptacji nowego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...