Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, posiadam dekoder z nagrywarką plus pakiet platynowy za 65 zł. 
 
Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy?
 
Wypowiedzenie złożone.
 
Dzięki za pomoc
Nie licz na to, że uda Ci się zjechać niżej niż płacisz. Te czasy już minęły... Możesz ewentualnie dostać jałmużnę w postaci np sport na ostro na miesiąc lub dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na stronie oferty to sobie bez problemu porównasz.   Starujesz przecież od zera to wynegocjować możesz co najwyżej marchewkę ( dziś płacisz taniej a jutro zaczniesz dopiero PŁACIĆ naprawdę ), kolega już o tym wspomniał. 

.

Negocjacje to raczej samemu się prowadzi, z odpowiednim podejściem można dostać nawet  zniżki wystarczy mieć gadane. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szopen22 napisał:

W takim wypadku czy w tej cenie jestem w stanie dostać SNO lub Eleven na cały okres?

Naprawdę nic nie można zrobić?

Ewentualnie opcja z Internetem dodatkowym?

 

 

 Sam możesz zadzwonić od DUK 586 705 251 , może trafisz na ogarniętego konsultanta. Trzeba próbować, ja mam internet 450 MB za chyba 5 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2022 o 11:11, chopard napisał:

Skusiłem się na dekoder Smart4K od Vectry. Nigdy więcej!. Problem zaczął się już przy montażu. Brak możliwości oglądania programów 4K w rozdzielczości 4K. Przez 2 tygodnie wydzwaniałem na pomoc techniczną Vectry i stosowałem się do zaleceń specjalistów, wymieniałem kable na coraz droższe, a 4K jak nie było, tak nie ma. W końcu dowiedziałem się, że seria dekoderów z nr rozpoczynającym się na 8519R03 jest wadliwa i trwają prace nad usunięciem tej niedogodności. I teraz najlepsze: Poprosiłem o wymianę na pozbawiony wad i usłyszałem "nie, bo nie- nie da się, proszę czekać na aktualizację" a kiedy ona nastąpi" "NIE WIEMY".
Czyli opłacam abonament 4K, teoretycznie mam sprzęt do odbioru 4K z małą wadą, która uniemożliwia odbiór w 4K i mam czekać nie wiadomo do kiedy na naprawienie oprogramowania. Nie wiedzą czy do Mundialu to nastąpi. Tylko Vectra!

 

a mozesz napisac czy twoj dekoder ma zasilacz 12V1A czy 5V2A. Ostatnio odkrylem, ze sa 2 z roznymi zasilaczami natomiast nr produktu dalej taki sam maja. Moze po cichu byla jakas zmiana hardware?

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie napewno za darmo ,bo ten kanał jest w naziemnej ,tylko żeby nie wymyślili przypadkiem ,że tylko przez dekoder bo Im podziękuję....mam moduł cam i jak był TVP 4k w czasie mistrzostw Europy to normalnie przez moduł ten kanał był dostępny, więc lepiej niech nie wymyślają,bo wkurzą ludzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomi8181 napisał(a):

Będzie napewno za darmo ,bo ten kanał jest w naziemnej ,tylko żeby nie wymyślili przypadkiem ,że tylko przez dekoder bo Im podziękuję....

Stawiam, że TVP 4K będzie dodane na podobnej zasadzie jak Canal+4K - oczywiście dla wszystkich z dekoderami Smart 4K.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukasz1122a napisał(a):

Stawiam, że TVP 4K będzie dodane na podobnej zasadzie jak Canal+4K

Dostałem odpowiedź z Vectry-,,Kanał TVP 4K będzie dla wszystkich klientów sieci kablowych posiadających techniczną możliwość odbioru programów w 4K - również za pośrednictwem modułów CAM."

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy kontakt z DUK, zapytałem o możliwości. Moja umowa kończy się z końcem roku, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Aktualnie posiadam Super Film&Sport (wszystko bez C+) + 600 Mb + dekoder 4K 3770 za 149,99 zł.

Mój cel to zmiana pakietu na złoty z opcjonalnym SnO przy pozostawieniu takiego samego netu i sprzętu. 

