Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś może podesłać zdjęcie pisma, jakie wysyłała Vectra? Ja póki co nic nie dostałem a podpisywałem umowę 2,5 roku temu i też powinni mnie poinformować. Zgłosiłem na infolinii to powiedzieli, że wysłali pocztą, ale jakieś 2 tygodnie temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tikiriki

mam upc ale z tv chce przejść na przystawkę z pakietem smart hbo+tv. Czy ta przystawka w miarę dobrze się sprawuje czy to padaka?

Co do neta to ta podwyżka inflacyjna mnie trochę zniechęciła, może upc da mi dobrą ofertę, netia ma też dobrą ofertę na 600 i 1GB chociaż przypuszczam że lepiej było by wziać neta też od vectry

Jeszcze chciałbym się upewnić: ma wyjście optyczne dla dźwięku i implementuje chromecasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 18:24, mate1212 napisał(a):

Czy jest możliwość dobrania internetu 150mb/s w kwocie do 30zł ?

Chyba raczej najmniejsza prędkość jaką oferują to 300Mb/s.

Mi przy umowie na czas nieokreślony zaproponowali 600Mb/s za 60zł na rok lub czas nieokreślony.

W dniu 31.01.2023 o 04:57, mariano666 napisał(a):

Ja za 600 MB/S płacę 39.90

Nie ma takiej oferty nawet dla nowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Obecnie posiadam pakiet złoty za 53.33 +  internet 300 za 26.66 (całość 79.99) . Zbliża się moje pierwsze przedłużenie umowy. Chciałbym zrezygnować z tv i zostać tylko z internetem. Konkurencja (nju swiatlowod) oferuje internet 200 za 39.99. Jaka cene moze zaproponowac vectra ? W jaki sposob napisac wypowiedzenie skoro uslugi mam w pakiecie ? Pozwola wypowiedziec tylko tv ? Jak to rozegrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej złóż wypowiedzenie na całość i w ramach negocjacji zostań przy necie.. najkorzystniejsze warunki tak wynegocjujesz.

Osobiście radziłbym przejść na nju światłowód, który jest znacząco lepszym netem, ale jak vectra Ci pasuje to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maciekmm napisał(a):

Cześć. Obecnie posiadam pakiet złoty za 53.33 +  internet 300 za 26.66 (całość 79.99) . Zbliża się moje pierwsze przedłużenie umowy. Chciałbym zrezygnować z tv i zostać tylko z internetem. Konkurencja (nju swiatlowod) oferuje internet 200 za 39.99. Jaka cene moze zaproponowac vectra ? W jaki sposob napisac wypowiedzenie skoro uslugi mam w pakiecie ? Pozwola wypowiedziec tylko tv ? Jak to rozegrac ?

Nawet jak jest w pakiecie to i tak możesz wypowiedzieć tylko TV i zostać z Internetem za 26.66 na czas nieokreślony, a jak dostaniesz waloryzację czy inną podwyżkę która nie będzie Ci odpowiadać to wypowiesz i zobaczysz co zaproponują.

To już ryzyko Vectry że tak rozpisała ceny poszczególnych usług w pakiecie.

Nie sądzę żebyś po rezygnacji z całości wynegocjował jeszcze lepszą cenę niż 26.66 za 300Mb/s.

Edytowane przez StanS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z ceny 26,66 raczej nie zejdziesz niżej, ostatnio dostępne były takie oferty:

  • Vectra Internet 300 mb/s +45 kanałów + HBO na 6 miesięcy, bez okresu zobowiązania i instalacja za 1 zł - 49,99
  • Vectra Internet 600/60 Mb/s z modemem WI-FI 6, bez okresu zobowiązania - 49.99 zł

Więc tak jak pisze @StanS lepiej wypowiedzieć umowę tylko na TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 23:47, tikiriki napisał(a):

mam upc ale z tv chce przejść na przystawkę z pakietem smart hbo+tv. Czy ta przystawka w miarę dobrze się sprawuje czy to padaka?

Co do neta to ta podwyżka inflacyjna mnie trochę zniechęciła, może upc da mi dobrą ofertę, netia ma też dobrą ofertę na 600 i 1GB chociaż przypuszczam że lepiej było by wziać neta też od vectry

Jeszcze chciałbym się upewnić: ma wyjście optyczne dla dźwięku i implementuje chromecasta?

Szczerze śmiga wszystko jak należy. Mam tą nową wersję przystawki z głowicą i pilotem numerycznym. Wydajność na ogromny plus oraz ergonomia korzystania z pilota. Działa to jak telewizja internetowa. Jak za 40zł z hbo max i tidalem hi-fi jak najbardziej warto. Niedługo ma być dodana obsługa głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Hoborym napisał(a):

Będzie kicha i przymus oglądanie czegoś czego się nie chce.

??? Możesz wytłumaczyć, co to za przymus? Ktoś posadzi Ciebie przed telewizorem i każe oglądać konkretny kanał? No i to przy dzisiejszej pakietyzacji dostajesz kanały, których nie oglądasz.

Edytowane przez CureMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupuje TV i jest on moj to powinienem miec mozliwosc wyboru co chce miec na kanale 1 co na 2 co na 3 .... Taka to demokracja...
Nie pękaj, bedziesz miał taką możliwość. Teraz też masz numerację odgórną Vectry od 101 i możesz sobie przenosić kanały od 1,2,3... Poza tym kiedyś TVN24 był tylko na 801 i jakoś ludzie wybierali i oglądali, więc dla mnie LCN nie ma żadnego znaczenia. Byle kanał był fizycznie nadawany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vectriusz napisał(a):
na cały okres promocyjny?

Okres promocyjny już się skończył, ale cena na razie została bez zmian. Jak dźwigną to znów podeślę wypowiedzenie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 14:21, gość napisał(a):

Proszę.. treść mail'a z vectry: Zmiana w zakresie warunków umowy

 

Screenshot-2023-02-02-at-14-19-22.pngScreenshot-2023-02-02-at-14-19-55.png

Umowa terminowa czy bezterminowa? Jestem na bezterminowej i dostalem ciekawa oferte przedluzeniowa ale jest juz tam zapis inflacyjny o ewent. podwyzce. Czy na bezterminowce tez moga mi podniesc cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kudlatek napisał(a):

Umowa terminowa czy bezterminowa? 

Byłem na bezterminowej ponad rok, a to już była druga podwyżka w ciagu roku, umowa nie zawierała żadnego zapisu o tzw inflacyjnej podwyżce.. więc powiedziałem dość i teraz jestem już w UPC.. bo nagle proponowali coraz lepsze warunki, ale zawsze pojawiał się już zapis o podwyżce inflacyjnej.. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...