Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hallo Śląsk! Jako, że nowy właściciel (Play) chyba za bardzo nie ma pomysłu na UPC, to coraz częściej rozmyślam zmianę operatora na Vectrę. Bardzo bym prosił o info od abonentów Vectra ze Śląska, jakie Wasze opinie jeśli chodzi o jakość, stabilność (może być na priv). Osobiście jestem mało wymagającym klientem - net nie musi być szybki (przeglądanie neta, VOD, e-mail), a telewizji oglądam coraz mniej jednak wciąż chciałbym z niej korzystać 😉

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Bardzo bym prosił o info od abonentów Vectra ze Śląska, jakie Wasze opinie jeśli chodzi o jakość, stabilność

To wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. Nawet nie od miasta, ale od dzielnicy a nawet bloku.
U mnie zdarzały się problemy z brakiem tv i internetu. Największy problem był w zeszłym roku na koniec kwietnia i do połowy maja, gdzie często był brak ich usług, ale tłumaczyli to modernizacją sieci. Później było, nawet ok, aż do września gdzieś, gdy nie miałem ich usług prawie dwa dni.
Prędkość internetu stabilna do 300Mbit, po zwiększeniu do 600 rzadko kiedy osiągalna, najczęściej nie przekraczała 400-450.
Po batalii z nimi i unieważnieniu umowy, wróciłem do prędkości 300 i nie ma żadnych spadków.
Przy podpisywaniu umowy zwróć uwagę na "opłatę inflacyjną".
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiaru dokonywałem przy podłączeniu pod ich "urządzenie", dodatkowo jeszcze wyłączyłem wi-fi i odłączyłem router. Był tylko jeden komputer podpięty.
Nie była to wina kabli u mnie, ani samego routera. Sprawdziłem iPrefem dwa kompy w sieci i prędkość oscylowała koło 950Mbit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2023 o 15:04, Beks napisał(a):

Brak PSP oraz PSN to tylko dowodzi, że nie chcą albo nie umieją się dogadać. Dodatkowo na żadnym kanale należącym do Solorza (wyjątkiem Eleveny) nie działa funkcja Catch-up. 

Żadna kablówka oprócz UPC nie ma PSP. I jest to ogólnie wina UPC bo kablówki protestowały przeciw monopolowi Polsatu i zasada dodawania PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z inflacyjną podwyżką przyjrzałem się fakturze z Vectry celem wprowadzenia optymalizacji kosztów kablówki.

Na fakturze mam pozycję "Dostęp do DTV HD z PVR" za 40 zł miesięcznie 🧐, czy w przypadku zastąpienia dekodera modułem ta opłata nie będzie naliczana? i w efekcie rachunek spadnie o 40 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tobah napisał(a):

Też tak macie, że gdy dacie nagrywanie serii jakiegoś serialu to kolejne odcinki zamiast na kanale HD nagrywają się z SD i nie da się nic z tym zrobić...

U mnie jest tak samo, być może jest to spowodowane dublami kanałów. Mam dekoder ADB 5830CDX i co ciekawe jak wybiorę opcję nagraj całą serię np. na TV4 HD to potem zupełnie losowo mam ponagrywane kolejne odcinki (w HD albo w SD). Dobrze że zauważyłeś tą usterkę, mam nadzieję że to naprawią. Bo kanałów w SD nie idzie oglądać, jak ktoś ma spory ekranTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują większą aktualizację aplikacji na dekoderze Smart bo szukają chętnych do jej testowania. Z nowości za wpisem administratora jest nowe menu dla nagrań, nagrania na USB i aktywacja gniazdka RF w dekoderze Smart z anteną https://www.facebook.com/groups/vectratvsmart/posts/1674731672997362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bartmeces napisał(a):


Ja mam 600,złoty,dekoder pvr za 85 

No faktycznie dobra cena, mi proponowali na innej lokalizacji samą TV Złoty za 54zł.

Chyba po znajomości dostaleś :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...