 

Otrzymałem propozycję: Złoty + 600Mb bez zmiany dekodera za 115,99 zł chyba, że wymienię na 4K Smart lub moduł CI to wtedy 89,99 zł, bo oni nie mają teraz takich ofert na ten stary dekoder 4K PVR.
SnO niezależnie od tego czy stary dekoder czy smart to dopłata dodatkowo 6,99 zł. 

Konsultant stwierdził, że jeżeli chcę zostawić dekoder, który mam to nie opłaca się brać tego złotego za 115,99 i on może zaproponować mi to co mam aktualnie tylko bez Eleven za 124,99 zł. Czyli tak jakby Platyna+SnO+HBO+Filmbox+ Cinemax+600Mb z dekoderem 4K PVR. No jest mniej ale nadal to i tak za dużo, bo po prostu tego nie oglądam i po co tyle płacić. Innej opcji nie ma.
 

Podziękowałem za rozmowę. Pozostaje wysłać wypowiedzenie i liczyć na to, że w kolejnych rozmowach uda się chociaż zorganizować sam pakiet złoty + 600Mb bez zmiany dekodera za 89,99 zł. Brak SnO przeżyję. 
Albo się rozglądać za innym kablowym operatorem.
 

Edytowane przez xoxsxcxcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bLaYd napisał(a):

moja droga do osiągnięcia takiego pakietu w takiej cenie polegała na upgradach przy przedłużaniu umów, a nie na downgrade jak w Twoim przypadku.
 

No właśnie i tu jest klucz :) Gdybym chciał zostawić to co mam to na upartego mógłbym wziąć to co już usłyszałem, czyli 25 zł mniej kosztem Eleven. A jak chcę dużo niżej zejść z pakietu to jest problem (w zasadzie chodzi im o ten dekoder PVR, ponieważ gdy chciałbym ten 4K Smart lub moduł to od razu dają mi to co chcę i za ile chcę). To jest już któraś umowa z kolei tylko nie było za bardzo co w niej ulepszać, głównie prędkość internetu, bo przeważnie zawsze był pakiet najwyższy, no i zdarzało się otrzymać C+ na kilka miesięcy.

 

Z kolei u moich rodziców oferta była niższa i było większe pole do popisu. Aktualnie jest Platyna+SnO+Eleven+450Mb/s+Multiroom (dekoder 4K PVR i moduł CI+) za 99 zł i umowa też się kończy za jakieś 2 miesiące. Myślę, że uda się zwiększyć net do 600Mb/s w tej samej cenie, więc tak naprawdę oferta byłaby za te pieniądze świetna. Jak na nią patrzę to mam wrażenie, że ja dużo przepłacam.

 

Moje oczekiwania są i tak niższe, bo z tego co tu widzę na forum to macie dużo lepsze oferty w przedziale 85-100 zł, a ja chcę tylko prosty pakiet złoty bez żadnych dodatków z netem 600Mb za 89 zł czyli to co dają każdemu nowemu, tylko z pozostawieniem dekodera 4K PVR.  Dzisiaj wypowiedzenie wysłane, czekam na rozwój sytuacji. :) 

Edytowane przez xoxsxcxcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z aktualnej promocji podwyższenia prędkości internetu z Netflixem?

 

Wydaje mi się korzystne, ale mam obawy bo wygląda to zbyt pięknie. Mam aktualnie Super Film i internet 600mb/s. Dostałem propozycję opłacania Netflix w ramach rachunku z Vectry i w ramach tego za 1zł podwyższenie internetu do 1,2gb/s z wymianą modemu na nowy i przepięciem na światłowód. Wertuję regulamin i średnio mi się to składa w całość, totalnie niezrozumiała jest dla mnie ta promocja. Generalnie obojętnie mi czy opłacam Netflix kartą czy w ramach rachunku więc się zgodziłem i w piątek będzie technik, ale chcę być przygotowany na ewentualne haczyki. W regulaminie w każdym punkcie jest tylko info o Netflix Podstawowy a ja mam najwyższy pakiet, tu jest dla mnie największa zagadka - czy w ogóle ta opcja przewiduje posiadanie wyższego pakietu, bo pomimo zapewnień konsultanta nie widzę tego w dokumentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...